Jump to content
Dogomania

Agilitowe spotkania 2009 - Goleniów!!! Zaprasza Fast Dogs.


BooBC

Recommended Posts

[QUOTE]
Tylko ze szkoda że tyle psów było i ludu bo mniej czasu spędzaliśmy na torze ale przynajmniej kiełbasek było dość :lol!:
[/QUOTE]
A na ostatnim spotkaniu sie odchudzałaś :razz::razz::razz:

[QUOTE]Ale i tak wspaniałomyślnie wyobraziłąm sobie siebie w twojej sytuacji i stwierdziłam że na ręke ci pójde proponującm wyjazd od razu;-);-)[/QUOTE]
Do kogo to było,bo z niczym mi się nie klei :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE]A na ostatnim spotkaniu sie odchudzałaś :razz::razz::razz:[/QUOTE]
Ja sie zawsze odchudzam :)))) Ale wtedy byław wege poza tym taka kiłbaska bułeczka czekoladka ciasteczko przecierz nie są az tak tuczące :evil_lol::razz:
[QUOTE]Do kogo to było,bo z niczym mi się nie klei :eviltong: [/QUOTE]
nie klei bo to nie cizia na mieście:roll:


wracając do spotkania kiedy organizujemy następne?

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Ja sie zawsze odchudzam :smile:))) Ale wtedy byław wege poza tym taka kiłbaska bułeczka czekoladka ciasteczko przecierz nie są az tak tuczące :evil_lol::razz:[/QUOTE]
Chyba z kości na ości. ... :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ja dopiero od paru dni go oduczam:evil_lol: sposobem Diany:) Szczeka, rzuca się-automatycznie obroża w górę i potrząsam nim:evil_lol: Trochę brutalne, ale teraz wystarczy tylko jedno szarpnięcie-tak dla przypomnienia...
Więcej na:[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=39496[/url]

Link to comment
Share on other sites

Ja mam zajęte następujące dni 8, 9, 10, 15 sierpnia ... i wszystkie wtorki też odpadają, ponieważ jest morze, a i tak muszę z jednego wtorki nad morzem zrezygnować, bo pani z zk z sekcji pasterskiej ma dyżur we wtorki :placz: Tak nawiasem to nic wczoraj nie załatwiłam w zk, opłaciłam składkę i wsio :placz: .

Więc data zależy od Was ... myślę, że w poniedziałek pojawią się jakieś foty ... na razie to mam od groma zaległości:
trening z Bursztynem
seminarium
2 x morze
spotkanie agility
wczorajsze borderkowe

MASAKRA !!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

ja na razie mam terminy napięte:( teraz w następny weekend grupa starsza ma egzamin a młodsza zawody z posłuszeństwa, potem nast. weekend mamy wyjazd do Brannej, potem w zasadzie sam weekend wolny ale w pt 15.08 pokaz - Karolina pamiętaj o pokazie, a nastepny 23.08 wstepnie spotkanie o którym mowa wątku spotkań / nauka i zabawa w 1;)a potem to szkoła się zaczyna jakby ktos zapomniał!!!
Oj sorki żeby ktoś sie nie zdołował za bardzo - na razie połowa wakacji się zbliża:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...