Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

O ,dzieki przeoczylam Lublin.
A Twoj ulubiony sedzia , Jostra? A Twoj nielubiany sedzia ?
Chcialabym jeszcze pojsc z Bianka towarzysko w grudniu na wystawe w Nowym Dworze Mazowieckim.Tylko ja raz i drugi bardzo sie sparzylam jak pojechalam z niezgloszonym psem ,bo mnie nie wpuscili.Niby rozumiem ale i nie rozumiem.Jak przyzwyczaic psa do wystaw jak nie mozna z nim wejsc bez wywalania kasy .Nie wiem wiec czy to sie uda.

Link to comment
Share on other sites

no to bedziwmy trzymac kciuki ZRomas zeby sie wam udalo wejsc i zeby Bianeczka sie przyzwyczajala:) a mam pytanie czy nie orientujesz sie czy jest juz jakas wstepna lista gdzies ogloszona zawodow obedience na rok 2006? bo moze by nam sie udalo w koncu z Denisem w tej zerowce wystartowac ale nie wiem czy bedzie gdzie....

[quote name='malawaszka']o matko i to nie jest dużo???[/quote]
a jak:) obojgu sprawia nam to ogromna przyjemnosc to cwiczymy a jak nie mamy nastroju to nie i wszystko gra:) a terax wlasnie lecimy na spacerek:)

Link to comment
Share on other sites

Jostro które śnieżynki Ci jeszcze zostały? Qurde tak chciałabym jedną :oops: :( a miejsca w domu brak ... :cry: Dzisiaj mi się śniło, że któraś z Twoich dziewczynek trafiła właśnie do mnie - tylko jakaś już wyrośnięta :D Chciałabym, żeby tak było :wink: :lol:

:wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pasavera']Jostro które śnieżynki Ci jeszcze zostały? Qurde tak chciałabym jedną :oops: :( a miejsca w domu brak ... :cry: Dzisiaj mi się śniło, że któraś z Twoich dziewczynek trafiła właśnie do mnie - tylko jakaś już wyrośnięta :D Chciałabym, żeby tak było :wink: :lol:

:wink:[/quote]

Jest jeszcze Acca i Allamanda :)
Ile jeszcze mają u mnie dorastać wg Twojego snu? :roll: :evilbat:
Nie przerażaj mnie nawet ;)
Ostatnio o mały włos ktoś by mnie oszukał, chciał suczkę, ale nie chciał zaplacić ... :evil: :evil: :evil:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzior_ka'][quote name='jostra'] Andromeda [/quote]

:angel: ja chce!!! ja chce Andromede!!!! :angel:[/quote]

Madziu, posta już poprawiłam :roll:
Oczywiście została Allamanda nie Andromeda
Ale ta druga lata tu koło mnie jak z piórkiem w... :evilbat: i dlatego mi się pokićkało :P
Ale w niedzielę raczej już wyjeżdża :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostra']Ile jeszcze mają u mnie dorastać wg Twojego snu? :roll: :evilbat:
Nie przerażaj mnie nawet ;)
Ostatnio o mały włos ktoś by mnie oszukał, chciał suczkę, ale nie chciał zaplacić ... :evil: :evil: :evil:[/quote]
Jostro suńka w moim śnie była jakieś 2-3 tyg. starsza :roll: :lol: (ale ponoć sny interpretuje się odwrotnie :P )
Oszustów jest dużo, więc musisz uważać. Szkoda byłoby psinki sprzedawać takiemu człowiekowi :roll:
Napewno niedługo obie śnieżynki znajdą nowe domki :kciuki:

:wink:

Link to comment
Share on other sites

MAM!!! MAM!!! MAM!!! Maszynkę :angel: :angel: :angel: nie mogę w to uwierzyć :angel: hihih ale będą jaja jak już ją dostanę w łapy :evilbat: kudły będą lecieć :lol: :evilbat: za 80e+8,40e wysyłka, więc w porównaniu z 500 zł na allegro to chyba dobry interes nie?? :fadein: :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natalia_W']Gucia juz Ci wyslalam...
A masz mozliwosc sprawdzenia ile psow jest zgloszonych do kl.posredniej a ile do otwrtej w ND?? bo ja moze bym Kenza przeniosla wtedy do innej...[/quote]

Widzę, że znów się spotkamy :D .
Stawek jszcze nie ma, bo do wczoraj przyjmowane były zgłoszenia.

Wysłałam Ci zdjęcia z Poznania mailem, doszły?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...