Jump to content
Dogomania

Brando i Leon - Labrador i (prawie) Buldog :)


Ania :)

Recommended Posts

Hejka :)
my mieliśmy następna mini parapetowke :P nie możemy zgrać się ze wszystkimi tak na raz i robimy na kilka razy. Szybko się goście zmyli bo mała Julka córka koleżanki też była i chciała do domu juz :P
Psy padły od razu po wyjsciu ludziów bo przecież goście byli to mogli miziac i miziac i nawet skaplo im się trochę jedzenia więc dla nich bajka xd

A ja się nie chwalilam ale znalazłam pracę :) trzymajcie kciuki bo jak na razie mam dwa tygodnie szkolenia i jak dobrze pójdzie to później już normalnie umowę dostanę. Praca spoko. Od pn do pt od 8-16 i weekendy wolne więc to mi pasuje mega :)

Link to comment
Share on other sites

Hejka :)
my mieliśmy następna mini parapetowke :P nie możemy zgrać się ze wszystkimi tak na raz i robimy na kilka razy. Szybko się goście zmyli bo mała Julka córka koleżanki też była i chciała do domu juz :P
Psy padły od razu po wyjsciu ludziów bo przecież goście byli to mogli miziac i miziac i nawet skaplo im się trochę jedzenia więc dla nich bajka xd

A ja się nie chwalilam ale znalazłam pracę :) trzymajcie kciuki bo jak na razie mam dwa tygodnie szkolenia i jak dobrze pójdzie to później już normalnie umowę dostanę. Praca spoko. Od pn do pt od 8-16 i weekendy wolne więc to mi pasuje mega :)

trzymamy kciukasy :)

Link to comment
Share on other sites

(nie) dziękuję :*

 

Kilka dzisiejszych zdjęć. Byliśmy w takim pięknym lesie, no cudownie było, ale oczywiście, na zdjęciach tego nie widać, bo foty komórkowe... chciałabym w końcu kupić lustro, ale niestety jeszcze muszę na nie zbierać...

 

2mfkshi.jpg

 

2mevfpv.jpg

 

158b19u.jpg

 

htbd34.jpg

 

2edayph.jpg

 

;)

Link to comment
Share on other sites

Buuuu... ja też chcę takie śliczne fotki.

A nie mam czym zrobić, bo kot zepsuł aparat!

PS: Widzę, że Brando pod kolorystykę ma dobraną obróżkę :p

Link to comment
Share on other sites

Hej :P
Dzisiaj chodzę cały dzień zła jak osa. W pracy mi nic nie wychodziło chciałam z tamtąd uciec i nie wrócić i już na sama myśl ze jutro mam tam wrócić jestem chooora. Stwierdzam że to nie jest chyba praca dla mnie. Nie wiem. Zła jestem i gadam głupoty chyba a może prawdę... Agaaaa nie szukają do Was do firmy kogoś ? Xd
Z lepszych wiadomości przyszedł dzisiaj materac do klatki Branda i teraz jest ładnie i psu też pasuje :)
I to tyle dobrych wiadomości..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...