Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

madziorka nie konie juz odpadaja i kynologia tyz, a internet to juz w ogole!bo konie na zawodach ok, ale glownie to jest praca wlsana z koniem ,a nie z grupa ludzi...kynologia tyz-pracujesz z psem , a nie z ludzmi.Potrzebuje cos z ludzmi i zeby orginalne bylo

Link to comment
Share on other sites

Orsini myśle , ze picie piwka w barze bedzie lepsze , bo tu akurat kontakt z ludzmi jest spory.

A tak w ogóle to pytania o hobby wydaja mi sie bardzo infantylne i z zycia wiem , ze ludzie w tej kwestii dużo dokładają ideologii.

Link to comment
Share on other sites

ORSINI a tak na powaznie to napisz [b]dogoterapia[/b] mniej wiecej znasz sie na psach , które sie do tego nadają a Ci co Cie bedą testować to na bank nie beda siedziec w tym temacie , bo to garstka ludzi sie na tym zna.
A po drugie masz kontakt z dziecmi i ulepszasz swiat co w ich oczach moze Ci wiele dodac pt.

Link to comment
Share on other sites

orsini nie chce mi się wierzyć, że na rozmowie, po tym jak Cię ktoś poznał mógł stwierdzić (błędnie - o ile błędnie), że masz usposobienie introwersyjne tylko na podstawie zainteresowań... jak ktoś się chce przyczepić, to się przyczepi, co absolutnie nie oznacza, że tak uważa... (bądź uważa, ale na podstawie rozmowy, nie tego, co napisałaś w zainteresowaniach)
I lepiej nie wymyślaj zainteresowań, bo znam dziesiątki takich wpadek, a to gorsze introwersja :)
trochę się na tym znam :wink:

Link to comment
Share on other sites

[b]Dorotak[/b] odpisuje Ci tu bo w galerii nie chce robić niepotrzebnego zamieszania.
Masz racje . Dokładnie miałem to na mysli co napisałas tak jakos mi sie to wydawalo , ze tak moze wygladac inochód ale zdania jako takiego na ten temat nie moge miec z racji , ze sie na tym nie znam jedynie z literatury coś nie cos mi w głowie błyska.

Ale jeszcze jedna sprawa jak odniesiesz sie do tego ( Elitesse również o to poprosze ) w jaki sposób ten pies ma uniesioną przednia łape.

Link to comment
Share on other sites

ja myślę że yo po prostu niefortunne ujęcie i tyle - nie dopatrywałabym się wielkich rzeczy - pies z inochodem raczej nie zdobyłby BISa :fadein: choćby nie wiem jakie miał znajomości jego właściciel - tak mi się wydaje ale co ja tam wiem :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mek']Ale jeszcze jedna sprawa jak odniesiesz sie do tego ( Elitesse również o to poprosze ) w jaki sposób ten pies ma uniesioną przednia łape.[/quote]

Wydaje mi się, że wszystko jest dobrze wyjaśnione na tej stronie, której adres podałam ;)

W stępie pies (koń) porusza po jednej łapie (nodze). Zauważ, że na tym zdjęciu lewa łapa właśnie jest stawiana, a prawa noga przygotowuje się do przeniesienia do przodu. Czyli mimo, że lewa łapa i lewa noga są jednocześnie z przodu, to są w różnych "fazach ruchu". Noga stoi a łapa się porusza.

W kłusie w inochodzie łapa i noga po tej samej stronie psa powinny być w tej samej "fazie" - czyli razem się podnosić i razem być stawianie na ziemi.

Tak moim skromnym, nieprofesjonalnym zdaniem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']ja myślę że yo po prostu niefortunne ujęcie i tyle - nie dopatrywałabym się wielkich rzeczy - pies z inochodem raczej nie zdobyłby BISa [/quote]


Święte słowa.

Na swoje usprawiedliwienie dodam , ze nie mialem złych intencji .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mek'][quote name='malawaszka']ja myślę że yo po prostu niefortunne ujęcie i tyle - nie dopatrywałabym się wielkich rzeczy - pies z inochodem raczej nie zdobyłby BISa [/quote]


Święte słowa.

Na swoje usprawiedliwienie dodam , ze nie mialem złych intencji .[/quote]

bądźmy dumni że najlepszy na wystawie był NASZ CZŁOWIEK (czyt. pies) :lol: :angel: :angel: :angel:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']ja myślę że yo po prostu niefortunne ujęcie i tyle[/quote]

Nawet chyba nie o to chodzi. Na zdjęciu - moim zdaniem - został uwieczniony bardzo poprawny stęp tego psa. Natomiast inochód lub jego brak ocenia się [b]tylko[/b] w kłusie. Więc na podstawie tego zdjęcia nie można nic wnioskować o inochodzie lub jego braku.

Więc w tym sensie może i to jest niefortunne ujęcie :D :wink:

Link to comment
Share on other sites

ooo super!!!
Mek genialne!!!z ta dogoterapia:))))super:)))))
Clubbing tez mi sie PODOBA:)))))))))))))))))))))))))))))

no na rozmowie to ja sie wybronilam z tych zarzutow, ale to mi uswiadomilo co innego-ze na podstawie CV jestes zapraszany dopiero na rozmowe, wiec jak taki pan psycholog sobie popatrzy na takie zainteresowania to CV laduje w koszu. To dobre i dla Was na przyszlosc:)))taki maly szczegol a moze zawazyc.
A propos infantylizmu...
kiedys poszlam na rozmowe kwalifikacyjna...zaraz Wam dokoncze mam kompa co mi sie wylacza sam, wiec to puszcze zeby mi nie skasowalo posta bo sie zaplacze

Link to comment
Share on other sites

a wiec bylam na rozmowie, a pare dni wczesniej byl text w Wyborczej o nieuczciwych metodach rekrutacji:)))ze jak cie chca pograzyc to ci kaza cos sprzedac, ze jest to chwyt ponizej pasa i w ogole same bleee rzeczy..
no i pan oczywiscie mi kaze sobie cos sprzedac, no to ja oczywiscie madra po lekturze gazety mu powiedzialam co o tym sadze:)))pan sie wqrzyl:))))a potem mu jeszcze sprzedalam to cos "na rumuna";-)))))taktyka absolutnie zla, jak sie potem dowiedzialam w firmie:))i pan sie wqrwil znow...

Link to comment
Share on other sites

a zeby bylo zabawniej to potem weszla laska-teraz moja super kumpela, wtedy sie nie znalysmy:)))i ona zareagowala b.podobnie:))powiedziala mu, ze mu niczego nie sprzeda , bo to infantylne i niczego o niej nie powie itp. i pan tak sie wqrzyl, ze az musial wyjsc i zapalic z nerwow :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RobinCzWa'][quote name='Pink']mozesz mu podac linka na dgm :evilbat:
[/quote]

Tak Orsini podaj linka na dgm niech ocenią Twój kontakt z ludzmi, np ze mna :cooldevi:[/quote]

ooo taaaak:)))ale ja kcem te prace dostac tak? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

No jestem wreszcie w domu :D .
Haha my tym razem przerznelismy :wink: .
Pierwszego dnia Bangi byla 2/3 przegrala z suczka, ktora w ogole nie chciala chodzic ani stac, ale musze przyznac ze byla ladna, no i w innym typie niz Bandziorek i cieta :evilbat: . Ale to suczka moich bardzo dobrych znajomych z Rumunii wiec spoko :wink: .
Nastepnego dnia byl pogrom na wlos na lapach. Sedzina potrafila wyrzucic psy nawet z ocena dobra jesli psiak mial za duzo futa na lapach :evilbat: . Nawet championke (olbrzymke) ktora poprzedniego dnia wygrala wszystkie suki wurzucila z ocena b. dobra bo miala wedlug sedziny za duzo wlasna na lapach!!!!! - a suka piekna, zupelnie nie w typie amerykanskim, tylko w ruskim. U nas w klasie tez pogrom i tak tym razem Bangi na 3 miejscu - wedlug sedziny wszystko ma super tylko ze ma za miekki wlos na lapach!!!!!!!!!!!!! i za duze uszy!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: . Pozostale suczki maja zdecydowanie mniej wlosa na lapach i tak suczka znajomych z Rumunii dostaje lokate 2, a Zw. Ml przypada ... no coz nie bede sie wypowiadac, ale zrobilam fotke to zaraz wkleje do galerii :evilbat: .
Trzeciego dnia dojechala jeszcze jedna suczka, wiec byly 4. Bangi znowu 2 :-? , a wygrywa suczka z Rumunii.
Wyjazd moze nie bardzo udany pod wzgledem tytulow, ale za to bardzo udany pod wzgledem "zabawowym" :wink: . Spotkalismy mnostwo znajomych wegierskich, rumunskich, nawiazalismy fajne kontakty z rosyjskie 8) .
Miedzynarodowki byly spoko, wszystko fajnie przygotowane, wielkie namioty, zeby psiaki nie musialy byc na sloncu. Wystawa klubowa super pod wzgledem technicznym, duzo pucharkow, szampan dla wszystkich, jedzenia kto chce moze brac, wszyscy mili usmiechnieci, po prostu jedna wielka rodzina, nie to co u nas. Od razu widac ze to byla wystawa klubowa :D .

Link to comment
Share on other sites

Ja rowniez przylaczam sie do stwierdzenia ze to na 1000% nie jest inochod.
Nie zgodze sie rowniez ze stwierdzeniem dorotaka, ze tylko w klusie, gdyz czasm wlasnie celowo sedziowei kaza isc wolno z psem zeby zobaczyc czy nie ide inochodem. Hehe i wtedy trzeba odpowiednio wymanewrowac z psem, bo olbrzym bardzo czesto wpada w inochod jak idzie wolniutko. Jest to spowodowane tym, ze ten ruch jest (nie wiem jak to ujac) o wiele mniej meczacy niz normalny w tym tepie.

Link to comment
Share on other sites

Nie chcialam pisac w Galerii to odpisuje tu.
Malawaszko!
To poslanko to Zuzi ,koszyk ma o ile pamietam 80 na 50cm.Faktycznie ona spitam zwinieta w klebek.Ale ona wogole tak spi.Chce jej dokupic wlasnie jeszcze inne poslanie zeby miala do wyboru .
A Bolus wyciagnal sie na tym poslanku jak krol.Musze kiedys sfotografowac Zuzie jak spi ,zwinieta w precel na ogol :-)

Link to comment
Share on other sites

Orsini fotki juz w galerii.

No i oczywiscie jeszcze raz ogromne gratulki dla wszystkich zwyciezcow :D .

Acha zapomnialabym zupelnie o czyms fajnym dla sredniakowcow :wink: . Po ocenach na ringu przed finalowymi konkurencjami przyszedl facet z roznymi gadzetami i sredniakiem. Psiak byl ubrany w muszke i elegancki fraczek :wink: . Sluchajcie co oni zaczeli robic, normalnie super. Poczatku nie widzialam, ale pozniej wzial takie cienkie oponki i mial je w rekach i ten sredniak skakal przez nie w roznych pozycjach, potem slalom z dzieci przechodzenie pod nimi jak byly nachylone, no super to bylo. Nastepnie pan poprosil pania z widowni i kazal jej napasc na siebie i psa z bronia, haha ona tak zrobnila i facet rece do gory, a pies lapki do gory :lol: , kilka razy to powtorzyli i nastepnie facet wzial bron i wycelowal do psa, haha a ten lapki w gore no i facet strzeli a pies zaczal sie zataczac i padl na ziemie. Pozniej jeszcze facet gral na harmonijce a sredniak spiewal. Potem pokazywal posluszenstwo, tyle ze facet mial maske na oczach i nic nie widzail, a psiak robil doslownie wszystko co mu powiedzial. I jeszcze skakal przez jego rece jak zrobnil obrecz, a facet nadal byl w masce, normalnie byli tak zgrani ze szok. Pozniej jeszcze wskoczyl mu na ramiona i facet ukucnal z psem na plecach i zaczal z nim pompki robic. No i jeszcze mial takie siedzenie od krzesla i pies na to wskoczyl a on go do samej gory podniosl. No mowqie Wam to trzeaba bylo widziec, normalnie czegos takiego jeszcze nie widzialam i to zgranie ich ze soba - BOMBA :D .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...