Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

Nio fakt, troszkę cichutko dzisiaj...

A mnie sie udało namówić mamę na trymowanie Galusi!!! Mam namiary od KA-Vangi na taka panią od trymowania i pewnie niedługo do niej zadzwonimy, ale mam kilka pytań do Was (a w szczególności tych, którzy trymują) Wybaczcie że po raz 10000 sie powtarza ten temat...

A więc ja sie boję, że jak pójdziemy na trymowanie, to Galus zostanie tak doszczętnie obskubana na "0"... A ja bym chciała, żeby była tak fajnie jak Denisio! Tylko nie wiem czy tak można sobie wybrać jaka długość i poprosić fryzjerkę, żeby nie było aż tak do łysa... Nio i jak wytłumaczyc jaką długośc sie chce? Ja juz sama nie wiem :(

Jaka musi być długość włosa, żeby można wogóle było wytrymować???

Z góry dzięki za odpowiedz...

Z Galunia juz lepiej, brzusio powili się uspokaja i jest w miarę dobrze, ale nadal bidulka jest na dietce - 0 kramy suchej i 0 mięska na razie... Na ryżyku z warzywkami sunia żyje.

Pozdrawiamy.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie!

Ja nie widze w galeri zdjęc Deniska (nie wyświetlaja się) ale na stonce widziałam 8) super efekt!!!!!!!!!!!

Kora ja widziałam Psiuncie i wyrosla na śliczną sznaucerkę :D :D :D

Ciekawe czy mi filmik z Figa bedzie działał :roll: ale znająć mo komputer to pewnie nie :-?

Link to comment
Share on other sites

witajcie nie wiem czemu nie widziciemoich zdjęć w galerii:( postaram sie naprawić, nie moge sie doczekac na fotki KORY:) JUsta z tego co słyszałam to można trymować włos jak ma minimum ok. 3 cm, ale nie wiem jak jest z krótszym.

Agatko to super, :) ja też bym chciała by u nas w szkole był taka wizyta (szczególnie wasza):)))).........

Pasavera i baaaaaaardzo wazne pytaniedo ciebie po pierwsze mimo, ze mam zainstalowanego Quick Tima klikając na filmik (ten obrazek) nic sie nei dzieje nie wystepuje zaden błąd ale filmik tez nie idzie nie wiem czemu, a po drugie to jak wgrywasz filmik na storne? na jakim masz serwersz i w jakim programie robisz? bo ja mam duzo świetnych filmików z Deniskiem ,ale nie umiem ich umieścić. Strone robie we Front Page'u.

Link to comment
Share on other sites

mi też działa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Okazała się ze nie miałam zainstalowego QuickTime a byłam pewna że mam........ :P :roll:

Jeste super!!!!!!!!! Pas jak nauczyłaś tego Figi???? :D

Madziorka przeslij mi na maila filmik z Deniskiem.......pliska :D

Link to comment
Share on other sites

Figa za smakołyk zrobi prawie wszystko więc nie było trudności żeby ją tego nauczyć :)

madziorko

Filmik łatwo jest umieścić na stronce.

To tak jakbyś dawała linka do zdjęcia, żeby się powiększało.

np. tak jak ja mam. naciskasz na zdjęcia a pojawia się filmik:

<a href="FILMIK.move>ZDJĘCIE.jpg</a>

I to wszystko :P

Musisz wpisać pełną nazwę filmu z końcem: move, czy Divx czy jakiś jeszcze inny

Mam nadzieję, że w miare zrozumiale wytłumaczyłam ; )

Jak jeszcze nie wiesz to pisz na pw : )

Link to comment
Share on other sites

Pasavera wieeeeeeeeeelkie dzieki udało mi sie!! tzn jescze nie ma na stronie ale dzisiaj wstawie kilka fajnych filmików!! wielkie dzikei:) ja nie pisze w htmlu wiec tylko wstawiam zdjęcie klikam prawym i daje hiperłącze do filmiku i to działa ech....nie wpadłam na to;) sper i jescze raz wielkie dzięki:D

Link to comment
Share on other sites

musi być ! ! ! Osobiście go dzisiaj dodawałam :lol:

Ale jak nie mozesz znaleźć to kliknij na linka:

http://sznaucer-figa.nd.e-wro.pl/figa_filmiki.htm

Pas proponuję zgłosić się z Figą na casting do jakiegoś filmu!! Masz stuprocentową aktrokę w domu ;-) Najbardziej mi się podobało przybijanie piątki :D Obłędne!!

Madziorko teraz czekam na Twoje filmiki, spiesz się :)

Link to comment
Share on other sites

Czy Wam tez tak dziwie Dogomania chodzi dzisiaj?! :o

Chciałam wstawić foty (bo mam z dzisiejszego spacerku z Galusią i Galusi i moje) ale nie mam już miejsca w albumie na onecie :cry: i musze poszukać jakiegoś nowego miejsca :( Tylko gdzie się teraz moje fotki podzieją...?

Ja tez czekam na filmiki!!! Wpadnę póxniej to może powstawiam te fooooty ;)

Link to comment
Share on other sites

:)

Mi też Dogomania dziwnie dziala.

A dzisiaj byłam na spacerku i Figa szalała ze sznaucerką - Kiką : )

Supcio mam fotki i filmiki :D

Ale wstawie dopiero we wtorek, bo jutro mam sprawdzian z biologii i trening więc sie niewyrobię :(

Muszę pochwalić Figusię : )

W końcu słuchała mnie idąc bez smyczy :D

No i z Kiką też biegała oczywiście bez : )

O wiele bardziej słucha jeżeli sie na nią nie patrzę i idę w swoją stronę. Wtedy biegnie szybko, żeby się nie zgubić : )

Link to comment
Share on other sites

bardzo was przepraszam ale dzisiaj filmu nie będzie:( bylismy dzisiaj w kinie (rodzice na weselu a ja z julka na "rybki z fejrany" super:) i przyjechaklam późno potem jescze jakieś zadanko tzreba było zrobić i tak minął ten piękny weekend. Mam nadzieję, ze jutro mi się uda wstawić nowe zdjecia i filmik. BYliśmy w kinie Cinema City w Krakowie na Zakopiance i tam jest sklep ZooNatura (krakowianie wiedza:) i kupiołysmy Deniskowi wreszcie obrożkę, którą szukałyśmy od dawna czerowną skórzaną z takimi ćwieczkami ozdobnymi bo zawsze były czarne albo brązowe i za cienkie (teraz ma 1 cm szer i troche za cienka mi sie nieproporcjonalna do neigo wydawała) i wreszcie znaleźliśmy taką szeroką na 1,4 cm i to czerwoną co prawda troche za dluga (40 cm a Denisio ma niecałe 30 szyjkę) ale wyląda supcio jutro wastawie zdjęcia w nowej wizytowej obróżce:) Denisek też jak jest sam nie słucha za bardzo bo jego zas zapachy absorbują a jak z innym psem sie bawi to slucha się bo wtedy nie patrzy na zapachy a na psa i mnie (ale niestety zadko sie spotykam z jakimis chetnymi pieskami i wlascicielami:(()....noo to ja juz lece...dobranoc wszystkim!!

Ps. wiecie ze kupujac obróżke dostałam próbkę (100g) Eukanuby? fajnie:) tylko szkoda że nie Royala na który osatnio przeszlismy i jestesmy bardzo zadowoleni.

A w tym skelpie był dzisiaj dwa yorki za 2000 zł rodowodowe troche drogo nie? nawet nie pisało z jakiej hodowli, więc cyba jakas mało znana bo tylko pisało ze z rodowodem....żal mi ich było w takiej klatce zamkniętych:((

Link to comment
Share on other sites

Ja za godzinke jade z klasa do IMAX'u na horror 3d :evilbat: :wink:

Tam też jest takie sklep z rzeczami dla zwierząt (nie pamietam juz nazwy) wieć Ediemu pewnie sie coś kupi :wink:

Biedactwo zawsze takie smutne jest ponoć beze mnie..... :wink:

To pewie jak wieczorem wróce to filmik juz bedzie :P

Link to comment
Share on other sites

Justa, cos mi dzis Dogomania swiruje i nie moge Ci wyslac odpowiedzi na priv, podaje Ci moj numer gg to jak bedziesz chciala to skontaktuj sie ze mna 2261162.

Eh, znowu biedne psiaki w sklepach w akwariach trzymane. U nas w Wawie swego czasu probowalismy z tym walczyc, rozne protesty, listy do prezydenta itp, itd. Jedyne co udalo sie osiagnac, to ze nie moga trzymac tam juz psow duzych ras. Strasznie mi szkoda tych malych biedakow trzymanych w tak strasznych warunkach :(((((((((((.

Link to comment
Share on other sites

wow ale napisaliście - a ja znowu nie dostaję powiadomień i przegapiłam tyle ciekawych rzeczy :(((

PAS - Figa na filmiku boska - świetne te obroty - jak zaczynałaś ją tego uczyć??? podnosiłaś i obracałaś w powi\etrzu (hahaha) czy za smakołykiem wędrowała w kółeczko??? BOMBA

A ja musze się pochwalić - byłyśmy z Lunką na pierwszym spotkaniu szkoleniowym :))) - najpierw wszyscy zaczęli się z nas śmiać, że taki maluch też się przyszedł szkolić, ale jak Luna zaczęła się rzucać na ich psy (same boksery, wilczury, amstaffy i jeden Labek) to nabrali respektu - niee heh żartuję z tym respektem of course :)))) ale Lunka cały czas szczekała i robiła mi obciach - hahah ale cóż - musi się najpierw oswoić z dużymi psami bo narazie za bardzo się boi... przechodziłam z nią między tymi psiskami wielkimi i Luna albo chciała je pożreć żywcem albo próbowała mi wskoczyć na ręce :))) a jak wróciłyśmy do domu po dwugodzinnym szkoleniu to spała jak zabita do wieczora :))))

i wiecie co? to szkolenie jest w Zawierciu - ja mam 30 km samochdem i myślałam, że ja mam daleko, a tam przyjeżdża też Sylwia&boksery (z dogo) z Warszawy :o :o :o

strasznie jestem ciekawa efektu trymowania Galci - chociaż tak na fotkach to ma chyba króciutkie włoski teraz co??? no i nie będą szorstkie po pierwszym trymowaniu - stopniowo po każdym następnym będą coraz bardziej twarde :))) POWODZENIA

no i niech się ta dgm w końcu naprawi :)))

Link to comment
Share on other sites

witajcie mi tez cosik dgm szwankuje:( nie widze obrazków ani łapek pod nickami i w ogóle coś sie psuje no ale nic dzisiaj postaram sie wstawić te filmiki chociaz jutro mam spr, z chemui a teraz jade na angielski więc zobaczymy ale postaram się. malawaszko a il płacisz za szkolenie i jak długo/jak dużo spotkań obejmuje i jak długich? pytam bo ja mam inny problem Denis jak juz pisałam za bardzo "kocha" psy i sie do nich ciagnie i tez na nie szczeka i szarpie sie i przydałoby sie go przyzwyczaić do icjh obecności...komendy wykona przy nich ale przy ndoze vbez ciagnięcia nie pójdzie....miestety!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...