Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='Elitesse']kogo spotkam dzis w Raciborzu ?[/QUOTE]

No .... :hmmmm: .... mnie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Tobie i Twojemu handlerowi również gratuluję dzisiejszego sukcesu, ale jakiego to sama się pochwalisz, jak dotrzesz do domku.

[CENTER]:smilecol: :BIG: :Cool!: :BIG: :smilecol:[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Na gorze tej strony, tz glownej strony Sznaucery i CTR-y :cool3:

tu masz linka do tego topika [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=11142&page=655"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=11142&page=655[/URL]


[B][FONT=Arial Black][SIZE=5]Gratulacjones !!!! dla wszystkich...[/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial Black][SIZE=4]a szczegolnie dla krokodyla :loveu: :loveu: :loveu: [/SIZE][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marisia']

Tobie i Twojemu handlerowi również gratuluję dzisiejszego sukcesu, ale jakiego to sama się pochwalisz, jak dotrzesz do domku.


[CENTER]:smilecol: :BIG: :Cool!: :BIG: :smilecol:[/CENTER]
[/quote]

dziekuje :) z handlera moge byc dumna !! :loveu:

wybiegal z Waciem Zwyciestwo Mlodziezy, Najlepszy Junior w Rasie i na koniec Zwyciestwo Rasy !! :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[B]stawki z Raciborza[/B] (i wyniki ktore znam) :

[B]mini biale:[/B]
SUKI
kl.otwarta
ARIA Crystal Saga - V1 CWC NSwR BOB

[B]mini cz-sr:[/B]
PSY
kl.mlodziezy
PONTIAC Grasant - V1 Zyc Ml, NJwR, BOB
kl.posrednia
GANG Leksland - V1 CWC Npwr
GURU leksland ??
FUNNY FACE z Artova ??
SUKI
kl.posrednia
A MATINKA Primus Inter Pares - V1 CWC
GRATKA Leksland - 2
AJLA joriki - 3
ETA CARINAE Knizete Sternenohocha - 4
kl.otwarta
FUKSIA Leksland - V1 CWC NSwR
kl.championow
SONIA Zlodziejska Zgraja - V1 CWC

[B]mini cz:[/B]
PSY
kl.mlodziezy
DIVITIO Czar z Debowej Gory
SUKI
kl.mlodziezy
FANNY z Uramu
kl.posrednia
AKSA Cultor
JASMINA z Uramu - V1 CWC
kl.otwarta
LADY z ramu - V1 CWC

[B]mini ps:[/B]
PSY
kl.mlodziezy
CONAN z Uramu - 2
SPEEDY GONZALES Adekatos - V1 Zw Ml
kl.posrednia
ARTO Almanis - 2
STRENENHOCH DIABLO de Trufas Negras - V1 CWC NPwR BOB
SUKI
kl.mlodziezy
ANASTACIA Satelles
kl.otawrta
TAKILA Doman - V1 CWC NSwR

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla Zwyciezcow !!!! Wiec nasz dogomaniacki :-) piesek jest w elicie Europy .Fantastycznie !
Ja nie mam co prawda tak spektakularnych sukcesow ale z Lublina wrocilam zadowolona.Mamy ocene doskonala i srebro.
Jestem zadowolona ,bo Bianka zmierzyla sie z konkurencja :-)
Konkurencja zreszta okazala sie bardzo mila i ładna .Przyznaje obiektywnie , fajna suczka .
Co mi sie bardzo podobalo to sedzina .Naprawde profesjonalnie sedziowala,przynajmniej wedlug mojego rozeznania .Kazda decyzje glosno uzasadniala publice ,to bardzo fajne.Choc sedziowanie moze bylo troche dluzsze.
Pogratulowalam na koniec sedzinie ,profesjonalnego podejscia do tematu i ta pani bardzo sie ucieszyla z tego komplementu.
Moze nie czesto wystawce dziekuja za ocene.A zrobilam to bez ukrytej mysli ,bo przeciez nie bede wiele wystawiac i pewno juz tej osoby nie spotkam.
No wiec w sumie bardzo udany dzien ,bo duzo skorzystalam na tym wystawianiu .Choc slabo kciuki trzymaliscie :-) skoro zlota nie mamy :-)

Link to comment
Share on other sites

Co za duzo to tez niezdrowo :-) Sedziuje fajnie ale fakt ,ze czeka sie dlugo na swoja kolejke.Jednak ja nauczylam sie przy okazji kilku rzeczy i mialam takie wrazenie ,ze nie przyjechalam tam tylko po wpis w papiery ale jakis dialog sie nawiazal z ta sedzina.Duza roznica w porownaniu do innych milczacych sedziow lub wogole tych co jak mumie siedza :-)
Gdybys chciala stawki to moge Ci przepisac z katalogu ale nie zapisalam co kto zdobyl ,oczywiscie oprocz Bianki i jej konkurentki :-)

A to nas sedziowala Jolanta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romas']
Choc slabo kciuki trzymaliscie :-) skoro zlota nie mamy :-)[/QUOTE]


I nawzajem :lol: , my też w konkurencji 3 zdobyliśmy V2 i srebro :loveu: . [B]Romas[/B] wiesz, jak to jest, pewnie większość z nas ( poza niekwestionowanymi gwiazdami :grins: ) przywozi raz lepsze a raz gorsze wyniki :roll:, tylko tymi gorszymi najczęściej się nikt nie chwali :cool3:. Ja też jestem zadowolona z wystawy, chociaż nie udało się rozpocząć dorosłego championa, ale w końcu przegraliśmy z krewniakiem i Tutek i nasi konkurenci są wnukami tego samego psa :lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']A chciałabym POGRATULOWAĆ Krysi vel Kresce!!!!!!!!!!!
Jej biała sznaucerka w Helsinkach najpierw wygrała klasę, potem dostała CACIBa a więc [B]ZWYCIĘSTWO EUROPY[/B]!!!!!!!!!!!!!!!!a potem [B][SIZE=4]BEST OF BREED!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE][/B]

:BIG: :terazpol: :beerchug: :BIG: :terazpol: :sweetCyb: :cunao: :knajpa: :laola:[/quote]

ale to nie koniec polskich sukcesow :) :) :) Wanio byl 2 w swojej klasie !!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']Elitesse :mad: :mad: :mad: strzeż się podczas naszego kolejnego spotkania - za to co powiedziałaś jak wychodziliście :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

[/quote]

hehe juz sie boje :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Angelko , konkurencja Bianki jest suczka z hodowli MandeIroschen a z lini Cherni Strazhnik.Naprawde ładna :-)
Marisia ,ja jako poczatkujacy wystawca jestem tak podekscytowana wystawianiem psa ,ze nawet jak przegram to radoche z samego wystawiania i tak mam :-)
Zreszta , kiedy mialam DC to on zawsze schodzil z ringu z ocena b.dobry lub dobry.Porazka -co nie umniejszalo naszej milosci do niego.Ale nie bylo po co jezdzic.
Wiec jesli teraz mimo ,ze nie jestem sama na ringu schodze ze srebrnym medalem to jestem zadowolona ,bo paradoksalnie udowadnia to ,ze Bianeczka jest ładna :-) A tak sie martwilam o nia ,ze mi nie wyrosnie na ładna suczke :-)
A wystawiala sie wczoraj pieknie .Sama stala bez dotykania ( prawie ) ,bardzo bylam ucieszona jej checia do pokazania sie :-)

Link to comment
Share on other sites

Wszystkim serdecznie gratuluje!!!!

Z tego co wiem to moje dizecko tez poszalało, ale niech sie Ka Vanga sama xchwali :)

Sunia Kreski poprostu jest bezkonkurencyjna w swoim kolorze więc chyba nie mogło być inaczej. Życze jej z całego serducha również rasy w Poznaniu :)

Ja wczoraj zupełnie sie odpsiłam ;) Ale raz na czas trzeba :)
Kto sedzxiował w Raciborzu???

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...