Jump to content
Dogomania

EURODOGSHOW Budapeszt 3-5.10.2008


cenzo

Recommended Posts

[quote name='Maks i Spark']a gdzie to sprawdzałaś:razz:[/quote]

[FONT=Century Gothic]Na stronie moich kont, gdzie wysyłałam zgłoszenia internetowe. ([URL]http://nevezes.kennelclub.hu/[/URL])[/FONT]

[FONT=Century Gothic]My już nocleg załatwiony, na Klub teoretycznie też przyjęci, więc tylko czekamy na październik i jadziemy..[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 677
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='karenina']A po co spis wystawców? Ludzie kochani, a co wam to da? Zobaczysz konkurencje i nie pojedziesz? :shake:[/QUOTE]

Ja osobiście lubię znać stawki, a to czy ktoś się zjawi czy nei zjawi właśnie z powodu konkurencji- to już swiadczy o nim samym... ja tam po jednym przypadku kompletnie nie boję się jechać, jeśli znam konkurencje i mam pięknego psa w stawce, bo.... rok temu w bratysławie zobaczyłam, że przyjedzie pies, który juz nawet BISa wygral...troche sie oczywiscie zestresowalam, ale... haha, moj pies pobil go na leb na szyje :P:P:P I tak na tego typu wystawach nei podaja tego typu danych, wioec nei ma sie co ludzic....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dumisiowa']No i my wkońcu zostaliśmy przyjęci na Euro :) ale co z klubówka nie wiem nic niestety dalej.....:) jak zapisywaliście psiska na klubówki?? przez maile z danymi psa czy jakoś inaczej??[/quote]

...nie wiem jak w twojej grupie, ale gr. V przedluzony czas przyjmowania do 15.09.:diabloti::diabloti::diabloti:, ciekawe kiedy przyślą potwierdzenie, a ja wysyłałam wszystko faxem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dumisiowa']No i my wkońcu zostaliśmy przyjęci na Euro :) ale co z klubówka nie wiem nic niestety dalej.....:) jak zapisywaliście psiska na klubówki?? przez maile z danymi psa czy jakoś inaczej??[/quote]

ja ze strony klubowej pobralam zgloszenie wypelnilam w wordzie, i odeslalam z papierami mailem. Kilka razy az wreszcie raczyli odpisac :D :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

podajcie mi maila ktory oni odbieraja. Chcialabym wyslac mailem potwierdzenie wplaty. Bo juz pozno. I szukam jakiegos taniego noclegu w Budapeszcie. Czy cos ktos ma? I moze mi polecic? I czy ktos chcialby nas zabrac w sobote rano i wracac w niedziele na Slask? Lub ja moge zabrac kogos w sobote powrot w niedziele po wystawie.

Link to comment
Share on other sites

A ja zgłosiłam gończaka na klubówkę [B]z początkiem lipca[/B] pocztą poleconym. Wczoraj koleżanka sygnalizuje mi , że nie mają mego zgłoszenia. Na szybko wysłam ponownie (1x pocztą, 2 mailem) - któreś musi dojść


Acha, zwracam uwagę , że z europejskiej zapisaną klasę mam w języku węgierskim. Sprawdźcie zgodność z waszym zgłoszeniem. Bo ja będąc 3 x na węgierskich wystawach zgłaszałam do użytku. Teraz okazało się, że zawsze przepisywali mnie do championów.

I jestem w "plecy" 3 wystawy

Link to comment
Share on other sites

I nam sie udalo:)
Co prawda nie dostalam zadnego mailowego ani pocztowego potwierdzenia ,ale udalo mi sie dodzwonic i dowiedzialam sie, ze moje psy zostaly przyjete.
Dla wszystkich zainteresowanych i zyjacych w niepewnosci podaje numer, ktory cudem i po kilkkrotnym dodzwanianiu, udalo mi sie ustalic:
+ 361 208 23 07. Zglasza sie tam Pani, ktora pryelacya do osobz mowiacej po angielsku a potem naleyz prosic department of shows i tam udzielaja info czy psy przyjeli.

pozd

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PROZAK']I nam sie udalo:)
Co prawda nie dostalam zadnego mailowego ani pocztowego potwierdzenia ,ale udalo mi sie dodzwonic i dowiedzialam sie, ze moje psy zostaly przyjete.
Dla wszystkich zainteresowanych i zyjacych w niepewnosci podaje numer, ktory cudem i po kilkkrotnym dodzwanianiu, udalo mi sie ustalic:
+ 361 208 23 07. Zglasza sie tam Pani, ktora pryelacya do osobz mowiacej po angielsku a potem naleyz prosic department of shows i tam udzielaja info czy psy przyjeli.

pozd[/quote]


...a może wiesz czy wstawią listę zgłoszonych...:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PROZAK']Nawet nie pztalam o liste wystawcow. Powiedzieli mi tylko, ze potwierdzenie powinnam dostac najpozniej w nastepnzm tyg.

A teraz z innej beczki. Zmienila nam sie ilosc wspolpodroznzch i szukam nowego lokum na dwie noce 2-3 i 3-4 pazdziernika.

POZD[/quote]


co do noclegu to podaję stronke hotelu:
[URL="http://www.pluszpanzio.hu"]www.pluszpanzio.hu[/URL]

m.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...