Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

A no tak bardzo nie ma sie czym chwalic, bo nie mamy tego po co pojechalismy, za wysoka poprzeczka dla Dengiego ;), ale
CACIB 14/05/05 - Zw.Mł.
CACIB 15/05/05 - Zw.Mł
Club 16/05/05 - V2 - za psem, no cóz pozostawiał wiele do zyczenia, ale miał cos lepszego na drugim końcu ringówki, tak powiedział jeden z wegierskich hodowców ;)
Ale i tak nie odpuscimy tego JCH H jeszcze jedna wystawe gdzies zaliczymy :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

No ale OGROMNE gratulacje sie naleza!!!!!!! A wiadomo jak to jest z sedziowaniem...nie zawsze oceniany jest przede wszystkim pies...Jeszcze raz Gratuluje i trzymam kciuki za Dengiego i jego Ml.Ch Wegier :D Czekam na zdjecia :D A masz moze przy sobie katalogi?? jesli tak to poprosze o stawki mini p&s :D

Link to comment
Share on other sites

[quote]Uwazaj Justa z tym zostawianiem psa ,bo Ci rodzina rozpusci psa na amen
Pies mojej siostry ,miniatura sznuacerka ,jak zostawala u tesciowej siostry to kazala sobie.Zauwazcie "kazala" smazyc kartofelki napatelce[/quote]
dlatego my Deniska nie zostawiamy raczej u babć ani żadnej rodzinki:) staramy sie og wszedzie zabierać a jak nie długo to siedzi sam w domciu bo po dniu u babci to byłby gruby jak balon i rozpieszczony ze hej!!

ogromne gratlacje dla wszystkich!!!! za wystawy!!!!!!!!!

a denisek tez musze sie pochwalic ze coraz lepiej przy nóżce maszeruje juz nawert czasem spogląda na mnie po asfalcie jest super ale po trawie gorzej bo ma ochotę ja wąchać:))

orsini ale fajnie;d;d pocieszyłas mnie bo ja mam zamiar isc teraz do LO na biol-chem a później na weterynarie!!! ech tylko cz ja sie dostane... słyszałam ze starsznie trudno jest ale bede walczyc jak nie za pierwszym to za n-tym razem ale sie dostane!!:)) a póznej jak juz sie dorobie to kupie sobie sznauceri bede jezdzic na wystawy i jescze obowiązkowo konika hanowerskiego:)) takiego skoczka cudownego.. ech matrzenia!

Link to comment
Share on other sites

madziorka zadroszcze :wink: ja juz niestety nie mam wyjscia ...przede mna klasa maturalna wiec troche za pozno na zmiane profilu...ale kiedys moze pojde zaocznie na akademie rolnicza - na zootechnika i tam na kynologie jako poszerzenie mojej pasji...zobaczymy...

No wlasnie a co z Bangi????????

Link to comment
Share on other sites

Jostra, Agatko Ogromne Gratulacje dla Was i psiaczków!! :P :angel:

czekamy na fotki z wystawki! :D

A u mnie juz były dzis wyniki z testu kompetencji, który pisalismy w kwietniu i mam.... 38 punktów na 40!!!!! :angel: :angel: :angel:
ale się ciesze!!.... :P

Link to comment
Share on other sites

no własnie co z Bangi?? Natalia a co własciwie po zootechnice mozna robic? bo ja to w sumie jescze nei do konca wiem ale wiem ze na pewno na cos ze zwierzetami pojde ale słyszałam ze tez fajnie jest isc na zootechnike a po niej na 2 lata weterynarii i sie ma normalnie inz. zootwchnik i lek. wet:)) czyli dwa w jednym:)

a nam niedawno przyszła zamówiona na allegro adresówka dla Deniska jest sliczna!!! zaraz do galerii wstawie zdjecia jak w niej ładnie wygląda - naprawde rewelacja:)) juz tez go spusciłąm i tak grzecznie biegał luźniutko ze nawet si tego nie spodziwałama i lepiej wykonuje komendy mimo ze nie cwiczylosmy on chyba dorosleje:)) tak jakis mądrzejszy sie zrobił ech.. dorasta mi chłopak!

Link to comment
Share on other sites

sluchajcie, jakie mozna miec hobby, zeby bylo interesujace, a byl kontakt z ludzmi, bo ja wpisywalam rozne rzeczy np. jezdziectwo czy kynologia, ale mi pan ostatnio na rozmowie powiedzial, ze te zainteresowania sugeruja, ze nie jestem otwarta do ludzi, wiec musze je zmienic na cos z ludzmi, ale na cos w miare orginalnego, a zebym nie polegla jak mnie zaczna o to wypytywac np. o zaglowki-no bo jak nawet nie wiem jak sie nazywa zagiel w gwarze zeglarskiej to jak sie mam tym interesowac?:))))

Link to comment
Share on other sites

Pink nie mam czasu:))podajcie mi jakies fajne zainteresowania:)))zeby bylo, ze mam kontakt z ludzmi, bo mi zarzucali , zem intrawertyk czy jakies inne zagraniczne slowo:))))wiec potrzebuje extrawertycznych zainteresowan PLIZZZZZZZZZ

Link to comment
Share on other sites

mozesz mu podac linka na dgm :evilbat:

kolko ogrodnicze tz zwiazek dzialkowca,

a tak powaznie, to moze grasz na czyms ??? albo przez przypadek bys sie uczyla grac na jakims instrumencie zespolowym???

siatkowka, koszykowka, jazda konna, polo, szachy, rowerowa jazda zbiorowa, na rolkach tez zbiorowo mozna jezdzic......... aaaa zawody psow pociagowych, wyscigi itp

Link to comment
Share on other sites

Wstawiam do Galerii zdjecia Zuzi w nowej obrozy :-)
Orsini napisz ,ze sie psychologia interesujesz i kwita albo nowymi metodami wychowawczymi w odniesieniu do dzieci :-) I juz bedziesz miala zainteresowania bardziej ludzkie :-)

Link to comment
Share on other sites

hm... orsini a mnie sie wydaje ze nie ma co zmyslac tylko pisac jezdzictwo i kynologia:):) przynajmniej ja bym tak zrobiła a jak sie czepia ktos to powiedz ze przeciez jak sa zawody jezdzieckie to jaki tak jest klimat:) jakie przyjaznie sie nawiazuja itp. to jest az moja mama czasem sie dziwi ile pasjonatów przyjezdza z drugiego kranca polski na zawody do nas do stadniny:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...