Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='Justa']Nio, niestety zauważyłam...
Co do dyskusji prowadzonej od kilku dni - już jej nie ma.[/quote]
no wlasnie!!!
ja ZUPELNIE NIE ROZUMIEM CZEMU?????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
bo tam bylo wiele watkow i jeden mysle ze bardzo interesujacy a mianowicie co kto uwaza za peta a co za show doga. Mysle, ze dla potencjalnych przyszlych wlascicieli byla to dobra szkola kynologii, dlatego tez pozwole sobie zalozyc osobny topic poruszajacy te kwestie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini'] byla to dobra szkola kynologii,[/quote]

Ja tez tak uważam , ze była to bardzo dobra lekcja, która pozwoliła mi zrozumieć reguły panujace w tej dziedzinie naszego życia.

Ale zupełnie nie rozumiem dlaczego JUSTA wykasowałaś te wszystkie posty .

Wydaje mi sie , ze nie ma zadnych podstaw by to zrobić . I po raz kolejny nadużyłaś swojej władzy .

Link to comment
Share on other sites

Natalia spoznione (nawet bardzo) ale szczere zyczonka urodzinowe dla Twojego slicznego Kenziorka :multi: :multi: :multi: :multi: :loveu: .

Ja tez uwazam, ze nie powinno sie kasowac tej rozmowy, bo doprowadzilo to do tego teraz, ze jeden mowi to to napisales, a drugi ja wcale tego nie napisalem :shake: .

Link to comment
Share on other sites

Kolezanki ,jak wysyla sie zgloszenie poczta elektroniczna ??Wypelniam zgloszenie posylam ,dostaje potwierdzenie(mailem) ,zachowuje je .Ale co z oplata -dowod i co z kserow rodowodu skoro ja czekam dopiero na rodowod ?
Jak im sie ten dowod wplaty posyla mailem ?

Link to comment
Share on other sites

Tak, wypelniasz potem wysylasz itd. Jesli chodzi o rodowod to w ta rubryke wpisujesz: w przygotowaniu i iw ogole sie nie martisz rodowodem ;) . A oplate to ja zwykle albo posylam faxem, albo place kilka dni przed wystawa i wtedy pokazuje kwitek na wystawie, a mailem to pewnie trzeba zeskanowac i wtedy przeslac.

Link to comment
Share on other sites

Ach, czyli moge teraz poslac zgloszenie mailowe,zaznaczyc w uwagach ,ze wplacam pieniadze na podane konto.A potem jak dojade na wystawe pokazac w sekretariacie kwitek.
Mozna tak ,tak robisz ?? Czy to mzoe utrudnienie i jest latwiejszy sposob?

Link to comment
Share on other sites

A ja mam inne pytanko :-) O pielegnacje .Czy oplaca sie kupic szampon JPHerry ( czy tak jakos ale pewno wiecie o co mi chodzi ) dla psow szorstkowlosych i lakier zwiekszajacy objetosc wlosa dla szorstkowlosych ?Czy to sie nie oplaca i szkoda zachodu ,bo wystarczy dobry szampon ISB ?Hm...? Co kupic zeby wypieknic moja suczke a nie wydawac na jakies watpliwe produkty kasy ?
Kiedys polecalyscie ISB ale oni jakos malo specjalistyczne te produkty maja.Moze tego Peka kupic?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romas']A ja mam inne pytanko :-) O pielegnacje .Czy oplaca sie kupic szampon JPHerry ( czy tak jakos ale pewno wiecie o co mi chodzi ) dla psow szorstkowlosych i lakier zwiekszajacy objetosc wlosa dla szorstkowlosych ?Czy to sie nie oplaca i szkoda zachodu ,bo wystarczy dobry szampon ISB ?Hm...? Co kupic zeby wypieknic moja suczke a nie wydawac na jakies watpliwe produkty kasy ?
Kiedys polecalyscie ISB ale oni jakos malo specjalistyczne te produkty maja.Moze tego Peka kupic?[/QUOTE]

Ja powiem tak...
ja do pielegnacji moich psiakow uzywam szamponu JPH Tonus Poils Durs , Odzywke Pek Conditioner(ISB) oraz Lakier Tonus Polis Durs(JPH), a do wykonczenia "fryzurki" na wystawach Confort Puder (JPH) i Lakier Vanille Fix(JPH) chociaz z tego co wiem to ten lakier juz wycofali z produkcji i niedlugo ma sie pojawic cos nowego....
I osobiscie ;) jestem zadowolona z tych produktow...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...