Jump to content
Dogomania

I Międzynarodowa Wystawa Rzeszów 2008


POMIAN

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Łehh no w Rzeszowie pogoda beznadziejna, już lepiej by było, jakby troszkę śniegu spadło do wystawy i zakryło to wstrętne błotko :) .. A w sobotę może ktoś ma ochotę na zapoznanko z Mc i malutkim tybecikiem Arnim? :D Ja będę balansować między ringiem ST a Leonbergerów tak głównie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']Dwa kropczaste psy (ewentualnie duzy zielony kennel z kropczastymi psami) + brązowy strój ;)[/quote]

Ok, będziemy szukać :D Jeszcze może po katalogu jakoś Was znajdziemy wg numerków startowych :P:P Kremowy spanielek tybetański na całej wystawie będzie tylko mój jeden, tak to w klasie otwartej są zgłoszone dwie złote suczki, więc my raczej charakterystyczni, a jak będę ubrana to do dziś nie wiem, pewnie też jakoś okazjonalnie, bo w leonkach sunię w młodzieży wystawiam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nerul']McDzik napewno cie napotkam- Jakby do ciebie podeszła taka głosna dziewczyna to na bank bede ja- przedstawie sie ze jestem Aneta i cos na bank zaczne mowic (Paulina juz napewno jest przezmnei głucha xP)[/quote]

ok, jakoś może to przezyje ;D Za gg dzieki, jeszcze sie zgadamy :) Ja wyruszam na tamten teren z częścią naszej tybetkowej rodzinki (znajoma z warszawy dzien przed do mnie przyjezdza z tibby i jedziemy razem) :) A na miejscu czeka duuuża część leonkowej rodzinki, którą musze przywitać :P Ganiania pewnie będzie dużo, ale na bank sie spotkamy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']A kogo mogę poznać w niedziele nie licząc Nerula i Cambel z którymi spotkam się na 1 miejscu :)??
Kogo moge odwiedzić i poznać? :P[/quote]

Czy ja dobrze kojarze Kokosa z pudła BISa szczeniąt w sierpiu w Rzeszowie? Czy coś pomieszałam :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...