Jump to content
Dogomania

Agilitowe spotkania 2009 - Goleniów!!! Zaprasza Fast Dogs.


BooBC

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[CENTER]

[url=http://pl.youtube.com/watch?v=Se5pMhrWOik][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=DarkGreen]>[COLOR=Red]>[/COLOR] [COLOR=DarkGreen]A[/COLOR][COLOR=Red]G[/COLOR]I[COLOR=Red]L[/COLOR]I[COLOR=Red]T[/COLOR]O[COLOR=Red]W[/COLOR]E [COLOR=Red]S[/COLOR]P[COLOR=Red]O[/COLOR]T[COLOR=Red]K[/COLOR]A[COLOR=Red]N[/COLOR]I[COLOR=Red]E[/COLOR] I[COLOR=Red]V[/COLOR] ![COLOR=Red]![/COLOR]! [COLOR=Red]-[/COLOR] F[COLOR=Red]I[/COLOR]L[COLOR=Red]M[/COLOR] <[COLOR=Red]<[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/url]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Nakręciłam psy które chętnie skakały i jeżeli akurat miałam aparat włączony (Haker skakał wtedy gdy wymieniałam aparat z Olympusa na Soniaka, bo bateria siadła, i dlatego nie ma jego przebiegu sfilmowanego :-( ) a nie będę cały czas z aparatem chodzić. A nawet nie widziałam że Figo skakał ... a wszystkich filmów Karolina nie wykorzystała [SIZE=1](chyba)[/SIZE] ...
Sonia poprosiła mnie bym nakręciła troszkę tunelowania Zuzy, i sama też troszkę ją pokręciłam. Wiem że Musli była też kręcona, i cocker (nie pamiętam imienia- Roki czy jakoś tak ;) ) i Bursztyn ...
Następnym razem może Agnieszka będzie kręcić ... może lepsze ujęcia zrobi niż ja. :jumpie:

Link to comment
Share on other sites

No ja miałam trochę więcej filmów, ale przerzucałam na kompa opcją usuń z aparatu ... i komp się zawiesił :-( :placz: :-( Bo były fajowe filmy jak Zuzu się z Musli bawi .... no ale niestety :( Było trochę Bursztyna też, już nigdy z tej opcji nie będę korzystać .

No ja też wolałabym przed DCDC nic nie robić, żeby Boo była na max'a nakręcona, dlatego otwieram listę na 18 sierpnia (spotkanie V), a po V otworzę na spotkanie VI (na zakończenie wakacji). Czyli mamy daty na dwa spotkania :cool3: :multi: :cool3: .

Link to comment
Share on other sites

Ja wyśle do Was pv, bo mało Was tu zagląda, ale powiem tak ...

otwieram wstępnie listę na dwa dni ([COLOR=Red]teraz wyjątkowo, w OBA DNI SIĘ ODBĘDZIE [COLOR=Black]- czyli nie tak jak zawsze, że wybieram dzień gdzie jest najwięcej[/COLOR][/COLOR]).

[COLOR=Red][COLOR=Black]A będzie to:[/COLOR]

17 sierpnia 2008 (niedziela)

24 sierpnia 2008 (niedziela)


[/COLOR][COLOR=Red][COLOR=Black]PS. Sorry, że pisałam że 17, ale Szczecin jak już to może pojawić się w niedziele ... i ogólnie to jest taki wolny dzień.[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=Red]
[COLOR=DarkGreen]LISTA JUŻ OTWARTA !!! :)[/COLOR]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...