Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

Nigdy ich nie strzygę (jedynie pod ogonkiem bo tam chyba żaden pies nie da się wytrymować), u hodowcy był trymowany ostrym trymerem, który mu ucinał włos i miał ostrzyżoną głowę i mam teraz z całym włosem większy problem niż zwykle (włos na głowie nie był całkowicie czarny i nie był szorstki), ale jest już coraz lepiej.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

Co do smyczy automatycznych to mam, ale nie wychodzę z nią, bo jest jeszcze gorzej! Mój pies leci na sam koniec a póxniej jak zwyke ciągnie! Istny horror, ale myslę, że to z mojej winy, bo wcześnie zaczęłam ją spuszczać i teraz jak ejst na rozciąganej myśli, że biega sobieluzem i się nie kontroluje:( Szału dostanę z tym psem!!!

A tak wogóle to jestem baaaardzo zła, że wystawa nie będzie na Torwarze, bo chyba nie pojadę tam gdzie ma ona sie odbyć:(:(:( A tak długo na nią czekałam!!! Czy to pewne, ze nie bedzie na Torwarku?!

Just@ (zła) & GALA(nieznosna)

Link to comment
Share on other sites

U sznaucerków np. koloru p/s tego bardzo nie widać, ale u czarnych owszem-na głowie jest bardziej świecący włos, a po wielokrotnym strzyżeniu sierść nie jest już całkowicie czarna. To sprawia wrażenie, że głowa jest "odcięta" od tułowia.

Link to comment
Share on other sites

Jestem szczęśliwy!!! Wiecie dlaczego?? :D

Jakiś czas już po osiedlu wałęsał się bezdomny mix ONa. Dzieciaki z osiedla dokarmialy go i chodzily z nim po osiedlu. Dziś patrze: KTOŚ GO PRZYGARNĄŁ!!!!!!!!!!! Szedł na spacerku z panią na smyczy :D :P :wink: :lol: 8) :) :P :wink: :D

Matt (w pełni uradowany :wink: )

Link to comment
Share on other sites

Piękny dzionek!!!! Właśnie wróiłam ze spacerku i wreszcie siadłam sobie przy kompie:)

Doszłam do wniosku, ze mój piecho jest okropnie niecierpliwy i nie potrafi dosłownie chwilki ustać w miejscu... nie wiem czy to cechuje wszystkie miniatury, ale to jest dziwne, bo sobie stoje na przejściu, a ona zamiast poczekac to sie rzuca, kręci, piszczy-ludzie siem dziwnie patrzą-ale juz przywykłam ;)

TAk samo kiedy stoje sobie gdzieś, a ona jest spuszczona to lata wokół, gdzieś lata i nie ume siedzieć sobie spokojnie... dlatego trzeba ją cały czas na oku mieć! Co bywa męczące...

MAtt, ja też kiedyś siem opiekowałam takim psem na osiedlu, a później ktoś go przygarnął-to przepiękny widok:)

Just@ & GALA

Link to comment
Share on other sites

Witamy serdecznie, mam nadzieje, że będziesz częściej wpadać, bo coraz więcej się robi tych sznauceromaniaków:) Jestem happy:)

Strona sliczna:)

Wiesz, że wzbogaciłaś grono CZARNYCH sznaucerów mini?! Bo do tej pory tylko GALUCHA na tym forum była czarna:)

Just@ & GALA

Link to comment
Share on other sites

Moja Figa też ciągnie.

Ale są dni że idzie normalnie (zdaża sie to już częściej niż kiedyś)

Mam nadzieję że w końcu się nauczy chodziż przy nodze.

Niestety nie moge jej puszczać bez smyczy bo zaraz pobiegnie za innym psam, nieważne czy mały czy duży. Kiedyś poleciała mi za wilczurem ale naszczeście w pore ją złapałam.

Jak mam ją nauczyć chodzenia bez smyczy?

Niewiem czy to wogóle możliwe, bo Figa jest ciekawska i wszystko i wszystkich musi obwąchać :Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

JA z moim psiskiem zazwyczaj chodze bez smyczy, bo ona jest właściwie na każde zawołanie od kiedy do mnie przyjechała. Nauczyłam ją, że każde przyjącie kończy się pozytywnym podźcem czyli dawałam jej smakołyczka albo chwaliłam cieplłym głosem. A to czego robić nie należy:

- Nie karć nigdy psa kiedy do Ciebie wróci (nawet jeżeli przed powrotem coś zrobił, np. uciekł)

Życzę powodzenia w nauce, ja jeszcze jakoś dycham choc juz ledwo ledwo w uczeniu mojego uparciucha!

JusT@ & GALA

Link to comment
Share on other sites

NIe byłam tu zaproszona i jestem tu całkiem nowa.No może nie całkiem...miałam kiedys inny nick to tez tu bywałam. JA co prawda JESZCZE sznaucerka nie mam, ale tylko sie skończy rok szkolny i jade po psiunia :) narazie posłucham was i o waszych pupilkach. Już nie mogę sie doczekać jak bede miała swojego :D:D:D:D

Pozwolicie ze pogadam z wami;P

Link to comment
Share on other sites

Bede miała sznaucerka miniaturowego pieprz i sól. Niestety nie znam nazwy hodowli :oops: Wiem tylko że jest ona w Długosiodle.Ale musze zdobyć jej nazwe. Dlaczego jej nie znam...?? Bo z hodowlcą rozmawiał mój tata. :D Jeszce tyle czasu do czerwca a ja już nie moge sie doczekać!!! jeszcze nie mam tego psa ,a już kocham sznaucerki.Teraz całymi dniami siedze w necie i oglądam różne stronki (byłam terz na stronce madzior-ki , twój denic jest suupcio!!!)

Mam jeszcze pytanie: bede go miałą jak bedzie miał ok.3 miesiećy-to nie za późno???

dzieki za to ze moge zaliszać sie do sznauceromaniaków-bede pisac systematycznie :wink:

Link to comment
Share on other sites

Bede miała sznaucerka miniaturowego pieprz i sól. Niestety nie znam nazwy hodowli :oops: Wiem tylko że jest ona w Długosiodle.Ale musze zdobyć jej nazwe. Dlaczego jej nie znam...?? Bo z hodowlcą rozmawiał mój tata. :D Jeszce tyle czasu do czerwca a ja już nie moge sie doczekać!!! jeszcze nie mam tego psa ,a już kocham sznaucerki.Teraz całymi dniami siedze w necie i oglądam różne stronki (byłam terz na stronce madzior-ki , twój denic jest suupcio!!!)

Mam jeszcze pytanie: bede go miałą jak bedzie miał ok.3 miesiećy-to nie za późno???

dzieki za to ze moge zaliszać sie do sznauceromaniaków-bede pisac systematycznie :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...