Jump to content
Dogomania

Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!


Agata69

Recommended Posts

  • Replies 770
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nie pisałam nic wcześniej , bo to jeszcze nic pewnego. Jest pani Magda z Lublina, która jest gotowa zabrać sunię do siebie. Może nawet po nią przyjechać ale są warunki:
1. sunia nie może całymi dniami szczekać bo pani ma małe dziecko
2. musi zaakceptować rezydentkę ze schronu, małą bojaźliwą suczkę i może robić jej krzywdy
tymczasem dostałam wiadomość od cerber że sunia na początku też była spokojna i że napewno się rozkręci. Tak czy tak trzeba to sprawdzić, głownie reakcję na małą suczkę. dzisiaj spróbuję zawieźć tak moja sukę, ona jest bardzo agresywna w domu, ale poza nim boi się nawet kota.
to byłaby dla niej napewno szansa, ale nie mogę ryzykować że adopcja się nie uda. Już jeden z moich podopiecznych jechał 350 km tam i z powrotem ciągu jednego tygodnia.
a Lublin jest daleko. Myślę, że jeszcze parę dni sunia mogłaby zostać u Michaśki ale dom potrzebny jej bardzo. Dziękuję wam że nie zostawiliście nas samych. pomagajcie nam nadal aż do szczęśliwego zakończenia

Link to comment
Share on other sites

byłam po pracy u soni, własnie wróciłam. sonia weselsza , już cieszy sie na domowników. biega z michaśką po podwórku, bawi się rzucanym patykiem. ładnie je - byłam świadkiem. bardzo często sika bo i często wychodzą. w domu absolutnie grzecznz, nie szczeka , nie piszczy, na komendę na miejsce kładzie się na kocyku pod stołem. sonia to piesek który łatwo wpada w serce. przychodzi, kładzie mordkę na stopach, opiera na kolanach, patrzy w oczy. ktoś będzie miał fajnego pieska. co do uporczywego szczekania to na razie nie wykazuje symptomów.

Link to comment
Share on other sites

niestety nie udało się zrobić testu na drugiego psa. stwierdziliśmy, że ponieważ moja suka nie mieści się w żadnych normach psiegio zachowania, nie nadaje się też na psa testowego.
aha, jeśli ktoś nie słyszał jeszcze uporczywego szczekania zapraszam do mnie:diabloti:. jutro poszukamy jakiejś normalnej suczki.
rana na brzuszku już zupełnie wygojona , zaczyna zarastać , za tydzdzień, dwa nie będzie śladu.

Link to comment
Share on other sites

no niunieeeeee!!!!!!!!!!!!!!!
agatko-czy moge juz???chyba tak......
sluchajcie kobity-pisalam o tej pani w -wie....dzwonilam,pani bardzo chce sonie,nie ma psow,kotow,dzieci itp.jest emerytka i caly czas w domu.
tylko czeka na te operacje oka,powiedziala ze za ok 2 tygodnie bedzie po sprawie i moze wziac psinke.....
no i co w na to???
tylko ja musze do niej dzwonic i sie upewniac czy aby na pewno to beda 2 tygodnie.....kurcze,mala znowu sie przyzwyczai....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...