Jump to content
Dogomania

Brando i Leon - Labrador i (prawie) Buldog :)


Ania :)

Recommended Posts

Chyba musiały byśmy nową rasę wymyślić żeby to ogarnąć hahahaha a propos dziadka to mi przypomniałaś że jeden dziadek tak patrzył na nasze psy i w pewnym momencie mówi " no to ja rozumiem " popatrzyłam na niego jak na kosmite a On mówi " teraz wszedzie widac ludzi z takimi jakimiś dziwnymi małyi psami , nie wiem czy to można w ogóle psami nazwać a to Wasze to są psy " mówie do niego że potocznie na tak małe psy sie koty mówi a On " paniiiiiiiiii to jest przecież o połowe mniejsze od kota nawet " hahahaha

Link to comment
Share on other sites

Magda poproś bodziana to Ci doprawi poroże :D :P

 

Jak mi doprawi, to ma walizki za drzwiami :P

 

Magda to jak pojadę następnym razem to wezmę ta czache i Ci wyśle :P

 

Ale to nie to samo. co samemu znaleźć :(

 

Chyba musiały byśmy nową rasę wymyślić żeby to ogarnąć hahahaha a propos dziadka to mi przypomniałaś że jeden dziadek tak patrzył na nasze psy i w pewnym momencie mówi " no to ja rozumiem " popatrzyłam na niego jak na kosmite a On mówi " teraz wszedzie widac ludzi z takimi jakimiś dziwnymi małyi psami , nie wiem czy to można w ogóle psami nazwać a to Wasze to są psy " mówie do niego że potocznie na tak małe psy sie koty mówi a On " paniiiiiiiiii to jest przecież o połowe mniejsze od kota nawet " hahahaha

 

I miał facet rację ;)

Bo jak można psa nazywać psem, jak to waży 2-3kg :D

Link to comment
Share on other sites

Też moim zdaniem dziadek miał rację :D dla mnie już Leon to takie minimum psa a waży 14kg :P

Dzisiaj na wieczornym spacerze mijalismy psa i Brando był dosyć napięty ale mnie nie pociągnął i jak tylko go minelismy to zaczął się mega cieszyć do mnie xd odebrałam to tak jakby był z siebie mega dumny i mówił "pancia widziałaś jak ładnie ? potrafię potrafie :D"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...