Jump to content
Dogomania

Brando i Leon - Labrador i (prawie) Buldog :)


Ania :)

Recommended Posts

Aga a co tam u Was się w ogole robi ?

Jeśli mnie prędzej szef nie wywali to jeszcze 1,5tyg tam muszę być. może będzie lepiej ale kompletnie się w tym nie czuję na dzień dzisiejszy...

A materac Kamil znalazł na allegro :) jest kilka cm różnicy ale kompletnie tego nie widać więc jest super :)

Link to comment
Share on other sites

Legowisko było czarne :( pod kolor klatki... No świr jest i tyle. Mam nadzieję że jeszcze tak z pół roku maks rok i mu przejdzie to niszczenie bo to nie jest fajne xd jakby jeszcze niszczył jakieś drobne rzeczy to tam spoko ale jak on się bierze za kanapy , listwy , meble drewniane to nie jest fajnie.

A nie chwalilam się:D w końcu po roku ten gamon nauczył się dawać łapę :D dzisiaj zaczęliśmy też trochę uczyć się obrotu . To tak z nudów jakoś samo wyszło :) i przynoszenie zabawki z "siad/zostan" z innego pokoju też mu fajnie wychodzi :) jak na razie to wszystko w domu bez rozproszen.

Hej Aga :)

Link to comment
Share on other sites

Jedną z pierwszych komend jaką uczyłam Torę było "lewa". Suka miała mnie okrążyć i usiąść/iść przy mojej lewej nodze ;)

Byliśmy w PL na święta i szłam z bratową na spacer. Szedł z naprzeciwka pies, więc tylko zawołałam "Tora, lewa" i sucz grzecznie przydreptała do mojej lewej nogi ;)

Nie zapomnę wtedy tekstu mojej bratowej "Skąd ona wie, która to lewa?" :D

Link to comment
Share on other sites

Ja też jakoś do sztuczek nie mam wielkich chęci. Raczej tylko podstawy. Takie bzdury tylko czasem z nudów robimy :)

A dzisiaj na wieczornym spacerze wszyscy nas mijali z daleka :P nie wiem czemu xdd raz tylko usłyszałam od dwóch chłopaków "rany jakie wielkie bydlę przecież gdyby chciał to by ta dziewczynę przeciągnął po asfalcie" śmiać mi się chciało hahaha :D a Brando grzecznie szedł sobie i krzaczki wachal :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...