Jump to content
Dogomania

Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów


Vectra

Recommended Posts

[quote name='Vectra']ja ich rozdzielałam , złapałam obu za łeb ... ...w mig odpuścili .... :evil_lol: ja wyszłam zupełnie bez szwanku ... dostałam tylko stado buziaków :loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE]

kiedyś tak się na ringu biły, foksiki :diabloti: właściciele stali jak wryci, sędzina podeszła, złapała za jaja jednego i drugiego... i zapanował spokój i błoga cisza :loveu: ale krew się lała :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']kiedyś tak się na ringu biły, foksiki :diabloti: właściciele stali jak wryci, sędzina podeszła, złapała za jaja jednego i drugiego... i zapanował spokój i błoga cisza :loveu: ale krew się lała :diabloti:[/quote]

:crazyeye::crazyeye::crazyeye: i żaden jej nie odwinął? musiała mocno złapać :-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']kiedyś tak się na ringu biły, foksiki :diabloti: właściciele stali jak wryci, sędzina podeszła, złapała za jaja jednego i drugiego... i zapanował spokój i błoga cisza :loveu: ale krew się lała :diabloti:[/quote]
Hm.... za co złapała...?:crazyeye:

zdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']:crazyeye::crazyeye::crazyeye: i żaden jej nie odwinął? musiała mocno złapać :-o[/QUOTE]
widać wprawiona :evil_lol::evil_lol:
[quote name='Asiaczek']Hm.... za co złapała...?:crazyeye:

[B]zdr.[/B][/QUOTE]

tak sie zbulwersowałaś, że nawet P zapomniałaś :evil_lol:
[quote name='Doginka']Z tego, co napisała Tinka;), to za klejnoty rodzinne:evil_lol:
[/QUOTE]
dokładnie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Vectra - skoro już jesteś, tam gdzie jesteś to mam prośbę :razz:

Mogłabyś zrobić mini sesję staffikom w rozetkach? :cool3:
Ewa i Sławek mają całkiem fajną kolekcję moich prac :lol: Będę wdzięczna ;)
Frania i Penna z rozetami też kcem :evil_lol: Pod koniec sezonu wystawowego chcę zrobić galerie Zwycięzców Rozetkowych :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)
tak sie zbulwersowałaś, że nawet P zapomniałaś :evil_lol:
[/quote']
Raz - ja sie nie bulwersuję, tylko się zdziwiłam.
Dwa - literki "P" specjalnie nie napisałam, za to wytłuściłam skrót, bo to nie jest słowo "Pozdrawiam = Pzdr.", tylko "zdrówka = zrd". Coby te jajeczka nie doznały uszczerbku.
chwała Ci za to, że zauwazyłaś tę subtelną róznicę...:diabloti:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Raz - ja sie nie bulwersuję, tylko się zdziwiłam.
Dwa - literki "P" specjalnie nie napisałam, za to wytłuściłam skrót, bo to nie jest słowo "Pozdrawiam = Pzdr.", tylko "zdrówka = zrd". Coby te jajeczka nie doznały uszczerbku.
chwała Ci za to, że zauwazyłaś tę subtelną róznicę...:diabloti:

Pzdr.[/QUOTE]

wytłuściłam ja! :diabloti: że zbulwersowana- to bardziej żartem ;)
nie wiedziałam że jest taki skrót:razz:

Link to comment
Share on other sites

wrócimy w niedzielę :diabloti:


Agnethka , sorki .... ale nie ma się za przeproszeniem czasu w zad podrapać , a co dopiero pieski z rozetkami ustawiać i focić :evil_lol:
dodam ,że doba zaczyna się dla nas ok 7 rano , a kończy właśnie teraz :)
czas zapierdziela , że szok .... ja obsługuje głównie staffiki .. mam ich 7 do wyspacerowania i wybiawiania ....... na 3 tury .... Mania z Franiem , Karol z Reginą , Samantha aaaa i plus dwa Rudzielce .. one wsie parammi chodzą
do tego gra w piłkę , patyk ... karmienie , uczenie ...... no i pogoda też nie rozieszcza.:(
Wracamy w niedzielę

Link to comment
Share on other sites

ale ja na serio wypoczywam :) nie muszę prać , sprzątać , gotować .... bawię się z pieskami , chodzę na spacerki , uczę siebie i psiaki ...... nikt mi nie nudzi , nikt nie trzeszczy - może fizycznie jestem zwalona ;) ale psychicznie jak nowa :D
wszystko co dobre szybko się kończy , ale coś mi się wydaje , że niebawem wpadniemy na drugi turnus ...
Franciszek i Marysia doskonale się tu czują , oczywiście Franio ma największe fory :evil_lol: jako jedyny śpi w łożku - wymuszacz wątrobiany :cooldevi:


od jutra wieczora , szara codzienność :placz:

fotki mam , ale takie same jak z domu :evil_lol: z piłką ... na łąkach , no cóż .. następnym razem może ktoś się zlituje i łąki skosi .. na razie trawy po pas , co za tym idzie - staffiki znikają ... dwa to spacer na łąkach , jest jaki dla staffików ? NU-DNY
dlaczego jest nudny ? bo bieganie bez celu jest bezsensu :cooldevi: gdzie jest fajnie ?
na podwórku , a dlaczego ? bo na podwórku można co robić ? ano grać w piłkę i patyk :evil_lol:

niech mi ktoś powie , że pieski potrzebują wychodzić poza podwórko :evil_lol:
oddam swoje na próbę i dołożę kolejnych 5 :diabloti: owszem łąka jest fajna , jak co najmniej godzinę wymęcze na kiju :evilbat:

buziaki

PS tu jest taki internet , że szybko bym się odzwyczaiła od dogo :cooldevi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...