Jump to content
Dogomania

Sheba w nowym, super domku!


aniah

Recommended Posts

Witam u Sheby :)

 

DSC_7353.JPG

 

Sheba to 5-letnia suczka średniej wielkości. Ma ok. 40 cm w kłębie. Do schroniska trafiła bardzo zaniedbana i musiała zostać ostrzyżona. Do ludzi jest bardzo przyjazna, lubi być głaskana. Na inne psy na początku szczeka, ale gdy podchodzi, ładnie się z nimi wita i jest nastawiona pozytywnie. Ładnie chodzi na smyczy, prawie w ogóle nie ciągnie. Potrafi komendę siad. Lubi biegać za piłką. Ma włos, który będzie wymagać regularnej pielęgnacji i strzyżenia. Spokojnie znosi zabiegi pielęgnacyjne.

 

Kontakt: 514324200, [email protected]<script cf-hash='f9e31' type="text/javascript"> /* */</script>

 

DSC_7279.JPG

DSC_7304.JPG

DSC_7350.JPG

 

Więcej zdjęć: https://picasaweb.google.com/118380588009733343934/Sheba353155Lat40Cm8Kg26052015AniaHyrnik#

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Sheba była ze mną o fryzjera :) W samochodzie zachowywała się bardzo spokojnie; właściwie tylko siedziała albo leżała. U fryzjera była niczym aniołek. Poza rozczesywaniem kołtunów i dłuższym łapaniu za łapy, była bardzo spokojna i dawała ze sobą wszystko robić :) Poniżej kilka zdjęć ;)

 

10294990_865992006799386_739771426144046

11334069_865991910132729_483255274722002

1402917_865992080132712_2980874177326628

 

I małe porównanie :)

 

sheba.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj nie byłyśmy na dłuższym spacerku, bo Sheba jest świeżo po sterylce. Wypuściłam ją na chwilę razem z Larą na wybieg, gdzie sobie pobiegała :) Sheba lubi biegać za piłkami, jednak nie jest nauczona ich oddawać - będziemy nas tym pracować ;)

Maciaszku, zaktualizowałam Shebie opis w pierwszym poście :)

Link to comment
Share on other sites

Sheba dzisiaj była na kolejnym spacerku :) Najpierw wzdłuż torów, a potem chwilę na polance :) Po powrocie do schroniska poszliśmy na wybieg. Trochę poćwiczyłyśmy agility i szło jej całkiem nieźle (choć na razie próbowałyśmy tylko hopki). A potem były zabawy z piłką. Małą, dużą... Ważne, że piłka :D Tym samym mogłyśmy też poćwiczyć oddawanie jej i reagowanie na imię. Dziewczyna szybko się uczy i coraz częściej oddaje piłkę od razu ;)
Martwi mnie tylko, że czasem robi się zazdrosna. Głaszcze innego psa, albo podchodzi on do niej, a ona zaczyna warczeć. Co prawda od razu reaguje na moje przywołanie do porządku, ale boję się, żeby nie zrobiła się bardziej zazdrosna...

 

Kilka zdjęć z dzisiaj :)

 

DSC_7279.JPG

DSC_7304.JPG

 

Mała piłka...

DSC_7268.JPG

 

...i duża :D

DSC_7273.JPG

 

DSC_7281.JPG

 

Maciaszku, zabijesz mnie za ilość zmian, o które Cię w ostatnim czasie proszę; za wszystkie bardzo dziękuję. Myślę nad zmianą zdjęcia Sheby, tylko nie wiem czy to pierwsze się nada. Jeśli nie, to może drugie? :)

Link to comment
Share on other sites

Za nami kolejne spacerki w czwartek i sobotę :) Oba w towarzystwie Toro. Ćwiczyłyśmy komendy, jak na razie siad i łapa, oraz reagowanie na imię. Coraz częściej odwraca się jak ją wołam :) W czwartek tez poszłyśmy na chwilę na wybieg, gdzie Sheba bardzo się chciała głaskać - ciągle podchodziła i ocierała się o nogi. Za piłką tak chętnie nie biegała, ale to pewnie przez upały :)

Kilka zaległych zdjęć:

DSC_7353.JPG

DSC_7356.JPG

DSC_7350.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...