Jump to content
Dogomania

Mała dropiata TOSIA zabrana ze stacji benzynowej została warszawianką.


Recommended Posts

Z powodu rozwodu. Opisałam wszystko na wątku "Ku pamięci...". Igła u mnie miała na imię Luna - taka spora sunia biało-szara, szorstkowłosa. Kukułcze jajo, podrzucone mi na weekend ;) Aborcję miała 2 dni przed porodem... 30 lipca minęłyby 4 lata od adopcji :(

 

 

 

A to Pani nie pokochała psiaka przez 4 lata że nie może u niej zostać??? Chyba rozwodzi sie z mężem a mie psem.

 

Doczytałam na "Ku pamięci.." ze to na złośc Panu :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

A to Pani nie pokochała psiaka przez 4 lata że nie może u niej zostać??? Chyba rozwodzi sie z mężem a mie psem.

 

Doczytałam na "Ku pamięci.." ze to na złośc Panu :(

Dociera do mojej mózgownicy, że pani się rozwodzi z panem i chodzi o to, żeby zrobić na złość panu. Ale nie rozumiem tego. Mam dokładnie taką samę reakcję jak anecik - przez cztery lata nie pokochać psa?!!!

Link to comment
Share on other sites

A to Pani nie pokochała psiaka przez 4 lata że nie może u niej zostać??? Chyba rozwodzi sie z mężem a mie psem.

 

Doczytałam na "Ku pamięci.." ze to na złośc Panu :(

 

Dociera do mojej mózgownicy, że pani się rozwodzi z panem i chodzi o to, żeby zrobić na złość panu. Ale nie rozumiem tego. Mam dokładnie taką samę reakcję jak anecik - przez cztery lata nie pokochać psa?!!!

Wstrętny babsztyl. Nie do pojęcia, jak można narazić żywą istotę na cierpienie - psiak pewnie bardzo cierpi z powodu rozstania z opiekunami -  po to, żeby ktoś inny cierpiał.

A dzieci ? Dzieci tez pewnie cierpią z powodu rozstania z psiakiem, no chyba, że się podały z charakterem na wredną babę.

Link to comment
Share on other sites

Jest - dwójka dzieci. Mamusia ciężko pracuje, żeby dzieci również znielubiły psa. Np. nie pozwala synkowi zapozować z Igłą do zdjęcia do ogłoszeń :( A Igła za dziećmi w ogień by skoczyła! Pan mówi, że spokojnie można było je same zostawić z psem w ogrodzie - pilnowała jak źrenicy oka! Niestety, na głupotę lekarstwa nie ma i nie zanosi się, żeby je ktoś wynalazł w najbliższym czasie :(

 

Fajowe koleżanki - Tosi będzie smutno po wyjeździe Iki...

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia Tosi solo w poście # 126

Tosia wygląda poważnie, ale to młodziutka sunia. Ma białe ząbki.

 

Kto potrafi przekręcić zdjęcia to proszę o pomoc :)

Ja potrafię przekręcić na pulpicie skąd pobieram, ale w fotosiku i później to już nie :(

Link to comment
Share on other sites

Jest - dwójka dzieci. Mamusia ciężko pracuje, żeby dzieci również znielubiły psa. Np. nie pozwala synkowi zapozować z Igłą do zdjęcia do ogłoszeń :( A Igła za dziećmi w ogień by skoczyła! Pan mówi, że spokojnie można było je same zostawić z psem w ogrodzie - pilnowała jak źrenicy oka! Niestety, na głupotę lekarstwa nie ma i nie zanosi się, żeby je ktoś wynalazł w najbliższym czasie :(...

To nie tylko głupota, to jeszcze koszmarna mściwość. Żeby dopiec mężowi, unieszczęśliwi jeszcze niczego nie winne dzieci i  psa. Najgorszy gatunek człowieka !!!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia Tosi solo w poście # 126

Tosia wygląda poważnie, ale to młodziutka sunia. Ma białe ząbki.

 

Kto potrafi przekręcić zdjęcia to proszę o pomoc :)

Ja potrafię przekręcić na pulpicie skąd pobieram, ale w fotosiku i później to już nie :(

 

Bardzo proszę :)

 

dropiatka.jpg
 
drop.jpg
 
 
Link to comment
Share on other sites

A popatrzcie co znalazłam;

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/147881-przygarn%C4%99-ma%C5%82%C4%85-%C5%82agodn%C4%85-pro-koci%C4%85-suczk%C4%99/

 

 

Jak Tosia z kotami? Bo nie pamiętam czy była mowa?

Dziękuję Ci bardzo :) Dołozyłam jeszcze  informację, w których postach są zdjęcia.

 

A elik dziękuję za odwrócenie zdjęć :)

Link to comment
Share on other sites

Już po akcji.  :)

Tosia ma maleńkie cięcie na brzuszku. W środku były dwa-trzy maleńkie płody.Tak małe, że trudno doliczyć.

Trochę piszczała po zabiegu, teraz śpi na trawce. Mam dla niej lek przeciwbólowy na dziś wieczór i jutro rano.

Była bardzo dzielna. W samochodzie grzeczna i spokojna w odróżnieniu od swojej koleżanki Blanki, która o mały włos nie zadeptała Tosi na tylnym siedzeniu. Dlatego przeniosłam ją na przednie siedzenie.

 

9bef9e9a92e83830gen.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dotarłam wreszcie! Tosinka jest przeurocza - rzeczywiście maleńka :) Marnie wychodziła z narkozy - w odróżnieniu od Bianki, która sama sobie wyszła z sali operacyjnej do nas do poczekalni :D

Jeszcze chwila i Tosia zapomni, że była na mało fajnej wycieczce ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...