Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

NIE STRASZ MNIE NAWET:) byliośmy dwa razy u fryzjhera ale za pierwszym miał 4 m-ce to nie wiedział escze co się dzieje za drugi miał 7 m-cy i tez był nawet grzeczny a teraz ma juz prawie roczek więc ciekawe czy ta grzecznosć mu zostanie.... :roll:

a ja ponawiam pytanie o ząbki. słyszałam ze mozna albon czyscić pasta i szczpoteczką np. beaphara albo ze jest taki spray do ząbków na kamień beaphara ze sie psika a potem watką albo nawet palcem wyciera co polecacie?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

Witam sznauceromaniaków kochanych ;)

Ja tylko na momencik dosłownie, bo muszę kuć do jutrzejszego piekielnie beznadziejnego sprawdzianu z chemii (po raz kolejny zniechęcam do wybrania biol-chemu!). W gimnazjum po prostu uwielbiałam chemie, uczenie sie jej sprawiało mi nawet oprzyjemnośc, a teraz... masakra. Modlę sie, żeby zaliczyc ten cholerny rok! A w przyszłym czekaja mnie 4 godziny chemii tygodniowo :/ brrryyy... No dobra, koniec nawijania o szkole ;)

A Galusia troszke nam choruje na brzuszek... Czegoś sie pchła najdła i teraz sa problemy z żołądkiem... Męczy ją rozwolnienie no i nas przy okazji mała tez męczy wychodzeniem co chwila. Ech, trafił mi się wszystkożerny pies. Rodzice zapowiedzeli, że w nocy będzie wychodziła już zawsze w kagańcu, bo nie widac jak coś porwie i zeżre. Ciężki żywot ja czeka... Ja chce psa niejadka!

A tak wogóle to cos mnie wzieło na cykanie fotek, nawet tak po kilka ;) Gorąco zachęcam do cykania!!! madziorko chcemy nowe fotki Dena!!! Malawasiu Lunkę też chcę zobaczyć, o Abim nie wspomne, bo jego szanownego właściciela juz miliony eraz prosiłam o zdjęcia... I wszystkich innych sznaucerów! Czekamy na foty z Galucha ;)

Zaczęłam po raz kolejny studiowac książkę "Zapomniany język psów" Jan Fennel i chyba zacznę sie stosować do wiekszej liczby punktów w niej zawartych. Jako żeby mi się pies za bardzo nie rozwydrzył... :D

Gal kiedys miała taki spray, ale trudno powiedzieć czy on pomagał na kamień, bo ona wogóle kamienia chyba nie ma, ale brzydkiego zapachu po psiej karmie nie było ;)

Pozdrawiamy Just@ & Gal

Link to comment
Share on other sites

Witajcie:) Jak już mowa o szkółce to ja tylo króciutko: dzisiaj pisaliśmy próbny egzamin kończący gimnazjum z przedmiotów humanistycznych po prostu masakra! (w tamtym roku miałam 38 a teraz chyba nawet 30 nie bedę mieć:() takie tematy głupie, że nie mam pytań, ale próbne zawsze bykly trudniejsze, a jutro matma:((( nawet o tym nie myśle, a co do biol-chema to mnie nie zniechęcisz:D ob ja chcę być weterynarzem i jak sie mam uczyć chemi lub biologi to sobie myślę, że muszę żeby leczyc moje koffane psiaczki, koniki i inne zwierzaczki:) A najbardziej przeraziłam się tym że babka od polaka oceni nam krótką (ZAWIADOMIENIE) i długą (ROZPRAWKA I OKROPNY TEMAT) formę wypowiedzi z teog egzaminu:(

A co do Denisia to ja już oczywiście żyję jutrzejszą wizytą u fryzjera:) dzisiaj go wykąpałam, wyczesałam, wysuszyłam i pachnie teraz na odległość 20 m:) Super mu się łapki pusza i w ogóle:) Zaraz wstawię zdjecia do galerii Deniska mokrego (czyt. brzydkiego) i suhchego (czyt. pachnącego i ślicznego). Tylko szkoda, że jutro przed wyjazdem do Karuska musze z nim iść na spacer (żeby nie wariował Agatce) bo się wszystko zniszczy:( ale wyczesze go i powinno się "naprawić".

A co do jedzenia to Denis teżjest wszystkożerny:) w sumie to nawet dobrze bo nie mam z nim problemów z jedzeniem. Daje mu tyle karmy ile przewiduje dawka i jest OK:) nie zostawi, chociaż zjadłby więcej gdyby dostał :lol:

Link to comment
Share on other sites

Eh jakbym miała cyfrówe to tez bym tak pstrykała......hehe i tak moja koleżanke co ma w komórce ciągle mecze jak tylko ma okazje żeby cykała :P Ostatnio tez robiła tylko nie ma czasu mi ich na dyskietke wgrac :-? Ale niedługo może bedą :D

A pisałam wam że Edi sie robi niedobry??? Eh zaczyna sie mnie coraz mniej słuchac....Zaczynam sie do bac puszczac ze smycxzy bo już rzadko od razu wraca do mnie jak go wołam :-?

NIe mówiłam wam nigdy ale on strasznie dużo gryzie!!!!!! To niby normalne ale on tak ręce gryzie okropnie!!!! Tylko sie do niego dotknij jego jedyny cel do obgryzanie ręki....koszmar... :fadein:

i woóle rozwydrzony bachor sie z niego robi :wink: .........

Trzeba zacząc porządne szkolenie (dajcie mi na początek rady zeby mnie tak nie gryzł :( )

Link to comment
Share on other sites

No ja mam też nadzieję że na dobre wyzdrowiałam, choć nie do końca jeszcze dobrze się czuję :roll:

A u Beski wszystko w porządku, w końcu zaczęła coś chętniej jeść, szaleje na jesiennych spacerkach i ćwiczy pod kątem przyszłych wystaw :wink:

Mam nadzieję że z Waszymi pociechami też wszystko w najlepszych porządku??

Link to comment
Share on other sites

czesc Kochani:)))

tak czytam i czytam....a uczcie sie PILNIE:))))))))))))))))))))bo ja juz nie musze:)))))))))))wiecie jakie to piekne uczucie wstawac rano i sie nie stresowac klasowka, kolokwium czy innym egzaminem?:)))))))))ehhhh, zycie starego czlowieka tez ma swoje plusy:)))))))))))))

malawaszka: doszedl moj priv do Ciebie?:))

Link to comment
Share on other sites

Nio u Galuni to tak sobie... Dzisiaj rano pierwszy raz w życiu chyba nie chciała jeść! Mama teraz ugotowała jej tylko ryżyk z warzywkami, bo nadal ma problemy z brzuszkiem i podeszła do ichy, powąchała i sobie POSZŁA - NIE zjadła !!! :o :o :o Normalnie mnie martwi, choc osowiała nie jest ani nic, bawi się i szaleje na dworku.

madziorko, czekamy dzisiaj na fotki Dena, juz sie nie moge doczekać aż go zobacze oskubanego!!!

Dużo zdrówka dla Was i Waszych psiaków!!!

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam przed chwilką z mamą i jej wytłumaczyłam proces trymowania i wszystko przedstawiłam szczegółowo. Mam juz nawet namiary na pewna panią od trymowania (od Ka-Vangi) i o dziwo mam powiedziała, że możemy spróbować!!! Jejku, jak jabym chciała, żeby Gal wyglądała jak takie wystawowe cudeńko... I miała taką szorstka sierść i wogóle!!! jejku jak się cieszę, bo w końcu coś udało mi się mamie przetłumaczyć!!! :D 8)

Jestem z siebie dumna!!!

A i w związku z tym mam pytanko... Czy jak się pierwszy raz trymuje, to tak na maxa (tak jak madziorka chce trymowac Dena) czy niekoniecznie? Nio i jaka musi być długośc włosa, żeby cokolwiek dało się zrobić?

Link to comment
Share on other sites

Nio właśnie Galusia zjadła swoją michę z popołudnia ryżu z warzywkami. Kamień spadł mi z serca - apetycik wrócił, więc nie jest z nią aż tak źle :D Ale MAruś, to raczej humorki nie są, bo pisunie rozwolnienie męczy... Bidulka moja już od kilku dni choruje, mam nadzieję, że jej do końca tygodnia przejdzie (jest teraz na dietce) bo inaczej to trzeba będzie się do weta wybrać :( Tak to jest, kiedy pies chłapie wszystko co napotka na swej drodze - nawet jak to specjalnie jadalnie nie jest :roll: :-?

Nio ja juz od jakiegoś czasu czekam na relacje madziorki z trymowania u Agatki i wieeeelkie NIC NIC NIC !!!

Maruś, Ty się Ediemu nie daj, bo szczeniak wyraźnie próbuje Cię sobie wychować!!! Trzymaj sie ostro i nie daj małemu terroryście :wink:

Co do mocy szczenięcych ząbków to ostatnio się przekonałam, bo przez chwilę pilnowałam małego owczarka niemieckiego (podczas gdy jego pan szukał dla niego SMYCZY-bo zapomniał jej wziąść z domu :o ) a piesek oczywiście nie chciał za nim iśc, bo wolał zabawę z Galą. I mały psiunio strrraszliwie gryzł :roll: A ja się juz odzwyczaiłam od małych igiełek szczenięcych i pomyslałam, że ciesze się, że Gal ma to już za sobą!!! A Ty Martus bądź twarda i powtarzaj, powtarzaj, powstarzaj, bo to w nauce najważniejsze! No i nagradzaj, a jak cos źle to ignoruj. Będzie dobrze ;) Trzymamy kciuki z Galunią !!!

Link to comment
Share on other sites

witajcie nia zapomniałam o was tylko dopiero co wróciłam od 17-19 był trymowany potem znaim wtyszlismy i w ogóle godzina drogi to teraz się rozebrałam rozpakowałam Deniska dałam mu jeść i jestem z Wami:) zaraz wstawię zdjecia do galerii co zrobiłam w Karusku alre jescze jakiesmoze porobie a wrazenia sa SUPER SUPER I jescze raz SUPER:)

Link to comment
Share on other sites

i czekamy ......... :lol:

Zapraszam na moją stronkę. Pojawił się Figusiowy filmik :wink:

Figa pokazuje jak przybija piątkę i jak tańczy :lol: Trochę była podekscytowana więc wyszło to chaotycznie :wink:

Cicho cosik dzisiaj :wink:

A ja się "męczę" z tapetkową stronką :D

Link to comment
Share on other sites

A my dzisiaj bylismy w Olkuszu. nasze sznaucerki Arwenka Sonia i Dengi spotkały sie z dziećmi z gimnazjum nr 1. Mielismy mozliwosc zaprezentowac jak sie rpzygotowuje psiaka do wystawy. A dzieci mogły robic to co Arwenka lubi najbardziej cyzli głaskac, głaskac,głaskac....

Było bardzo fajnie!!!

Podobno ma byc reportaz w Moim psie za 2 miesiace :) Zobaczymy :)

A potem pojechalismy na długasny spacer po Krakowskich Błoniach i teraz zdychamy ze zmeczenia ;)

A jak sie odsprzatam to wieczorkiem beda zdjecia z olkusza na naszej stroonce :)

buu a ja chyba nie mam jakiegos koeka bo mi filmik nie działa ... :(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...