Jump to content
Dogomania

Ares - czyli nie unikniesz przeznaczenia


Recommended Posts

Dzisiaj  miałam telefon - dzwoniła 10 letnia dziewczynka. Powiedziałam, żeby mi dała do telefonu Mamę. Odpowiedziała, że telefon Mamy, przyśle mi SMSem, bo go nie pamięta. I napisała do mnie  SMSa, pytając, czy ten pies, to jest szczeniaczek......Oczywiście, bez nr. telefonu do Mamy ;)

Link to comment
Share on other sites

Mieliśmy problem z internetem, na wsi net działa nam koszmarnie niestety... w zal fotki Aresa. Coraz lepiej Chłopak zaczął się dogadywać z innymi psiakami. Upały znosi całkiem nieźle, psiaki wykopuja w ziemi doly i tam sie chłodzą. Ares słucha się, spuszczony ze smyczy bez problemu przychodzi gdy się go woła. Pozdrawiamy.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Czekam na potwierdzenie płatności za wyróżnienie ogłoszenia na Zgierz9PayPal). Jak dotrze, wyróżnię na Skierniewice. Wczoraj długo korespondowałam smsami z 10 letnią dziewczynką, o której napisałam wyżej. Pytała kolejno:

czy ma pani szczeniaki yorki?

czy ma pani jakieś szczeniaki?

czy zna pani kogoś kto ma szczeniaki?

czy kupi pani od mojej mamy"żułwia" stepowego średnica skorupy 16 cm za 500-400zł ...................- i to chyba o to głównie chodziło w tej konwersacji, w której powtarzałam cały czas -" nie ".

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Zawsze był głośny, więc pewnie nadal taki jest. Dla psa stróżującego, jest to zaleta (podobno)

To jego szczekanie, zawodzenie i skomlenie  na krótkim łańcuchu zamotanym na szyi, które kilka razy dziennie słyszałam wychodząc na spacery z moimi psami, spowodowało, że psa zabrałam za zgodą właściciela. Nie mogłam spokojnie słuchać, jak płacze, chcąc na wolność i do ludzi.......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...