Jump to content
Dogomania

Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów


Vectra

Recommended Posts

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:roll: to Ozzy już by wcale przy tym jełopie nie miał szans ....ma wiecznie jakieś wyłysienia alergiczne

qrdwa przecież te oczy najnormalniej wygladają :mad:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

no weta który nas wpuszczał , też zapytałam dlaczego mnie wpuścił z chorym psem , to mi odpowiedział , że on tylko sprawdza wklejkę w książeczce zdrowia ... wściekliznę i on nie jest od sprawdzania czy pies jest zdrowy po czym zniknął :diabloti:
Panie organizatorki , nie znają regulaminu FCI , więc powiedziały bym napisała odwołanie od opisu ... ale ja nie chcę zmiany opisu !!! chcę wskazanie w regulaminie FCI ... zapis o tym , że psa z alergią nie można wystawiać
Bo taki mam opis , dokładnie brzmi ,pies ma alergię na trawę , wg regulaminu FCI pies z alergią nie podlega ocenie - koniec opisu.
Gdyby faktycznie te zmiany skórne były krytyczne .... to bym jej nie wzięła na wystawę .... Inaczej , gdyby było w opisie , w dniu dzisiejszym , zły stan skóry wokół oczu .... bla bla bla ... pies nie do oceny , ale przynajmniej opis - brzydka, garbata , koślawa , krzywa .. a nie coś czego nie ma

a za to płacić nie będę :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

to se sędzia w kulki poleciał :mad: toż to farsa jakaś. Penn nie ma stafficzej głowy? :roflt:może i ja się g. znam, ale Penn jest najbardziej charakterystycznym staffikowym staffikiem jakiego widziałam ;)[SIZE=1]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

eee Penn , sobie w kulki dziś poleciał i pajacował na ringu :evil_lol:skakał , wyrywał się , galopował , nie dał sie opisać .. może stąd ta głowa ? pusta ;)
tu nie mam "ale" do Francy też nie mam .. bo stół popsuł wsio ... on się i tak z łaską wystawia ... a na stole zrobił jelonka :) ale opis MA i Penn też .. a Marian ma zonka

moje jelonki

[IMG]http://i203.photobucket.com/albums/aa2/vectra_foto/IMG_8782.jpg[/IMG]

[IMG]http://i203.photobucket.com/albums/aa2/vectra_foto/IMG_8785.jpg[/IMG]

[IMG]http://i203.photobucket.com/albums/aa2/vectra_foto/IMG_8788.jpg[/IMG]

[IMG]http://i203.photobucket.com/albums/aa2/vectra_foto/IMG_8789.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://i203.photobucket.com/albums/aa2/vectra_foto/IMG_8801.jpg[/IMG]

[IMG]http://i203.photobucket.com/albums/aa2/vectra_foto/IMG_8831.jpg[/IMG]

[IMG]http://i203.photobucket.com/albums/aa2/vectra_foto/IMG_8841.jpg[/IMG]

[IMG]http://i203.photobucket.com/albums/aa2/vectra_foto/IMG_8855.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']:crazyeye: dejcie spokój - i po co Wam to?! :shake: na wystawach sędziowie z przypadku i takie farsy, a hodowle i tak na palcach jednej ręki mozna policzyć te uczciwe i nie robiące psów dla kasy :shake: FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJJJJJJJ :roll: masakra - chyba bym wyszła z siebie jadac taki kawał drogi i słysząc taki brednie :shock:[/quote]

Zaiste najprawdziwszą prawdę Waszka pisze.Mnie się oczy powoli też otwieraja,ale ja to chyba należę do tych naiwnych co dotąd uważali,że hodowcom chodzi o"dobro" rasy,szczyli itp.Po ostatniej jeżdzie na bullkowym,to niestety,ale nie wiele to wszystko ma z "Dobrem" wspólnego.Liczy się tylko kasa,kasa i jeszcze raz kasa!


Vectra- nie warto se szargać nerw;)My i tak wiemy,że Marian i Franczasko są najpiekniejsze:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]to się nazywa pogromić bestię :evil_lol:
[URL]http://i203.photobucket.com/albums/aa2/vectra_foto/IMG_8801.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote]
no , Egon zawsze tak toffa Lalkę i siedzi na niej :cool1:
[quote name='an1a'][URL]http://i203.photobucket.com/albums/aa2/vectra_foto/IMG_8782.jpg[/URL]
Czarne podniebienia.. :roll: toć to złee :shake:[/quote]
strach się bać :diabloti:
[quote name='Medorowa']Walki psó[I]w:roll::roll::diabloti:
[URL]http://i203.photobucket.com/albums/aa2/vectra_foto/IMG_8789.jpg[/URL]

A z tym sędzią to normalnie śmiechu warte:shake:
[/I][/quote]
z czegoś trzeba żyć :coodevi:

czy u Was też taki skwar , duchota ? pogoda jest beznadziejna .. czy nie może być normalnie ? albo leje , albo pali :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoJa']Zaiste najprawdziwszą prawdę Waszka pisze.Mnie się oczy powoli też otwieraja,ale ja to chyba należę do tych naiwnych co dotąd uważali,że hodowcom chodzi o"dobro" rasy,szczyli itp.Po ostatniej jeżdzie na bullkowym,to niestety,ale nie wiele to wszystko ma z "Dobrem" wspólnego.Liczy się tylko kasa,kasa i jeszcze raz kasa!


Vectra- nie warto se szargać nerw;)My i tak wiemy,że Marian i Franczasko są najpiekniejsze:loveu:[/quote]
Chyba wiem o którym temacie piszesz :lol: czytam bullkowe , raz że pałam miłością do bullków , a dwa z nudów idę tam sie pośmiać :evil_lol: Na Sauronowym też się zalogowałam .. by poczytać newsy ... i tu powiem , jeśli zdecydowałą bym się na jajogłowego .. to tylko na kanape ... :diabloti:
w świecie staffików JESZCZE takich jazd nie ma .... ale myślę , że wyścig szczurów niebawem nadejdzie ...w tym miejscu podziękuje Tengusi , za zdjecia Mani i jej strasznie zapuchniętych oczków :diabloti: mam nadzieje , że konsylium pod ringowe jeszcze raz dobrze popatrzy , zamiast gadać bzdury pokątnie .... ale w sumie już przywykłam , do tych lepiej widzących i wiedzących ....

Niemniej nadal mam zamiar ciągać moje maluchy po wystawach :diabloti: a że nie mam uległego charakteru i nie dam sie stawiać tam gdzie ktoś by chciał mnie postawić , może nieraz nie wygram ... ale ciecho siedzieć nie bedę ..
W regulaminie FCI , jest nota , że w przypadku wpisu - nie do oceny - ma być raport !!! i jak będę dążyć by ten raport mi pokazano .... zdzierże że Franek jest za wysoki , bo to mnie bawi .. ale nie będzie mi ktoś pisał , bzdur w karcie ocen , za moje pieniądze :diabloti:
Aż takiego parcia na hodowle nie mam .. mogą mnie wykluczyć z tego burdelu ZK .... tylko oby dobrze o uzasadnili ....
Ja już z poważniejszymi instytucjami miałam na pieńku :evil_lol: :evil_lol: ale jak wiem , że mam racje .. to żeby członek na członku stanął , nie odpuszczę :cooldevi:

BoJa , ale mnie to nie denerwuje już , ja lubię mieć satysfakcje.:cool3:
A pewno , że moje watchlaczki są nejpiękniejsze , chyba trzeba być debilem wyrodnym , by powiedzieć o własnym zwierzątku że jest bleee , psom tam wsio ryba .. aby były szcześliwe i zdrowe.

Co do ocen , to już piałam , raz wygrywamy raz przegrywamy ... to normalne ... wsio przyjmę z pokorą , ale nie kłamstwo ...
Niekiedy faktycznie opisy moich psów są ciekawe :evil_lol: ale każdy widać wsio widzi inaczej , OK niech tam


a najważniejsze , doszłam co boli mój komputerek :p prądku dostaje za mało .. obżarte bydle .... muszę zasilacz potężniejszy nabyć i powinno być cudnie ....
jak to dobrze , że mialam urodzić się chłopcem , tato elektronik i uczył mnie jak się tym badziewiem obchodzić :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ewcia, jestem zbulwersowana tym co tu czytam. Ale qrwa dali wam sedziego:angryy:. Nie odpuszczaj, zażądaj tego raportu, bo alergia nie jest choroba zakaźną i można z nią wystawiać:razz:Tym bardziej, że na fotkach widać jak wół, że to tylko minimalne łysionko - jakbyś nie powiedziała, to nawet bym nie zauważyła.
Ewuś jak ten sędzia się nazywa? Powiedz, bo może go kiedyś i do nas dadzą, to wolę się ubespieczyć na przyszłość:cool3:
A Mania jest najpiękniejszą staffffficzką na światku:loveu::loveu::loveu: Franiołek też:loveu:
A jeśli chodzi o wystawy, to Ci też powiem, żebyś się nie poddawała. Oni (Ci inni) tylko czekają, żebyś zrezygnowała, bo wtedy mają mniejszą konkurencję - tzn. Oni boją się mieć Frania w klasie:diabloti::razz:

U nas w sznaucerach to dopiero jest zawiść. Mnie Już nawet publicznie na forum e-sznaucery obrażili i zamierzam zalożyć pewnej osobie sprawę w sądzie. Mój J się wqrzył niesamowicie, a to nadwyraz spokojny człowiek jest:evil_lol:
Ja na tym forum jestem szambem, debilem, śmierdzącym bąkiem i wszystkim co najgorsze, a mój Gordon to kociub, co jeździ za granice po łatwe Championaty:cool3:
Nie daj się Ewcia takim sępom, co tylko czekają aby kogoś zadziobać:mad::angryy:

Ja wierzę, że jeszcze i Ty i ja damy tym INNYM popalić na ribngach;):diabloti:

Link to comment
Share on other sites

wiesz co Sylwia , na szczęście na wystawach mimo wszystko jest dużo fajnych osób , z którymi warto się spotykać ..
a jeszcze jedno , jak mówią to znak że żyjesz :evil_lol:
mój Franio jest opisywany przez tam tam tam .... wątrobianym popapranym kundlem z zakręconym ogonkiem :diabloti: jego zwycięztwa premilczane lub wygwizdane , porażki wyklaskane :)
a dorobiona ideologia o okropnie zapuchniętych i zafajdanych oczach Mani , jest widoczna na fotkach z ringu ... no bo te z domu , to zawsze mogłam z fotoszopować nie ? :evil_lol:

i zupełnie nie kumam czemu , ani ja żadna konkurencja , bo ja nie mam parcia by Franio krył , ani ja żaden hodowca , bo na to parcia też nie za mocno mam , owszem miot jakiś tam będzie , głownie z pobudek egoistycznych , bo chcę mieć fajne staffiki - takie jak mi się podobają , który zostanie u mnie .. bo wizję mam jakąś i chcę mieć w domu staffiki tylko z przydomkiem Penn-Staff , mągą być popaprane wątrobiane z uszami na dupie i ogonami na głowie - ale będą MOJE !!!
Pieniędzy to ja w tym nie widzę , bo gdyby tak policzyć koszty utrzymania , wystaw , strat .. to by trzeba było po kilanaście tysięcy brać za szczygryzia
Dwa , to moja ideologia jest taka , że tam gdzie zaczynają się pieniądze , tam kończy się pasja ;)
a że nikt w PL nie wyhoduje mi Frania juniora , to musze se sama nie ? :evil_lol:
dwa żeby wyhodować Frania juniora , trzeba mieć agresywne geny w posiadaniu.


a swoją drogą , Marysia też już ma wybranego męża , który spełnia wszystkie moje wymagania i oczekwiania i bardzo jestem szczęśliwa , że osoba która posiada tego psiaka podziela moja wizję :) głownym kryterium przy wyborze , był fakt doskonałej kondycji i zdrowie skóry , gdyż Marysia niestety ma skłonność do alergii , czego nie ukrywam , bo po co ? drugożędną rzeczą było - ucieczka od pewnych linii hodowlanych , no i kolor , wesoły wyraz mordki , charakter , charakter i charakter

o nabywców się nie martwie , bo mam pewne zaplecze chętnych - rozsądnych chętnych :) z wystawianiem .. to już rzecz drugożędna , wiem z własnego doświadczenia , że można złapać bakcyla ... co widzę na wystawch .. spotykam osoby które jak ja były przeciwne , a teraz bawią się i jeżdzą

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]a swoją drogą , Marysia też już ma wybranego męża , który spełnia wszystkie moje wymagania i oczekwiania i bardzo jestem szczęśliwa , że osoba która posiada tego psiaka podziela moja wizję głownym kryterium przy wyborze , był fakt doskonałej kondycji i zdrowie skóry , gdyż Marysia niestety ma skłonność do alergii , czego nie ukrywam , bo po co ? drugożędną rzeczą było - ucieczka od pewnych linii hodowlanych , no i kolor , wesoły wyraz mordki , charakter , charakter i charakter[/QUOTE]
[I][B]o jak miło eldo sie napewno ucieszy hehe nie no zarcik :) [SIZE="2"]eldo nie bedzie reproduktorem hehe :) [/SIZE][/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red][B][FONT=Arial];) wiesz Effuś jak to jest gadają gadali będą gadać , a najfajniej jak sie komuś kto odniósł jakiś sukces noga podwinie .... ale jest satysfakcja pod ringiem :cool1:...ale jakby to na kogoś z nich trafiło to o matko bowska z paruszowca .... brońta sie janieli .....to by było larum ...lej na nich ...walcz o swoje bo masz racje :mad:[/FONT][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Kwestia tylko kiedy Ci zapaleńcy się zniechęcą i będą na wystawach wystawiać tylko klubowicze (prezesi związków,związkowcy itp) wiesz Vectra o czym mówię,to skąd oni wezmą kasę na organizację tych wystaw:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia&Safi'][I][B]o jak miło eldo sie napewno ucieszy hehe nie no zarcik :) [SIZE=2]eldo nie bedzie reproduktorem hehe :) [/SIZE][/B][/I][/quote]
Eldo jesr za blisko :lol:
[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B][FONT=Arial];) wiesz Effuś jak to jest gadają gadali będą gadać , a najfajniej jak sie komuś kto odniósł jakiś sukces noga podwinie .... ale jest satysfakcja pod ringiem :cool1:...ale jakby to na kogoś z nich trafiło to o matko bowska z paruszowca .... brońta sie janieli .....to by było larum ...lej na nich ...walcz o swoje bo masz racje :mad:[/FONT][/B][/COLOR][/quote]

[quote name='jsp27']Kwestia tylko kiedy Ci zapaleńcy się zniechęcą i będą na wystawach wystawiać tylko klubowicze (prezesi związków,związkowcy itp) wiesz Vectra o czym mówię,to skąd oni wezmą kasę na organizację tych wystaw:shake:[/quote]
niestety , za dużo jest takich co jak dzieci we mgle - cichutko by nie podpaść ;) no i dwa , żeby kryteria uprawnień hodowlanych , były wydawane przez osoby które znają sie na rasie .. a nie na wystawie ....
było by mniej kundelków .. w USA para z dokumentami , bez uprawnień deje szczyle z papierami ...
kolejna rzecz , nie wszystkie psy rodzą się championami ... mogą mieć drobne wady , ale mogą dać super dzieci ..
trzy sama umiejętność pokazania psa , można dużo wad ukryć .. sprytny sędzia zauważy lub nie zwraca uwagi na błędy w wystawianiu - ocenia co widzi ... ale ilu jest takich sędziów ?
Teraz by hodować , trzeba wystawiać - przynajmniej na 3 wystawy trzeba pojechać ...

ale to jak ja widzę hodowle , to pozostanie moimi marzeniami .... :evil_lol: ale czasem trzeba poganiać w chmurach ... ;)

Franio repa zrobił ? zrobił , championa ma ? ma :diabloti:
a Marysia cóż , jej zadanie polega na tym , by powieliła dzieło swojej mamy i urodziła mi Frania juniora :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']czyli jak widać każdy może wyjeździć :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :scared:[/quote]
dokładnie tak :diabloti: jak by się uparł , to i Egon by championem wysp bananowych :loveu: :loveu:

[quote name='lolka75']Wasia a Ty czasem nie miała pisac pracy habilitacyjnej?:diabloti:[/quote]
bo jest wścibska i musi zaglądać na dogo :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]podprowadzaczka cudzych psów :eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] :evil_lol:[/quote]

[quote name='Tengusia']i sie wydalo :roflt:[/quote]
tu i tak mało :evil_lol:

poczytajcie :diabloti:

[url]http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1607427,0,,dworce__szpitale__metro__garaze_i_domy_pod_woda,wiadomosc.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...