Jump to content
Dogomania

Kochana Lara już w nowym domu.


aniah

Recommended Posts

Witam wszystkich u Lary :)

 

DSC_7443.JPG

 

Lara to ok. 3-letnia, nieduża sunia. Ma ok. 35 cm w kłębie. Do schroniska trafiła bardzo zaniedbana, przez co musiała zostać ostrzyżona. Na początku jest wycofana, przy próbach zapięcia na smycz ucieka. Ale gdy tylko wyjdzie, jest kochanym i pełnym radości psem. Lubi wchodzić człowiekowi na kolana i tulić się do niego. Na smyczy chodzi ładnie, nie ciągnie. Do psów jest nastawiona przyjaźnie. Potrafi komendy siad i łapa. Lara posiada włos, który będzie wymagać regularnej pielęgnacji i strzyżenia. Sunia spokojnie znosi zabiegi pielęgnacyjne.

 

Kontakt: 514324200, [email protected]<script cf-hash='f9e31' type="text/javascript"> /* */</script>

 

DSC_7435.JPG

 

DSC_7445.JPG

 

20150620-DSC_0075.jpg

 

Więcej zdjęć: https://picasaweb.google.com/118380588009733343934/Lara352153Lata35Cm26052015AniaHyrnik?noredirect=1

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy bardzo za zdjęcia! :)

Jak na nich widać, Lara była w piątek u fryzjera :D I jestem z niej bardzo dumna. Przez większość czasu była spokojna. Na początku tylko wpadała w panikę, ale gdy zobaczyła, że człowiek nie chce jej nic zrobić, to stała albo leżała spokojnie i dała się obcinać, myć itp. :) Jedyna co, to nie spodobało jej się suszenie. Wygląda o wiele lepiej, a telefony o nią zaczynają się urywać :D Także trzymajcie kciuki za domek ;) Chociaż przed sterylizacją i tak nie zostanie wydana.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj nie byłyśmy z Larą na spacerku, ponieważ była dzisiaj sterylizowana. Wypuściłam ją tylko na chwilę razem z Shebą, żeby sobie pochodziły po wybiegu ;) Lara była dość osowiała, pewnie jeszcze nie doszła do siebie po zabiegu. Nawet parówek ode mnie nie chciała. Jednak ogonem merdała cały czas :D Troszkę sobie pochodziła, a potem wróciła do boksu.

Maciaszku, w pierwszym poście zaktualizowałam opis Lary ;)

Link to comment
Share on other sites

Lara była dzisiaj na kolejnym spacerku :) Najpierw wzdłuż torów, a potem chwilę na polance. Potem poszłyśmy z Shebą i Toro na wybieg, gdzie mnie pozytywnie zaskoczyła, bo zaczęła biegać za piłką :D Tak samo jak w przypadku Sheby, Lara szybko się uczy, więc przychodzenie na zawołanie i oddawanie piłki idzie coraz lepiej :) Niestety dziewczyna jest troszkę za mała i potrafi się przecisnąć przez kraty na wybiegu i dwa razy mi tak zwiała. Spryciara :P

 

I przedstawiam zdjęcia z dzisiaj :)

 

DSC_7280.JPG

DSC_7269.JPG

DSC_7289.JPG

DSC_7290.JPG

DSC_7309.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...