Jump to content
Dogomania

Zezolek- mam zeza, nie widzę i w główce coś nie tak


DoPi

Recommended Posts

Olka otwórz w nowej karcie i skopiuj adres linku, powinno działać. Mały już całkiem w "swojej" formie. Awanturuje się okropnie jak mu się coś nie podoba.

Szczek ma potężny :D no i dominuje inne psy.

Tutaj ja Dyzio-Zezio i troszkę wiekszy kolega, który uwaga....boi sie mnie....no uszy opadają...

11825575_965290946872145_171115514653069

 

Patrzcie na netoperka:):)

11817157_1024581180936514_24686917468891
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

kochane ciotki i cioteczki, stryjenki i stryjeczki, wujenki i wujeczki  :)

bardzo dziękuje za okazywaną nam pomoc. Kama202 wpłacałas na konto fundacji? to zaraz napiszę do Karoliny i zapytam.

Mysza2 dziękuję za zrobienie bazarku, a darczyńcom za podarowane rzeczy. W weekend Zezik biegał sobie po działce. Jednak nie za dużo ze względu na słońce, żeby nie grzało w łepetynę. Zezik bawi się i biega i zaczepia inne nasze psy. Okazuje się, że Luśka (owczarka niem) jest mądrym psem i po 3 tygodniach przywożenia Zezika do mnie i zapoznaniu z nim, przyjęła go do stada. Oczywiście nie można ich zostawić samych, bo czasami widzę specjalny błysk w oku Lusi, zwłaszcza jak mały chce jej zabrać patyka, który sobie gryzie. Nie mniej jednak już nie mam tego problemu, że jednych wypuszczam do ogrodu a nastepni czekają na swoją kolej i wymieniamy towarzystwo. Teraz biegają wszyscy razem. Na Zezika trzeba jednak patrzeć, żeby te większe psiury go np. nie przewróciły, bo włazi pod łapy, albo uczepi się np smyczy któregoś z nich. Mam nagranych kilka fajnych filmików, jak mi się uda to wrzucę (stara jestem i nie wszystko potrafię :D ) Mamy przed soba naukę zachowania czystości, bo niestety wraca ze spaceru i na środku pokoju koopsko, albo siku za chwilkę na dywanik :) Proszę o porady od czego zacząć i czy pies sporo niedowidzący załapie, że teraz jest w domu, a teraz na trawce, gdzie ma się załatwić.

W środę Zezikowi pobiorą krew do badania.

Alfikowo droga Ciebie proszę o info, na jakie konto wpłacisz pieniążki z bazarku.

Karma dla Zezika zakupiona z pieniążków wpłaconych na konto fundacyjne Przygarnij Psiaka.

Ja idę od piątku na urlop i podjadę z Zezikiem po szeleczki i smyczkę.

Link to comment
Share on other sites

dziekuje za przelew :) lecę pytać

No mam filmiki i co? nijak nie umiem wstawić, a fajne są. Co robić?

 

A masz pełny edytor na dogo? Bo ja czasem mam, a czasami wszystkie opcje są niedostepne :(

 

Jesli masz to trzeba wkleić link do filmiku w ikonkę w dolnym szeregu edytora i powinno działać. Takie okulary z zielonym plusem :)

Link to comment
Share on other sites

Kamisiu, nie mam na razie informacji z Fundacji duszę Karolinkę dalej :)

 

Zezik-Dyzio rezolutny całkiem. Wyobraźcie sobie, że stoi worek z 15 kg karmy, więc dość wysoki. Siedzimy w pokoju i słyszymy jakiś szelest i chrumkanie. Patrzymy a tu Dyzio-Zyzio stoi na tylnych łapach z głową w worku i wyjada karmę. Sa zdjęcia kiepskie bo ciemno było w przedpokoju, ale może coś sie da zobaczyć. Muszę tylko przyjechać do domu , bo na razie dorywczo piszę,

Informuję szybciutko, że Mama_Alfika przelała na moje konto 232 zł z bazarku dla Zezika. W poniedziałeczek lecimy kupić szeleczki :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

no to koniec upałów już? mam taką nadzieję , bo te temperatury to nie dla mnie. Zezikowi to jakoś nie przeszkadzało. Rozpoczął naukę chodzenia na smyczy,

Arcyzdolny szkrab nie dość, że dopiero uczy się chodzić na smyczy, to od razu załapał  "luźną smycz"

Zobaczcie efekty :D

51098_10205228754458403_1773976851_n.jpg

 

https://www.facebook.com/dorcia.pilch/videos/o.1608747859384458/10205228728217747/?type=2&theater

 

Jeśli ktoś umie przerobić tego linka na takiego , żeby każdy mógł zobaczyć, to będę wdzięczna. To jest jak widzicie filmik z facebooka. Jeśli ktoś nie ma konta na fejsie to nie wiem czy zobaczy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...