Jump to content
Dogomania

Brando i Leon - Labrador i (prawie) Buldog :)


Ania :)

Recommended Posts

Ania, ale miałaś Brit Care czy Brit Premium? Bo to dwie różne półki ;)

Madzia miałam i jedno i drugie, z Care nawet dwa smaki. Nie wiem jakby Brando w sumie na Care zareagował, może spróbujemy kiedyś... 

 

Czesc ;)

 

Hej ;)

Hejj :)

Siemka :)

 

 

Dzisiaj byłam przedostatni dzień w pracy, jakoś tak mi smutno, że jutro tam nie pójdę, a ostatni raz za tydzień w środę idę. Dzisiaj byłam sama, bo szefowa była u lekarza i później u fryzjera i kochana nawet po drodze wjechała do mnie i przywiozła galacik, co bym głodna nie siedziała :)

Za to jutro przewozimy już do Ostrowa takie drobniejsze rzeczy typu garnki,ciuchy,jakieś drobiazgi, kwiaty itp. a w niedziele już się przeprowadzamy z całym dorobkiem :P

Jestem tylko zła na siebie strasznie, bo źle dobralismy listwy do paneli, a cholerny fachowiec nie zadzwonił jak zaczął zakładać, że mu nie pasują i po paru dniach przyjeżdżamy i zonk. Niby bardzo nie widać, może jak dojda meble to się bardziej zleją i nie będą tak rzucać w oczy - oby! Bo jak nie to się zamorduje... Mam nadzieję, że już mnie tam nic nie dobije, bo karnisz też facet źle zamontował...    Komode i szafke pod tv na szczęście u Kamila rodziców w firmie robią, ponoć wyszły fajnie, mam nadzieję. W sobotę kanapę odbierają i tu się boję na maksa, bo jednak to będzie cała "ozdoba" pokoju... oby wyszło tak jak miało wyjść. No, bo kolor farby na ścianie tez juz zmienialiśmy, bo wyszedł zamiast jasno szary - błękitny, więc same przeboje... 

W piątek wyruszamy do Poznania do i po mojego brata :) Zmieniał mieszkanie i chcemy zobaczyć jakie i ogólnie troche po Poznaniu połazić jeśli pogoda na to pozwoli :) może psy też weźmiemy, ale to się jeszcze okaże :)

 

2lckwo3.jpg

 

2n6uupv.jpg

 

27wzlsk.jpg

Link to comment
Share on other sites

W domku :) Tylko nie remontujemy całego od razu, zrobiliśmy sypialnie do góry i na dole przedpokój i pokój dzienny. W przyszłym roku łazienka i kuchnia będzie robiona i na kiedyś tam zostały dwa pokoje. Nie jest to wszystko w tragicznym stanie, da się normalnie mieszkać (wcześniej tam mieszkał Kamila wuja z rodziną), więc zrobiliśmy tylko niektóre pomieszczenia :) 

 

Oj tak szefową mam/miałam najlepszą, swoją drogą ona strasznie nie lubi jak się na nią szefowa mówi, zawsze mi zwraca uwage jak tak do niej powiem :P 

Link to comment
Share on other sites

My lazienki do dzisiaj nie mamy wyremontowanej , planujemy ja wyremontowac za rok , ale czy sie uda ....jedno jest pewne , w wyremontowanej nie bylo by pająków ! :P

chciała bym takiego szefa jak Ty masz szefową , ale narzekac też nie moge w sumie jak na razie ;)

Oj tam nie byłoby :P Pająki są wszędzie :P

Link to comment
Share on other sites

Fajnie masz, że już za chwilę sie przeprowadzasz :P Ja jeszcze 2 miesiące... :P

Wczoraj powiedziałam mojej kierowniczce o przeprowadzce i też jakoś smutno mi się zrobiło, lubię moje koleżanki z pracy i trochę szkoda, że nie będę już z nimi pracować. Ale to to taki jeden jedyny minus tej przeprowadzki :P

Link to comment
Share on other sites

Hej dziewczyny :)

 

Najbardziej mi smutno z tego powodu, że tutaj przeszłam 100m i miałam wielkie pola po których mogliśmy chodzić i chodzić... wokół lasy, spokojna cicha okolica, sąsiedzi spoko, w razie co zawsze służyli pomocą. Tam też jakby nie patrzeć jest cicha spokojna ulica, choć z tego co wiem sąsiedzi nie za bardzo sympatyczni - mam nadzieję, że psy im nie będą przeszkadzać, bo wtedy poznają moje złe oblicze :P  

dzisiaj jak tam poprzewoziliśmy troche naszych rzeczy, postawiłam kwiatki na parapecie to poczułam się jak w domu :) i poczułam taka ulgę, bo wcześniej mimo, że tam jeździliśmy to jednak nie czułam się tam jak u siebie. Więc byle do przodu, myślę, że zanim wszystko jeszcze tak porządnie wysprzątamy to jeszcze z tydzień potrzebujemy :) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...