Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

[quote name='Pasavera']Widziałam kilka fotek :multi: Kurcze ciekawe kiedy Figa dojdzie do takiej formy, że będzie mogła brać udział w tego typu konkurencjach :lol:

;)[/quote]

Ja tez sie zastanawiam kiedy Bianka dojdzie do takiej formu zeby pojechac na jakis zawody.
Bardzo chcialam pojechac do Pecic ale potem pomyslalam sobie ( zasiegnawszy opini innych ) ,ze za bardzo sie spiesze .W koncu nasza przygoda z agility zaczela sie dopiero niedawno ,zdazymy wiec jeszcze najezdzic sie na zawody.Ale fajnie byloby porywalizowac ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='Elitesse']Marisiu udalo sie skonczyc Championat ??[/quote] [FONT=Tahoma]Nie tak szybko, najpierw opowiem jak docieraliśmy do Leszna :roll:. Wyjechałam w sobotę do południa, bo we Wrocławiu jak zwykle czekał nas nocleg u rodziny :lol:. Ujechałam jakieś 60 km i na dużym łuku z górki czuję, że coś jest nie tak, zapaliła się kontrolka od silnika, potem jeszcze 2 kolejne kontrolki, prędkość na liczniku nadal duża, ale myślę na łuku się nie zatrzymam :shake:. Siłą rozpędu udało mi się opuścić łuk i zatrzymać jakieś 70m za, na poboczu. Niestety auto nie odpaliło :angryy:. Nie będę wdawać się w szczegóły po konsultacji telefonicznej z moją drugą połową zapadła decyzja o holowanku :placz:. Po pewnym czasie przyjechał mój mąż, zaraz za nim laweta i auto zostało odstawione do serwisu :roll:. Jutro rano dowiemy się, czy faktycznie poleciał rozrząd :niewiem:. Nie zrezygnowałam jednak z wyjazdu, zostawiłam po prostu męża w domu bez auta :evil_lol:. [/FONT]
[FONT=Tahoma]Niedziela – jedziemy do Leszna a im bliżej tym bardziej pada :shake:. Na szczęście zabrałam klatkę, więc Tutek w klatce przykrytej kocykiem przetrwał suchy. Sędzia jakby celowo trochę opóźnia ocenę i miał rację bo w pewnym momencie przestało padać i wyszło słońce :multi: a jeszcze 10 min wcześniej próbowałam Tutka uczesać pod parasolem :roll:.[/FONT]

No więc [B]Elitesse[/B] udało się, skończyliśmy Młodzieżowego Championa :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:, wprawdzie nie było konkurencji, ale Tutek dostał ładny opis a w sumie np. suczka w młodzieży niby wcale nie najgorsza, ale Zwyc. Mł. Nie dostała, więc Pan Myszkowski jak gdyby nie przydzielał tytułów z przydziału :shake:. Podczas oceny miniatur było słonecznie :lol:, ale potem od czasu do czasu przelatywały chmury i zrywał się gwałtowny deszcz z silnymi podmuchami wiatru. Jak wracałam to na poboczach leżały połamane gałęzie.

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam do galerii - nowe fotki Gucia :)

No i pochwale się naszym małym dzisiejszym sukcesem... Kenzo w Lesznie zdobył res.CACIB... wyniki z pieprzaków pozostawie lepiej bez komentarza...

Marisa Gratuluje :) widzialam Was jak byliscie na ringu:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natalia_W']Zapraszam do galerii - nowe fotki Gucia :)

No i pochwale się naszym małym dzisiejszym sukcesem... Kenzo w Lesznie zdobył res.CACIB... wyniki z pieprzaków pozostawie lepiej bez komentarza...

Marisa Gratuluje :) widzialam Was jak byliscie na ringu:)[/QUOTE]

Dzięki :lol: , ja niestety nie widziałam mini p&s, bo odciągnięta zostałam do ringu ze średniakami :lol: , ale też gratuluję :klacz::klacz::klacz: a jaki piesek dostał CACIB-a ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tomek67']Rzadziuchno już zaglądam na dgm, więc tylko szybciutko postrafiam fszystkich... Kurna, nie ten podkład:diabloti: Buziaki dla Elimelka i Dziewicy Orleańskiej, tfu! Olsztyńskiej chciałem powiedzieć:lol: :Rose:[/quote]

TOMUS!!!!!!
:loveu: :loveu: :calus: :calus: :calus: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote]Sprzedam cztero letnia sukę hodowlaną sznaucer- miniatura, czarno- srebrna. Typ amerykański. Sprawdzona matka dająca liczne mioty. "mocny rodowód". Więcej wiadomości pod telefonem 505

[img]http://photos.allegro.pl/photos/400x300/10/1068/106862/10686203/106862036[/img][/quote]
[url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=106862036[/url]

Przyjrzyjcie się tam w tło tego zdjęcia. Czy tam w tle nie jest sznaucer w kojcu? :|

Marysia, gratuluję :)

Link to comment
Share on other sites

jest, ale i jest wiosno-lato, bo zielono wkolo to gdzie ma siedziec?:evil_lol: :evil_lol: po ogrodzie jak puscisz miniatury to ogrodu nie poznasz:))))my musielismy odgrodzic pol, gdzie nie maja wstepu:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
ale ciekawe kto to jest

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy'][URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=106862036"]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=106862036[/URL]

Przyjrzyjcie się tam w tło tego zdjęcia. Czy tam w tle nie jest sznaucer w kojcu? :|

Marysia, gratuluję :)[/quote]

to ogloszenie juz od dluzszego zcasu sie pojawia - dobre 2 miesiace to napewno :roll:

Link to comment
Share on other sites

Kiedyś ten pan sprzedawał szczeniaki bez rodowodu na allegro, z tego co pamiętam. Zdjęcie było takie chyba na stoliku ze szczeniakami i on taki uhahany ;)

A to, że wiosna to fakt, ale widać, że kojce są pooddzielane na boksy, wiadomo, gdzie są trzymane te psy w zimę?
No nic, niewazne, idę do szkoły.

Link to comment
Share on other sites

[B]U naszego psa sznaucera miniaturki stwierdzono PRA. Piesek został zakupiony w 2001 roku w hodowli w Bartoszycach. Reproduktorem był pies z hodowli z Barczewa.Osoby, ktore z tych hodowli maja sznaucerki obciazone tą chorobą proszę o pilny kontakt.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='0202D']PRA stwierdził najlepszy lekarz uniwersytetu.Posiadamy dokument,który wskazuje tą chorobe.Hodowca stwierdził, że to jest pierwszy przypadek w jego hodowli.[/quote]

no a poza tym, ze to pierwszy przypadek to cos zaproponowala jakies rozwiazanie?poczuwa si eta osoba w ogole do tego?no i czy wlasciciel reproduktora zostal poinformowany?jaka byla reakcja???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']no a poza tym, ze to pierwszy przypadek to cos zaproponowala jakies rozwiazanie?poczuwa si eta osoba w ogole do tego?no i czy wlasciciel reproduktora zostal poinformowany?jaka byla reakcja???[/quote]

Zawiadomiony został własciciel reproduktora oraz wlasiciel hodowli. Zadnego rozwiązania nie zaproponowano,oraz praktycznie zadnej nie bylo reakcji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='0202D']Zawiadomiony został własciciel reproduktora oraz wlasiciel hodowli. Zadnego rozwiązania nie zaproponowano,oraz [B]praktycznie zadnej nie bylo reakcji[/B].[/quote]

zadnej?????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

No tak, a co to za hodowla?
Jakie psy masz w rodowodzie?
Najgorsze, że w Polsce nie ma testu wykrywającego tę chorobę genetyczną.
Jedynie okresowe badania, które tylko potwierdzą chorobę, lub jej brak, być może brak tylko tymczasowy.
To, że hodowca nie wziął na siebie odpowiedzialności, hmm, to powinien zadziałać łańcuszek , czyli właściciel rości sobie zadośćuczynienie od hodowcy, hodowca od hodowcy itd.
Wiadomo , zależy to od uczciwości ludzi.
Jak nie ma umowy, to doopa blada niestety

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...