Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

a ja wlasnie wróciłam ze stadniny gdzie mielismy zbiorke andrzejkowa bylo super i z lania wosku wyszedl mi swinkopies:))) tzn z jednej strony jest to swinka morska co kolezanki mi wywrozyly ze bede miec kolejna:)) (w co watpie bo tata nie chce) a z drugiej pies i stwierdzily ze odniose spektakularne sukcesy w szkoleniu Denisa - oby:)))!!

Link to comment
Share on other sites

a ja wlasnie wróciłam ze stadniny gdzie mielismy zbiorke andrzejkowa bylo super i z lania wosku wyszedl mi swinkopies:))) tzn z jednej strony jest to swinka morska co kolezanki mi wywrozyly ze bede miec kolejna:)) (w co watpie bo tata nie chce) a z drugiej pies i stwierdzily ze odniose spektakularne sukcesy w szkoleniu Denisa - oby:)))!!

a teraz na dole siedza sobie goscie bo wlasnie z okazji Andrzejek przyszli (moj tata ma tak na imie) i jestem nawet zadowolona z zachowania Denisa, pierwsza osobe obszczekal mocno, ale druga juz tak w 40% na trzecia szczeknal dwa razy a czwartej jak prszyszla to juz nie zauwazyl, teraz siedzi ze mna i popiskuje ze nie mzoe isc do gosci slyszac ich glosy, ale nie puszczam go bo bedzie siedzial pod stolem a wteyd zawsze sie znajdzie ktos kto "zlituje sie nad losem biednego, glodnego pieska" wiec wole go miec przy sobie:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...