Jump to content
Dogomania

Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów


Vectra

Recommended Posts

[quote name='bonsai_88']Odmeldowywuję się :)[/quote]
lista obecności podpisana :diabloti:

[quote name='Bullila.nl']No tobrze ze wymienil....jak bedziesz jesienia wozic staffiatka do beda mic grzane 4litery:evil_lol: nie 8 liter:evil_lol:[/quote]
No to był kluczowy argument , jak mu powiedziałam zamknij się jużżżżż :mad: :angryy:
Bo przecież on ten samochód , żeby psy mogły wygodnie i cicho jeździć na wystawy :diabloti:
i on wie , że to chwyt poniżej pasa , bo ten samochód w życiu nie wiózł żadnego MOJEGO psa , Ajdę owszem :cool1:

[quote name='agnethka']powiedz mu, żeby tak nie podgrzewał tych foteli, bo mu jajeczka przestaną działać i zamienią się w jajecznice :diabloti:

to widzę, że miałaś co podziwiać :evil_lol:[/quote]
:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Greven , już Ci pisałam - dostaniesz gratisa za Klamkę[/quote]
Dziemkuje, klamkuje :-o :crazyeye: :modla:

Jak miałam Pajero z podgrzewanymi siedzeniami, to mój pitbull kochał mnie i samochód. Nie ważne, że zima - każda wycieczka była super zajebista. Ja za kółkiem, pit na fotelu pasażera.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Greven']Dziemkuje, klamkuje :-o :crazyeye: :modla:

[/quote]
Jeśli będą szczeniaki JEŚLI , to tylko w dobre ręce ...
prędzej poddam eutanazji niż oddam byle gdzie :p
:diabloti:
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi::multi::multi:ale Rafałek Cię toffa i pieski też ;)





jutro o 8 żegnam swą beztroskę :placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
boszz już :crazyeye: rany , a dopiero opijałyśmy Twój urlop :shake:
szlag by ten czas :angryy: tak się spieszy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Jeśli będą szczeniaki JEŚLI , to tylko w dobre ręce ...
prędzej poddam eutanazji niż oddam byle gdzie :p
:diabloti: [/quote]

widzę, że mamy taką samą politykę pod tym względem :cool1:
w życiu bym nie chciała znaleźć swojego szczeniaka na "ale...coś tam", że szuka nowego domu albo partnera bądź partnerki do produkcji "bezpapierkowców" :angryy: spaliłabym na stosie :angryy: ostatnio z Klaudią znalazłyśmy staffiki za 400zł :mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Jeśli będą szczeniaki JEŚLI , to tylko w dobre ręce ...
prędzej poddam eutanazji niż oddam byle gdzie :p
:diabloti:

boszz już :crazyeye: rany , a dopiero opijałyśmy Twój urlop :shake:
szlag by ten czas :angryy: tak się spieszy[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:placz::placz::placz:czas ucieka jak sqrczybyk .......w grudniu będę miała45 :placz::placz::placz:... i co:razz:.....jeszcze sie nie rozkręciłam a tu cza krałze na prochy szykować :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88']Alicja nie marudź... mój pradziadek 100 dożył, jaki miał 50 to się dopiero rozkręcał :D[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]toż ja się dopiero rozkręcam :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:.....tylko muszę mieć szanse ;)...ta 100 mnie by urządzała ;)[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:placz::placz::placz:czas ucieka jak sqrczybyk .......w grudniu będę miała45 :placz::placz::placz:... i co:razz:.....jeszcze sie nie rozkręciłam a tu cza krałze na prochy szykować :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

uuu to będzie bal :multi: :multi:
Będę Ci śpiewać tysiąc lat , tysiąc lat :evil_lol:

[quote name='bonsai_88']Alicja nie marudź... mój pradziadek 100 dożył, jaki miał 50 to się dopiero rozkręcał :D[/quote]
Mojego szwagra dziadek , jak miał 96 lat , to jeszcze na kobitki biegał :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Qrcze u Ciebie to zawsze mam ogrom do nadrobienia:razz:

Wielkie Gratki dla małego Frania za CWC:multi: - zrobiliście krok do championatu:multi::multi::multi:

Na bubelkach się nie znam:shake: i dlatego głowa Frania na tych fotach do porównania jest dla mnie taka sama, różni się tylko wielkością - ale Franio to Franio - koffaniutki jezzzzzzzddd:loveu:

A i ciesz się kobitko, że masz podgrzewaną doopkę, bo jak przyjdzie mroźna zima to dostrzeżesz zalety tego ustrojstwa - ja już dostrzegłam:p;)


Wytarmoś od cioci Sylvii swoje mordercze bestie:loveu::evil_lol:;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88']Właśnie wyobraziłam sobie ciebie jako 100-letnią babcię o laseczce targającą się sznurem z jakimś TTB :evil_lol:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]ha ....szkopuł w tym , że ja się z innym psem jak molosem albo TTB nie widzę :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Vectra']uuu to będzie bal :multi: :multi:
Będę Ci śpiewać tysiąc lat , tysiąc lat :evil_lol:


Mojego szwagra dziadek , jak miał 96 lat , to jeszcze na kobitki biegał :diabloti:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: no na kobitki to mi raczej nie grozi :diabloti::evil_lol:reszta wyjdzie z czasem :evil_lol:


piję [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-412.gif[/IMG]i lecę :angryy:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=DarkRed][B].............gratki dla Franiutka!!!!!:multi::multi::multi:


jestem i byłam i może jeszcze będę:razz:
fotki poogladałam:loveu::loveu::loveu:

no to pa bo pewnie dzisiaj też Mańka da Ci pospać.........


a TZ masz zajebistego................. wymienił ci całe flaki
w samochodzie a ty jeszcze narzekasz:cool1:

każdy TZ lubi o czymś marudzić........... mój marudzi o płytach które ma które kupuje które zamierza kupić itp:mad::mad:
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Serio , mimo , że nie mój dziadek , to wspominam go z uśmiechem na ustach i łezką w oku.
To by taki aparat , że szok .. wstawał o 4 rano , chodził spać po Teleexpressie.
Uwielbiał słodycze , strasznie zdrowo się odżywiał , miał swoje rytuały ...
Zmarł nagle , niespodziewanie ... wrócił ze swojej codziennej wędrówki , bo on wychodził o 6 rano , wracał o 12 na obiad , znowu wychodził wracał na Teleexpress , jadł kolację i spać ... i już się nie obudził.
lekarze do końca jego dni , nie mogli uwierzyć , że ma takie wyniki badań !!! jak małolat ;) zero chorób , zero narzekań , żadnych cukrzyc , raków ... troszkę pamięć miał powolniejszą .... ale do końca sprawny fizycznie , wszystko koło siebie zrobił.
Nadszedł dzień , że jego zegar przestał bić.

Szczerze , też bym tak chciała ;)

Link to comment
Share on other sites

Chyba kazdy by chciał cieszyc sie zdrowiem do ostatnich dni...:) Mam ciotke ktora ma prawe 80 lat i mieszka sama wszystko sama robi, ma kawał ogrodu i sama wykosi trawe na całym w jeden dzien ja mam taka sama kosiarke praktycznie taki sam ogrod i rozkładam koszenie na 2 dni bo nie daje rady.. to sa ludzie starej daty inaczej wychowani niz my i stad ich sił i witalnosc

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...