Jump to content
Dogomania

Z dnia na dzień gasnę... CZY BUNIA WRÓCI DO SCHRONISKA? PROSIMY O POMOC ! :(


Recommended Posts

Mała, łagodna, ma ca 8 lat, niedawno sobie rozwaliła dość konkretnie listwę mleczną, była szyta. Siedzi od 2012 lub 3013 roku. Alfą w boksie nie jest, raczej wycofana. :(

o rany :( ależ bidulka :( smutne oczka wręcz przerażają :( dziewczynki a może udało by się maleńką wyciągnąc ze schroniska ? :(

Link to comment
Share on other sites

Byłoby dt za zwrot kosztow za jedzenie i weter. Jesli jest potrzebne dla suni.

 

Rozumiem, że chodzi o Sabinkę? Gdzie? 

Proszę o informacje na PW :)

 

przypomnę się ...........

 

A możesz mi Cioteczko podesłać link do bazarku?

Przez te dogo zawirowania wszystko straciłam :(

Link to comment
Share on other sites

Dla Laluni 200 zł 70 gr z bazarku :)

http://www.dogomania.com/forum/topic/146827-dzi%C5%9B-ko%C5%84czymy-wielka-wiosenna-wyprzeda%C5%BC-zapraszamy-1205-2000/

jak pieniążki dolecą pięknie proszę o potwierdzenie również na bazarku :) Dziękuję :)

 

09.06. wysłałam dla suni pieniążki z prośbą o potwierdzenie. Link do bazarku dołączony!!!

Link to comment
Share on other sites

przypomnę się ...........

 

 

 

 

ciocia cały czas wstawiam link do bazarku :( tak jak na przykład tutaj ....prześlę go jeszcze na PW.

http://www.dogomania.com/forum/topic/146827-dzi%C5%9B-ko%C5%84czymy-wielka-wiosenna-wyprzeda%C5%BC-zapraszamy-1205-2000/

Kolejne prośby wraz z załączonym linkiem + PW z prośbą o potwierdzenie i linkiem do bazarku.

Przysięgam nie mam siły się dłużej prosic o potwierdzenie więc proszę o uzupełnienie postu rozliczeniowego o wpłatę z naszego bazarku a ja na wątku bazarkowym wstawię adnotację że wpłata widnieje w rozliczeniu na wątku. Na chwilę obecną i tego nie mogę zrobic aby zamknąc bazarek bo nie ma w rozliczeniu śladu że przekazałam suni pieniądze.

Link to comment
Share on other sites

Martika, Lili wyjechała na kilka dni, wpłata na pewno dotarła - tylko przez te roboty na dogo uciekło nam bardzo dużo wątków.

Jeżeli tylko w ciągu najbliższych dni będzie w stanie podłączyć się do internetu to na pewno zrobi wszystko zgodnie z Twoją prośbą.

 

Przepraszamy za zamieszanie i opóźnienie rozliczenia. 

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Martika, Lili wyjechała na kilka dni, wpłata na pewno dotarła - tylko przez te roboty na dogo uciekło nam bardzo dużo wątków.

Jeżeli tylko w ciągu najbliższych dni będzie w stanie podłączyć się do internetu to na pewno zrobi wszystko zgodnie z Twoją prośbą.

 

Przepraszamy za zamieszanie i opóźnienie rozliczenia. 

Pinczerko bardzo Ci dziękuję za wyjaśnienie  :) w takim razie czekam cierpliwie :)

Link to comment
Share on other sites

Niestety ale nie mam czasu, żeby wertować poprzednie strony wątku dlatego pisałam, że proszę

o link do bazarku - dostałam go wczoraj wieczorem i dopiero tu zajrzałam ściągnięta przez Pinczerkę... 

To, że dogo wszystko mi skasowało to nie moja wina... 

 

Błędy naprawione :) Wybacz za opóźnienie.

Kwota potwierdzona i dopisana do rozliczenia - BARDZO dziękujemy za pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

Niestety ale nie mam czasu, żeby wertować poprzednie strony wątku dlatego pisałam, że proszę

o link do bazarku - dostałam go wczoraj wieczorem i dopiero tu zajrzałam ściągnięta przez Pinczerkę... 

To, że dogo wszystko mi skasowało to nie moja wina... 

 

Błędy naprawione :) Wybacz za opóźnienie.

Kwota potwierdzona i dopisana do rozliczenia - BARDZO dziękujemy za pomoc :)

 

ale ja link podałam 4 razy :) nigdzie nie trzeba było się cofac ani szukac :) strona 9 ( przedostatnia) oraz 10 ( aktualna) dodatkowo PW z linkiem :)

 

P.S. Dziękuję za potwierdzenie i niech sunieczce wyjdzie na zdrówko :)
 

Link to comment
Share on other sites

ale ja link podałam 4 razy :) nigdzie nie trzeba było się cofac ani szukac :) strona 9 ( przedostatnia) oraz 10 ( aktualna) dodatkowo PW z linkiem :)

 

P.S. Dziękuję za potwierdzenie i niech sunieczce wyjdzie na zdrówko :)
 

 

Dostałam chwilowej ślepoty, dopiero PW dotarło do moich oczu - wybacz  0what.gif0vishenka_33.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...