Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

[quote name='madzior_ka']adresy super stronek gdzie mozna podpatrzyc przeszkody ale sa tez ceny, niektóre "troche" powalajace ale przeszkody naprawde super. jak chcecie to oto owe adresy:

[url]http://www.tp-slany.cz/agility.php[/url]

[url]http://www.kkzetor.cz/reno/[/url][/quote]

Madzior_ko, to są profesjonalne, regulaminowe przeszkody. Nasze tunele (i stojaki do nich) pochodzą właśnie z RENO (o ile dobrze pamiętam :roll: ). Generalnie chyba wszystkie kluby mają stamtąd tunele ;) Ale ponieważ to droga impreza, to resztę przeszkód wiele klubów stara się robić samodzielnie, bo ich po prostu nie stać. A co dopiero prywatnie...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

no wlasnie przeszkody super profesjonalne ale oczywiscie ani mi sie sni jakas kupowac ale moga posłuzyc jako wzór dpo zrobienia samemu, przeszkode do skoku na dalekość mysle ze jescze w lipcu sie z dziadkiem zrobi ale wlasnie chciałabym tunel i huśtawkę ale nie mam weny jak i z czego domowym sposobem mozna by zrobic te dwie przeszkody, myslałam o kipnie tego z Ikei ale to przydałyby sie dwa zeby jakies zakrety móc robic a moze lepiej by samemu zrobic dłuzszy tylko jak!?!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']gratulacje dla Dengiego !!!! dawac reszte wynikow ![/quote]


Elitesse jak to dawać reszte ???? a gdzie masz napisane o Dengim??? Bo ja chba juz oślepłem na stare lata , albo cos ,

Link to comment
Share on other sites

ojej ale tu pusto:( w takim razie zrdrówko dla Waciaka!! :drinking: i za sukcesy Dengiego choc jescze nie wiem co dokładnie tam zajął :drinking: a reszta gdzie?? no chwalic sie tu juz - szybciutko~!!


a ja sobie dzisiaj znalazłam starą prace z geografi która miałam w takiej super teczce z koszulkami foliowymi tak na stałe do niej przyczepionymi prace wyciągnęła i podrukowałam sobie regulamin Agility z wszystkimi schematami przeszkód, regulamin PT oraz regulamin obedience od klasy O-2 i prawie cały mi zajęło i mam teraz to super uporzadkowane nie musze nic szukac tylko wszystko w jednym miejscu:)

a ja włąsnie przeglądałam spis zawodów obedience na rok 2005 nie wiem czy sa tam wszystkie ale jedyne najblizsze nas sa w listopadzie w Kielcach.... hm... extra byłoby wystartowac tam w zerówce ale szczerze mówiąc to wątpię i to bardzo w to, że udałoby mi sie namówic rodziców na taki wyjazd do kielc na zawody.... a mam pytanie jesli zawody obedience sa w dwa dni to jak to jest rozłozone? ze jedne klasy w jeden dzien a reszta w drugie czy pod jakims innym wzgledem? wiec musiałabym na takich zawodach bys w dwa dni czy wystarczyłoby w jeden?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angelka']A ja wiem ale nie powiem , niech sie sami chwalą gratki dla wszystkich bo zasługują :D :D :D :BIG: :laola: :klacz:[/quote]


Fajnie , ale do poniedziałku to jeszcze troche czasu musi upłynąc.

A z katalogu strony warszawskiej wynika ,, że bratobujcze(dogomaniackie) boje tam były dziś .

Orsini jak przyjdzie to opisze szczegółowo bo ona jest w tym bobra , o ile nie najlepsza.

Link to comment
Share on other sites

Ja o wynikach wystawowych też nic nie powiem, bo znam tylko częściowe ;) Udało nam się przez chwilkę porozmawiać, ale potem ja już byłam tylko przy ringu głównym, na którym odbywały się zawody agility.

Skakaliśmy z Atosem i jestem z niego dumna - trzy biegi i żadnej dyskwalifikacji :o :cunao: Miejsca zajęliśmy 4, 6 i 6 przy czym te dwie 6 zostaną jeszcze przeliczone na miejsce łączne jutro.

Zobaczymy jak będzie jutro ;)

Magdo, dziękujemy za fotki - tak to Atos ;)

Madzior_ko, jeśli chodzi o dwudniowe zawody, to w informacji powinno być podane którego dnia rozgrywane są które klasy. Jeśli zdarzy się tak, że 0 będzie w oba dni to możesz sama zdecydować, którego dnia chcesz startować i na ten dzień się zgłaszasz.

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla Dengiego!!!

Ciekawe jak poszło czarnym mini . Pewnie żadnej niespodzianki w otwartej nie było i wygrała Zahra Hermes. A kto wziął rasę?
Mek kiedy zobaczymy Twoją suczkę na wystawie? Miałeś przecież startować w Krakowie .

Link to comment
Share on other sites

:D Czesc wszystkim dzis wlasnie odebralem dlugo wyczekiwanego szczeniaczka rasy sznaucer miniatura pieprz i sol. Jest to piesek a nie suczka. Ma 9 tygodni i jestem nim zachwycony. Wabi sie Borysek. Maly jest przesliczny

Link to comment
Share on other sites

Oliwka z kariery wystawoej nici :(

Woolie witaj , borysek już jeden na forum , ale cz-s, Powiedz cos więcej o sobie i swoim psiaku.

Elitesse ja Ka-Vangi nie mam na gg , więc .........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olivka']Oj , to szkoda, bo suczka ładna.
Aż mnie korci ,żeby zapytać dlaczego.[/quote]

Do krakowa mi zgłoszenia nie przyjeli, a teraz to juz chyba dam sobie spokój . Taki los i myśle , ze pewnie tak miało być.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...