Jump to content
Dogomania

Brando i Leon - Labrador i (prawie) Buldog :)


Ania :)

Recommended Posts

A my tutaj pierwszy raz (skusił mnie opis walki z myszami w innej galerii) hehe A tak bardziej poważnie, mój Shadow miał być Leonem (ale jak czekaliśmy na odbiór z hodowli, to tak jakoś używaliśmy metryczkowego Shadow i w końcu nie dokonaliśmy zmiany). Leona też mamy- seata heheh Potwierdzam, już jest jutro :) 

Link to comment
Share on other sites

Witamy majoka w naszych skromnych progach i zapraszamy częściej :D

 

no i zapomniałam o tych zdjęciach.  byłam na zakupach, z psami na spacerze, musiałam podwórko ogarnąć, wstawiłam dwa prania, teraz dom sprzątałam i mi zleciał caly dzień. już nie chce mówić kiedy wstawię, bo znowu nie dotrzymam słowa jeszcze... postaram się jak tylko znajdę dłuższą chwile, o ! :)

Link to comment
Share on other sites


Vege Ty widzę lubisz takie wlochate psy :D

Oj bardzo :D

Jedyne krótkowłose rasy psów jakie mogłabym mieć w domu to buldożek, mopsik, cane corso albo dog niemiecki :D Jak jadę do szkoły to w Wawie przy metrze Słodowiec codziennie widuję starszego pana z przepięknym, pręgowanym i do tego kopiowanym CC, przepiękny pies i pięknie zbudowany, do tego zapatrzony w pana jak w obrazek :)

Link to comment
Share on other sites

no od dzisiaj ja tu będę pilnowała czasu hehe, Aniu- cały wieczór przed Tobą :P U mnie najgorzej z czasem w weekendy, zawsze coś do roboty. A prania mam wiecznie, nie ma dnia by pralka chociaż raz nie chodziła. Właśnie przed chwilą składałam kolejne wysuszone.

Ja mieszkam tylko z Kamilem (chłopakiem), a jednak tego prania też ciągle się zbiera i nie raz idą 3-4 pralki w tygodniu. A jak jeszcze dodatkowo pościele czy ręczniki to z dwa prania więcej :P

 

Oj bardzo :D

Jedyne krótkowłose rasy psów jakie mogłabym mieć w domu to buldożek, mopsik, cane corso albo dog niemiecki :D Jak jadę do szkoły to w Wawie przy metrze Słodowiec codziennie widuję starszego pana z przepięknym, pręgowanym i do tego kopiowanym CC, przepiękny pies i pięknie zbudowany, do tego zapatrzony w pana jak w obrazek :)

 

Oj to ja widziałam na wystawie w Bełchatowie czekając na finały faceta z Czarnym terrierem rosyjskim. Pies tak wpatrzony w faceta, że świata po za nim nie widział, pies bez smyczy sobie chodził, nie zwracał kompletnie uwagi na otoczenie. A przy tym taki spokojny i opanowany. Genialny po prostu !.

Wstawiaj dzisiaj :D Jak na dogo masz czas to i fotki zdołasz wstawić :P

Tak, tylko żeby fotki wstawić, to muszę iść na górę na stacjonarny komputer, bo na laptopa nie chcą mi się zgrać -.-' dlatego mi się nie chce :P

Link to comment
Share on other sites

Dobra dobra kobietki :D wczłapałam się na górę, foty zgrałam, ale w między czasie walcze z piecem :P

 

Pierwszy dzień klatkowania :D nawet Leonowi przypasowało :P

20pad01.jpg

 

Tu jakieś z pola (Brando rozbójnik chodzi w easy walkach, nie zwracajcie uwagi na wzór, dostał w prezencie po mamusi :P )

157oh9k.jpg

 

dyt2tt.jpg

 

haha tu sory naprawdę za jakość, ale nie mogłam się powstrzymać :D zdjęcie pt "Brando idź na miejsce" 

w8aii1.jpg

 

Leonek :D

13zcu1z.jpg

Link to comment
Share on other sites

http://i57.tinypic.com/futmat.jpg bodyguard :D

Oj tak. Leon mały wzrostem ale obrońca z niego niezły :P haha

Leoś jest przesłodki, a Brando dobrze wygląda w tych easy walkach (my też nosimy, bo mam lokomotywę, a nie psa :P). P.S. W klatce wyglądają jak dwa naleśniki hehe

No Brando niestety też ciągnie jak parowóz choć muszę go pochwalić bo co raz częściej pięknie równa przy nodze :D i tu dużo pomagają też szelki.

fajowo się Leonkowi jęzorek zawija :)  schładzanie opanowane do perfekcji :D

Haha no wszyscy się z tego jego języka zawsze śmieją :D

Dzisiaj byliśmy na spacerze na łąkach i w lesie :) fajne miejsce tylko szkoda że tam tylko autem możemy jechać. Nagrałam też filmik jak Leon "walczy" z wielkim kijem ;)

I szukam ludzi na spacery z psami w Ostrowie lub okolicy!! Aga Ty wiem , że zalatana jesteś (choć mam nadzieję ze kiedyś się umowimy na spacer) ale może znacie kogoś kto też tak jak ja szuka towarzystwa na wspólne spacery ? Na fb szukałam ale nie ma żadnej grupy spacerowej ...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...