Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

A my sie niewielkimi sukcesami pochwalimy
Ginger pierwszy raz po długiej przerwie V3
Blacky V2 za Diable v.d. Havenstadt
Dengik wygrał klase otwarta i dostał CWC
Córeczka Dengiego - Silka wywalcyzła Zw.Mł i BOB Junior

No i mała niespodzianka w klasie szczeniąt MACBETH z Sardanu - młodziutki cz-sr piesek, który jest współwłasnoscia Hodowli Lylla Lycktan i Dolina RIvendell. Mieszka w Lubinie. A na wystawie wywalczył tytuł BOB Puppy :)

A pozatym cudowne spotkania cudowni ludzie , i tyle wrażeń, że spałam cała droge powrtoną. :)

Link to comment
Share on other sites

to ja sie troszke pochwale :smile:

Wacio - Zwyciezca Mlodziezy
Lancelot - Najlepszy Weteran , [B]II BIS Weteran[/B]
Tess - CWC, r.CACIB, [B]II BIS Najpiekniejszych Psow Opolszczyzny[/B]
i wnusia Lancelota - Irminka CWC, CACIB, NSwR - skonczyla CH.PL

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']nie bylo porownania o ten tytul !! na bisy szly psy i suki osobno :diabloti:[/quote]

Sorry Aga tak mi powiedziała Dorota, ja tylko powtarzam, bo nie widziałam wyboru rasy . Jesli tak to w takim razie SIlka ma Zw.Mł :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marisia']A bardziej szczegółowe wyniki cz-s :cool3: plis :modla:.[/quote]

CACIB + BOB Koniak CACIB w sukach dla championki, mlodziezowcow znasz :) o reszcie nic nie wiem bo nie patrzylam na ocene hihi tylko sluchalam co to ci wlasciciele miniatur wygaduja :crazyeye: i uszy mi wiedly ! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']Gartuluję Zwycięzcom :laola:

ja też byłam, ale miałam malutko czasu i nie wiedziałam kogo mam szukać bo przed wyjazdem w sobote nie zdążyłam tu zajrzeć kto jedzie :placz:[/quote]

czy ty bylas tak cala na czarno ubrana ?? bo ja cie chyba widzialam przed finalami w hali ? ale ucieklas z jakas dziewczyna i nie mialam sily cie gonic :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']CACIB + BOB Koniak CACIB w sukach dla championki, mlodziezowcow znasz :) o reszcie nic nie wiem bo nie patrzylam na ocene hihi tylko sluchalam co to ci wlasciciele miniatur wygaduja :crazyeye: i uszy mi wiedly ! :evil_lol:[/quote]

[FONT=Tahoma]Dzięki:lol:, no cóż taki ten kynologiczny światek, że sobie pogadać muszą:evil_lol:. To jeszcze raz gratulacje:BIG: dla młodzieży i starszyzny również:lol:.[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

ahh i wogóle to mam super fotki z Mirrorem z Tartaku :loveu: jak je dostanę od koleżanki to zaraz wkleję - jest rewelacyjny :loveu: zdobył dzisiaj drugą lokatę w konkurencji dówch psów i sędzia naprawdę dłuuuugo się wahał co zrobić - oglądał i oglądał, deczko się musieli nabiegać po ringu :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry wszystkim!:lol: Podaję wam wyniki:

Sznaucer olbrzym- SZCZUROŁAP Z DALEKIEJ Remus Zw.Mł BIS junior psy,
z niego jestem szczegulnie dumna,bo to mój pół wnuczek:multi:
ONTARIO z Tartaku-CACIB I BOB.

Szn.min pieprz i sól SHARON Northumberland-CACIB BOB

Szn.min czarny- LIDER Dyas-CACIB,BOB,BOG-wielkie gratulacje Asiu!!!:multi:

Szn.min cz-sr,to już wiecie.

Marisiu szkoda że Cię nie było....:shake: Meggy! fajnie było Cię spotkać,szkoda tylko,że nie dane mi było,poznać Czarne Gwiazdy,Elitesse! Wacio jest cool!!,przyjemnie mi było porozmawiać z Tobą.:lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

A ja mam sporo fot miniuszków, i tak sobie myśle, że nie bede dawała pojedynczych na dgm tylko zrobie strone z fotami, tak bedzie prościej :)
wiec jest szansa ze do wieczora sie z tym uporam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Masterton']Dzień dobry wszystkim!:lol: Podaję wam wyniki:

Sznaucer olbrzym- SZCZUROŁAP Z DALEKIEJ Remus Zw.Mł BIS junior psy,
z niego jestem szczegulnie dumna,bo to mój pół wnuczek:multi:
ONTARIO z Tartaku-CACIB I BOB.

[/quote]

No włąsnie słyszałam przez głosniki !!! Tak myslałam, że To Ty musisz mieć cos z tym wspólnego :)
GRATULACJE :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...