Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

mylisz sie na Slowacji wcale nie sa drogie szczenki, wiadomo ze jak za granice to kazdy inna cene podaje my tez przeciez inna swoim dajemy a za granice inna. U Ruskow tak samo-dla swoich inna cena i dla obcych-wiaze sie to z popytem, co z tego ze krzykniesz np. 2000 za szczeniaka?to bedziesz kwitla z nim to u.. smierci, bo nikt nie kupi. Ludzie nie maja pieniedzy to za co maja kupowac?czasem sie trafi jakis szaleniec co kupi-jak sie ma fuksa, ale poza tym to niestety

Link to comment
Share on other sites

Orsini ale ty sny miewasz ! ale biedny tek koles hihi ja bym nie chciala aparatem od ciebie dostac :D ale nie pomyslalas ze aparat mogl sie zepsuc ! trzeba go bylo np torebka tlus albo jakiegos kija poszukac ! :evilbat: :evilbat:

tez ogladalam ten program :( dobrze ze ona wysportowana to ie organizm szybko zregenerowal...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']no wlasnie, albo tam niech sie pamienia to mu jeszcze bianko olgas 100 jewro doplaci :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

dobre :lol: :lol: :lol:
zaraz mu napiszę :evilbat:
jak nie pisze o matce to napewno nie jest taka ładna, ani tytułów nie ma, bo inaczej by napewno napisał
a sam chce białasa prawie za free po utytułowanych rodzicach, niech spada 0X
i jeszcze mam mu zapłacić wszystkie koszty i transport za free zorganizować, ma gość fantazję 0X :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']mylisz sie na Slowacji wcale nie sa drogie szczenki, wiadomo ze jak za granice to kazdy inna cene podaje my tez przeciez inna swoim dajemy a za granice inna. U Ruskow tak samo-dla swoich inna cena i dla obcych-wiaze sie to z popytem, co z tego ze krzykniesz np. 2000 za szczeniaka?to bedziesz kwitla z nim to u.. smierci, bo nikt nie kupi. Ludzie nie maja pieniedzy to za co maja kupowac?czasem sie trafi jakis szaleniec co kupi-jak sie ma fuksa, ale poza tym to niestety[/quote]

ano masz racje ! ale faktem tez jest to ze u nas psy sa tanie i od lat ceny w miejcu stoja a i wystawki coraz drozsze i karma i wet itp itd
z pierwszego miotu sprzedawalam maluchy za 1 tys i jakos sie sprzedaly, z drugiego mowilam 1,5 tys to polacy wogole nie dzwonili prawie ale z zagranicy ludzie byli ucieszeni ze tak tanio !! a czeska hodowla z ktorej moja Tess pochodzi w tej chili za szczeniaczki chce od 500 eur wzwyz i problemow ze sprzedaza nie ma...

Link to comment
Share on other sites

Elitesse tez znam polska hodowle co miniatury od jakiegos czasu schodza jak cieple buleczki za 2000 i lepiej na kraj!wiec jest to mozliwe teoretycznie.
A ja uwazam ze jak masz fuksa to szybko sprzedaz i dobrze a jak sie ma pecha to kwitniesz ze szczenkami

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']Bez szans zebys to to wziela za 500jewro i potem za tyle samo w Polsce opchnela
hahahaha jak mu napiszesz to z tym bianko olgas to sie chyba obrazi hahahhahahaha[/quote]

Na razie to ja się obraziłam za to co gościu do mnie napisał, niech się wali, pies to nie ziemniaki 0X
Dość, że mu spuściłam z ceny to jeszcze mu mało i kombinuje jakby taniej bylo.
Jak mu mówię, że może sobie wieczorem w piątek szczenka odebrać, bo dziewczyna jedzie na wystawkę, to nie bo on chce na wystawce.
To co? nie może wieczorem przyjechać i szczenka wziąć, tylko jaj mam dziewczynie problemy robić.
Ma do mnie 700km, więc spokojnie może przyjechać, kawala świata to nie jest. No ale wtedy musiałby za podróż zapłacić i drogo by było.
ktoś tu chyba tych ludzi z Tary zna? Nie Ka-vanga czasem?? Pasowałoby się o gościa wywiedzieć. Bo to jakiś kombinator. :-?

Link to comment
Share on other sites

z Tary ma suke kaska olbrzymke, ale Tara to hodowla w Rumunii, ale fakt ze jak mu szczenka sprzedali to powinni wiedziec o nim cos. Napisz do nich-Ania hodowczyni jest przesympatyczna!i pomoze zawsze!w Aradzie bajzel byl mega, nas nie znala a pomagala nam! :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ktos mnie wywolywal do odpowiedzi??:))

Jostra moze napisac maila z zapytaniem o tego czlowieka do Any wlascicielka hod Tara's mysle ze odpowie. Ale powiem ci ze ja bym sobie odpuscila jak juz na poczatku kreci to nie wiem czy warto.
Na pocieszenie Ci powiem ze niestety przekreciaze sa wszedzie mi bylo dosc glupio kiedy sie okazalo ze Ane chcial wyrolowac naciagnac itd jedne z polskich "milosnikow" sznaucerow

Link to comment
Share on other sites

Witajcie!! A ja nie mam za wiele czasu, ale dzisiaj tego specjalnego dnia musialam wejsc, aby napisać, że

[size=6][color=olive] :multi:
Denisek kończy dzisiaj 2 latka!!!! :multi:
[/color][/size]

STO LAT!! :new-bday: STO LAT!! :new-bday: STO LAT!! :new-bday:

aż sama nie mogę uwierzyć, kiedy to zleciało i że już takeigo dojrzałego psiaka mam w domu:) jak nic szczeniak by sie przydał:)))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...