Jump to content
Dogomania

Cezarek - Zostałem sam, co teraz ze mną będzie? :(


Lili8522

Recommended Posts

Dostałam zaproszenie ale nie stety mam już sporo stałych deklaracji

 

 

jedynie jednorazową 20zł wspomogę-nie mogę dać stałej-sorry piesku!

 

 

Jestem na zaproszenie, mam sporo deklaracji, i nowych podopiecznych, ale chociaż jednorazowo wspomogę biedaka

 

 

mogę na razie porzucić!!!

 

Dziękujemy za przybycie Cioteczki :)

 

Pinczerka podeśle numer konta :)

 

zaglądam do biedaka. Już slać pieniądze, czy się wstrzymać? na to samo konto co dla Murzynka i Rambusia?

 

Możesz już przesyłać pieniążki :) Konto to samo :)

 

Zaglądam z zaproszenia, poczytam jutro :)

 

Dziękuję za przybycie :)

 

 

Dla chłopaka znalazło się miejsce w domowym hoteliku u Szafirki w Nowej Soli 300 zł + karma musimy go 

tam jeszcze dowieźć... Każdy grosik jest na wagę złota... Chłopak już w poniedziałek może zakończyć swój koszmar... 

Prosimy o pomoc :(

Link to comment
Share on other sites

jedynie jednorazową 20zł wspomogę-nie mogę dać stałej-sorry piesku!

 

Dziękuję, już wysyłam numer konta!

 

 

Jestem na zaproszenie, mam sporo deklaracji, i nowych podopiecznych, ale chociaż jednorazowo wspomogę biedaka

 

Dziękuję Kochana! Już ślę numer :)

 

 

zaglądam do biedaka. Już slać pieniądze, czy się wstrzymać? na to samo konto co dla Murzynka i Rambusia?

 

Tak, numer konta ten sam tylko tytułem "Darowizna Cezar" :) Dziękujemy!

 

 

Już wszystko dograne, Cezar w poniedziałek wieczorem jedzie do hoteliku... Tylko z co my go utrzymamy, jestem przerażona... :(

Link to comment
Share on other sites

Lili, wpisz imię psiaka  w tytule. Będzie przynajmniej wiadomo o kogo chodzi.

 

Pędzę zmieniać :)

 

Dziękuję za zaproszenie. Niestety mogę wspomóc jedynie jednorazowo dyszką. Proszę o nr, konta.

 

Dziękujemy :)

 

Cioteczki kto jeszcze pomoże Cezarkowi? Mnóstwo wydatków przed Nami...

Znalezienie hotelu to pół sukcesu... Teraz trzeba go utrzymać... :(

Link to comment
Share on other sites

Tak z ciekawości-co to za hotelik? Nigdy nie słyszałam ?

 

Cioteczko to nowy hotelik, Szafirka jest od niedawna na dogo ale już została przetestowana przez 

dogomaniackie psy :) 

 

Wolałybyśmy mieć go gdzieś bliżej... Ale wszystko, totalnie wszystko zajęte...

 

cudownie, że znalazł się hotelik. Czy w poniedziałek uda się już zabrać Cezara?? Sorki, że dopiero dziś, ale.... bardzo skromny grosik poleciał dziś dla chłopaka.

 

Tak, dzisiaj go zabieramy. Dziękujemy za pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, Cezarek miał wczoraj jechać do hoteliku ale wszystko się pozmieniało ! 

Popołudniu zadzwonił do mnie telefon a w nim Pani która jest zainteresowana adopcją Cezarka 

i to w Naszych okolicach (na Śląsku). Dom z rozmowy telefonicznej bardzo sensowny i interesujący. 

Mąż Szafirki już w drodze po chłopaka! Kilka minut na podjęcie decyzji co robimy...

 

Zdecydowałyśmy się zaryzykować - odwołałyśmy hotel i transport, chodź mąż Szafirki był pod Opolem,

w połowie drogi do Nas. A wieczorem pędem po Cezarka i sprawdzić nowy dom ! 

Stwierdziłyśmy, że jak dom nie będzie Nam odpowiadał to zabierzemy chłopaka i mówi się trudno. 

Mimo obaw dom okazał się CUDOWNY, ludzie ciepli, Cezarek od razu się spodobał, non stop merdał ogonem,

jedyne co miałyśmy obawy czy dogada się z rezydentem (14-nasto letnim pekińczykiem) i tutaj o dziwo też

pozytywna reakcja. Dom z ogrodem w spokojnej okolicy,Pani już nie pracuje i będzie z chłopakami w domu.

Państwo go wykastrują i na pewno będą rozpieszczać. :)

To był strzał w dziesiątkę ! :)

Już drugi raz zdarzyła Nam się taka sytuacja, że w dzień w którym mamy psiaka wieźć do hotelu znajduje

się super dom, nie mogę się nadziwić, że to wszystko się tak ułożyło.

 

Oczywiście kciuki mocno za chłopaka zaciskamy aby się zaklimatyzował i nie było awantur między chłopkami :) 

 

Jadę :)

 

2vxho5v.jpg

 

elcpdv.jpg

 

o8h0s6.jpg

 

2ptb9td.jpg

 

28k7acl.jpg

Link to comment
Share on other sites

No i spoźniłam się z wpłatą, ale cieszę się ze szczęścia psiaka, oby zawsze już był kochany.

 

Cioteczko jeśli zechciała byś zajrzeć na wątek Naszych nowych podopiecznych i może je wspomóc grosikiem? Będziemy

bardzo wdzięczne... Sunie potrzebują wszystkiego :(

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/147896-ofiary-wakacji-dwie-kruszynki-wyrzucone-jak-%C5%9Bmieci-na-wsi-bardzo-potrzebuj%C4%85-pomocy/

 

Wszystkie Cioteczko Serdecznie zapraszamy, czy obecne osoby które się deklarowały zechciały by swoje\wpłaty i deklaracje

przekazać na te malizny? Bez Waszej pomocy się nie uda :( 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...