Jump to content
Dogomania

Z dnia na dzień gasnę... CZY BUNIA WRÓCI DO SCHRONISKA? PROSIMY O POMOC ! :(


Recommended Posts

Uzupełniłam właśnie ostatnie wpłaty i wydatki - wybaczcie opóźnienie :)

 

Mam pytanie do kilku osób a mianowicie

 

Selenga nie mam wpłat deklaracji od początku czyli od 5 miesięcy, nie wiem czy jeszcze będą czy

rezygnujesz ze wsparcia dla Buni? :(

 

Cancer43 - czy to 5 zł nadal jest aktualne bo również nie mam wpłat oraz za wrzesień

i za październik nie ma tych "bonusowych" wpłat o których pisałaś z bazarków na FB? :(

 

Tiggi również nie mam 3 wpłat (łącznie z październikiem) :(

 

Proszę dajcie znać czy podtrzymujecie deklaracje bo musimy wiedzieć na czym stoimy :)

Jak kogoś pominęłam bądź zapłacił za więcej miesięcy a nie zauważyłam to proszę o sprostowanie :)

Link to comment
Share on other sites


 

Selenga nie mam wpłat deklaracji od początku czyli od 5 miesięcy, nie wiem czy jeszcze będą czy

rezygnujesz ze wsparcia dla Buni? :(

 

 

Odpowiedziałam na PW, ale tu powtórzę - ja się nie zorientowałam, że moja deklaracja na Lusię przeszła na Bunię, jakoś mi to umknęło :(
Deklarację oczywiście podtrzymuję i część już uzupełniłam, resztę uzupełnię na początku listopada, a potem już będę płacić co miesiąc.

Link to comment
Share on other sites

Kulka - czyli Bunia, na której wątku (tutaj) napisałaś?

 

Lusia już w nowym domku :) Ale Kulce/Buni brakuje pieniążków do deklaracji na hotelik... także będziemy wdzięczne za każdy grosik !

 

Jeszcze mamy Fifi, która kuleje z deklaracjami:

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/142859-fifi-znaleziona-szukamy-nadal-najlepszego-domu-dla-niej-i-prosimy-w-wsparcie-na-hotelik-greys-w-swoim-wymarzonym-domku/

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ogromna kupa futerka:-)

Jest co pielęgnować, a że Bunia nie przepada za zabiegami pielęgnacyjnymi to jest wesoło  :smile:

 

Kasiu, a udało Ci się coś dowiedzieć na temat jakiegoś najbliższego psiego fryzjera w okolicy? Jak nie a problem uciążliwy to daj znać - będziemy coś kombinować w Bielsku :)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kasiu, a udało Ci się coś dowiedzieć na temat jakiegoś najbliższego psiego fryzjera w okolicy? Jak nie a problem uciążliwy to daj znać - będziemy coś kombinować w Bielsku :)

 

Przy obecnej pogodzie to taki fryzjer przydałby się codziennie:-) Bunia buszuje po tych mokrych polach i  łąkach - wygląda zjawiskowo:-)

Z szczotkowaniem dajemy radę Pinczerko :-) 

Przyjechał do nas nowy psiaczek, generalnie Bunia przyjęła go bardzo dobrze tylko zaczęła znaczyć teren -dzisiaj oblała wszystkie filary w domu :-/

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...