Jump to content
Dogomania

Brando i Leon - Labrador i (prawie) Buldog :)


Ania :)

Recommended Posts

Swietne zdjęcia, chłopaki tworzą super duet :)  A co do spacerów to wiem co czujesz, ja też nie mam z kim chodzić na psie spacery, wszyscy znajomi wolą iść na piwo zostawiając psa w ogrodzie :(

 

Chociaż masz znajomych, którzy posiadają psy ;)

U nas, nie dość, że nie ma z kim iść, to jak już ktoś ma zwierzę w domu, to jest to kot :P

Link to comment
Share on other sites

Chociaż masz znajomych, którzy posiadają psy ;)

U nas, nie dość, że nie ma z kim iść, to jak już ktoś ma zwierzę w domu, to jest to kot :P

Magda to ma dopiero pecha hehe, ale u nas to nie wiem czy nie gorzej- wszyscy mają psy w kojcach, na łańcuchu lub latające po ogrodzie (wyłącznie) i patrzą na mnie jak na kosmitkę :P

Link to comment
Share on other sites

jakie fajne foteczki <3

Pewnie że sie wybierzemy na spacerek jak tylko skoncza mi sie pracujące weekendy , podobno jak pojdziemy na radłowską to sie skoncza soboty pracujace , czyli za jakieś 2 tygodnie ;) No u nas malo jest chyba ludzi którzy spacerują z psami dalej niż na siku ;(

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny czemu tak daleko mieszkacie , buuu...
No u mnie na osiedlu prawie w każdym domu pies ale jeszcze nie widziałam żeby ktoś spacerowal z psem. Mam wrażenie że na mnie się patrzą jak na głupią ze z psami wychodzę. No ewentualnie można spotkać jakieś starsze panie z małymi pieskami..
Ciężko jest tu znaleźć kogoś na spacery ehh. A myślałam że w mieście będzie łatwiej :)

Aga to w takim razie będę czekać jak tylko będziesz miała więcej wolnego to się odezwij ;)

Link to comment
Share on other sites

Aniu, nie łam się ;) Jak kupiliśmy Torę i byliśmy w odwiedzinach u teściów, to tylko my z psem po wsi chodziliśmy. Wszyscy patrzeli na nas jak na ufoludki :D

A teraz, coraz więcej ludzi na tej ich wiosce zaczęło wychodzić ze swoimi psami :)

Owszem, takich psów jest zaledwie kilka sztuk, a w każdym podwórku jest jednak pies. Ale dobrze, że chociaż te kilka psów ma lepiej.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dobry wieczór Madzia :)

 

Dzisiaj byliśmy na spacerku i byłam mega dumna z moich głąbów ;) No Leon to jest Leon, pies ideał (już o tym pewnie nie raz pisałam :P ) , ale Brando mnie co raz bardziej pozytywnie zaskakuje. Odwoływał się pięknie za pierwszym razem, jak się zapuszczał daaleko przede mną, to za chwilę sam wracał do mnie zadowolony by się zameldować, że nadal jest :P I tak kilka razy :)  także nauka nie poszła w las i cieszę się z tego bardzo, nie chce zapeszać, musimy nadal ćwiczyć, ale i tak jest dobrze :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...