Jump to content
Dogomania

Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów


Vectra

Recommended Posts

[quote name='Vectra']Naj się okaże czy Franio zechce być ojcem , a Szymi matką :evil_lol: :evil_lol:
ale plan jest taki , że suczka zostanie u mnie ;) więc trzymać łapy !!
z tym że , cieczka będzie za jakieś 5 miesięcy :lol: to bardzo odległy plan :p[/quote]
Jeszcze jeden świniak?:mdleje:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='groszek83']Jeszcze jeden świniak?:mdleje:[/quote]
bo tego czym więcej tym śmieszniej :evil_lol: :evil_lol:
to jest plan .. nic pewnego .. aczkolwiek pierworodne bardzo bym chciała by biegało ze swoim ojcem :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']Witaj piwoszko:loveu:

To kiedy ten spodziewany miot?:razz:Juz jestem ciekawa tych malutkich Franiołkowych szczeniaczków, które latają za ciocią Vectrą i gryzą jej kostki:loveu::loveu::loveu: :evil_lol:[/quote]
Jak Szymi postanowi mieć cieczkę , spróbujemy kryć dwie dziewice :diabloti:
nie będą gryzły mnie za kotki , bo nie urodzą się u mnie :cool3: :evil_lol:

idę prosięta wybiegać , bo zaraz oszaleję :angryy: Marian się wściekł i próbuje Lalkę na CAO przerobić - oberwać jej uszy i ogon :evil_lol:
rzutka w dłoń piłki w kieszeń i pojszli :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Jak Szymi postanowi mieć cieczkę , spróbujemy kryć dwie dziewice :diabloti:
nie będą gryzły mnie za kotki , bo nie urodzą się u mnie :cool3: :evil_lol:

idę prosięta wybiegać , bo zaraz oszaleję :angryy: Marian się wściekł i próbuje Lalkę na CAO przerobić - oberwać jej uszy i ogon :evil_lol:
rzutka w dłoń piłki w kieszeń i pojszli :p[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]o kochana ...nie wiesz ze nie wolno kopiować :diabloti:.................................:evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]o kochana ...nie wiesz ze nie wolno kopiować :diabloti:.................................:evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
ja wiem , ale jak widać Marysia NIE :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

konkurs - co mam w domu ?
podpowiem - żyje , udało się że żyje .. nie jest zabawką , przyniósł to Egon ...
siedzi w kuchni pod stołem

:placz:

Egon siedzi w klatce , bo chce się tym bawić , ja tego nie dotknę , czekam na TZ który dojedzie za godzinę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']konkurs - co mam w domu ?
podpowiem - żyje , udało się że żyje .. nie jest zabawką , przyniósł to Egon ...
siedzi w kuchni pod stołem

:placz:

Egon siedzi w klatce , bo chce się tym bawić , ja tego nie dotknę , czekam na TZ który dojedzie za godzinę[/quote]


wąż? jaszczurka? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']gołębia ...... potem wstawię fotkę ... nie aparat z kompem nie chce współpracować :placz:[/QUOTE]

:mdleje: matulu...jakie przyspieszenie ma ten szkieletor:crazyeye:
moje tez PROBUJA lapac ptaszki ale zanim sie rozpedza to ptaszek juz dawno na drzewku siedzi i sie nabija z bialych:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

dobra , obsraniec dachowy żyje :evilbat: był zaobrączkowany ..... znaczy był czyjś .. znaczy jest :evil_lol:

to jest oprawca

[IMG]http://i203.photobucket.com/albums/aa2/vectra_foto/IMG_8780.jpg[/IMG]

a to ofiara , która nasrała na środku kuchni :mad:

[IMG]http://i203.photobucket.com/albums/aa2/vectra_foto/IMG_8772.jpg[/IMG]

pół biedy Egon , ona traktuje wszystko jak zabawki ... Franciszek też chcial ptaszka , tylko Franciszek jest bardziej porywczy chłopak :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...