Jump to content
Dogomania

Agilitowe spotkania 2009 - Goleniów!!! Zaprasza Fast Dogs.


BooBC

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marysia&Pysia']Sonyo chciałam zobaczyć przyszłego mistrza polski na torze agility raz jeszcze:lol:
A ty mnie tu nie strasz jakimiś sekundami my sie ciebie nie boimy i cała nocke ćwiczymy:PP:eviltong::eviltong::eviltong::cool3::errrr::vamp:[/quote]
Ten mistrz Polski to mam rozumieć Lucky Sfora z Krasnego Boru ? :loveu::diabloti:

Czemu nei robiliscie zawodów ? :mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BobowitaMW']Dobry obóz nie jest zły. :cool3:
Podejrzewam, że w przyszłym roku "bitwa o miejsca" będzie zażarta. :evil_lol:

A żeby nie było, że ja tu takie OT promuję, to będę dobijać się o zdjęcia z ostatniego spotkanka. :cool3:[/quote]
ja miałam jecha ci ostatnie miejsce mi ktoś sprzątnął sprzed nosa :mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Mi tam się teraz podobało najbardziej ! Bo dla mnie pokazywanie moich błędów jest dla mnie bardzo ważne, gdyż sama tego nie widzę, a później wymagam od psa. A tak po za tym Boo pokonała bez dis'a ten trudny tor (odmowa z mojej winy, a jedna zrzutka na normalnych large ... to jest nic ... spodziewałam się że wszystko będzie leżało na ziemi) :). Chciałabym aby Diana przyjeżdżała zawsze :loveu: :loveu: :loveu: . I chciałam jej tu podziękować za to, że poprowadziła spotkanie i przekazała wiele ważnych rzeczy :) Dzięki Diana ! :loveu: :Rose::calus:



Na foty poczekajcie troszkę, plisss :modla:

Link to comment
Share on other sites

dla mnie jedna zrzutka,nie daje wpisu, poza tym przewaznie na zawodach Large maja 65 cm, a nie 60, lub 63 a to jest roznica.
Mi to nic nowego nie wnosi, bo w sumie to Dina pokzywala, wam nowe zmiany, i moze cos tam jeszcze. Ja teraz na jakies seminarium sie wbijam.

a z reszta, ja nie przyjechalam, po to zeby zmieniac poglady na temat agility, bo nie raz udalo mie sie cos zdobyc, kiedy Aneta mi duzo rzeczy wyjasniala wiec bardzo odpowiada mi to czego mnie p.Aneta nauczyla przez te 2 lata.I jezeli teraz komus to nie pasuje, i probuje mi cos na sile udowodnic, to prosze bardzo...ciekawa jestem, tylko czy pies zaczai o co tej osobie chodzi....;/

Link to comment
Share on other sites

Wiesz Sonya ja nie traktuję agility jak muszę wygrać i już ... to jest dla mnie zabawa i zrzutka nie sprawia dla mnie zawodu a 2 cm to nie jest dużo ... gdy Boogie skacze zazwyczaj 15 cm niżej niż na spotkaniu. :)

Ogólnie było super ... grill i słońce też było :) :D :) .

Link to comment
Share on other sites

Sonia - chyba nie wiesz po co m.in. jechałam do Goleniowa
dziewczyny chciały żeby im pomóc nie tylko z agility ale ogólnie z problemowymi psami Ty za to weszłaś na tor olewająco tak jak zazwyczaj to robisz , pies był smutny i jak zwróciłam ci uwagę , żebys sie ruszyła bo on się wcale nie cieszy tylko ciagnie sie po torze w twoim tempie smutny to powiedziałaś , że idziesz go rozkręcic....i poszłaś posiedzieć pod drzewo
z tego miejsca chyba jednak niewiele słyszałaś siedząc jak zwykle obrazona na cały świat.
To jest twoje normalne zachowanie wiec przywykłam pasuje mi , nie podałaś pomysłu na fajniejsze spędzenie czasu a przecież to nie ja byłam organizatorem tylko poproszono mnie o trening agility ....my bawilismy się świetnie, zabawa z frisbee - gra w golfa wzbudziła również wiele emocji i w ogóle było super , więc jak zwykle niezadowolona jestes ty...
i skończ sonia te gierki bo widać , że ani Aneta ci nie pasuje ani ja, szkoda, że nam tego w oczy nie mówisz ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia123'] to miala byc zabawa, a nie jakis trening z wytykaniem, bledow non stop- ok komus cos nie wyszlo zawraca robi jeszcze raz, ale zeby np. miec pretensje, czemu zrobiłas to , i to tu i tam...???? no sory :roll: i jeszcze, tory tez nie byly zbyt latwe, nawet dla mnie.
wiec najbardziej, podobal mi sie slalom, na ktorym wreszcie, bez [B]NICZYJEGO[/B] slowa Vigo mogl sie maksymalnie wykazac. Wiecej niczego sie nie czepie .[/quote]

no własnie [B]wytykanie błędów[/B] :crazyeye:- bo dziewczyny prosiły żeby powiedzieć co jest nie tak, wiec powiedziałam jak byłoby lepiej....potem pokazałam ze swoim psem żeby nie było, że nie da rady czegoś wykonać i jakoś nie robił błedów mimo , że nie skakał od pół roku tak?
[B]tor trudny[/B] :crazyeye: - Sonia nie rób sobie jaj - początkujący robili na es - kach po 2 przeszkody w porywach 3 pod rząd, mimo , ty nalegałaś zeby wszystko było jak na zawodach czyli wyżej i nawet zdejmowałas psu obroże na starcie traktując to bardzo poważnie zamiast jako zabawę
i właśnie ten slalom na którym [B]vigo mógł się wykazać - [/B]to nie są jakieś popisy i wykazywanie się to nie występy a jesli tak myslałas to pomyliłaś spotkanie!!! :evil_lol: to, że wczesniejsze tory na innych spotkaniach pozwoliły ci się [B]wykazać[/B] swiadczy o tym , że może cofneliście się z vigorkiem wstecz:diabloti: albo, że były to tory hiper proste. a co do trudności torów to karolinie jednak udało się przebiec bez problemu drugi tor ...a sorry ty w tym czasie już miałaś focha to mogłaś nie zauważyć a szkoda bo tylko od ciebie braw nie dostała:shake:
a z reszta szkoda gadać jak i tak wszystko potem przekręcesz i dodajesz jakieś swoje dzieciece fantazje.

Link to comment
Share on other sites

najpierw piszesz ze był 1 tor a potem , że drugiego nie biegłas bo padało , zastanów się bo może był i 3 tor tylko ty jako jedyna nie biegałas ze wszystkimi bo zabawa nie była dla ciebie fajna...
to dziewczyny cały czas prosiły , żeby jeszcze coś postawić bo one w przeciwieństwie do ciebie miały inne założenie co do tego spotkania.
A co do Anety to na każdym spotkaniu opowiadasz dziewczynom jaka to ona zła bo..... tutaj pokazujesz sms y od niej i wysmiewasz , że to nie klub jak kazdy sam musi skakać bo jej ciągle nie ma - zastanów się wiec co w ogóle gadasz bo w ostatnim poscie piszesz , że taka wolna ręka na treningach ci odpowiada a nam opowiadasz co innego!!!
Nie chce sie tego słuchac i tyle bo pewnie na treningach gadasz na mnie więc każda z nas jest zła tylko teraz kręcisz, kręcisz.....

A tak w ogóle to sobie przypomnij jak chciałaś się umówić na trening ze mną na terenie tylko ja odmówiłam - to było zanim przeniosłam się na Głębokie!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja zmienię trochę nastrój:evil_lol:...
Mi się podobało, i to bardzo. Nie tylko Bursztyn zaczoł chętniej skakać, ale też Diana nauczyła mnie jak traktować jego wybryki:evil_lol: I już widać postępy:) Wczoraj nie szczekał na biegacza (jakby go nie zauważył, ale przebiegł prawie się o niego ocierając). A może to sprawka obroży?:evil_lol: Mi akurat podobało się jak Diana wytykała moje błędy-przynajmiej mogłam je porawić, a nie uczyć z nimi:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się , że wam sie podobało ale jeszcze raz podkreslam, że to wy sami nadawliscie jakby tempo całemu spotkaniu .
Jedni z was mieli konkretne problemy a innych problemy po prostu wyszły w trakcie i o to chodzi.
Mój osobisty pies posłużył po to, żeby pokazać gdzie sie wybija i ląduje pies naprowadzony na przeszkodę na różne sposoby bo jest to ważna część treningu podobnie jak w skokach przez przeszkody u koni różne rodzaje najazdu - lepiej jest widac kąt nabiegnięcia na przeszkodę jesli zrobi to przewodnik z psem a nie sam przewodnik z wirtualnym psem.

Guru biegał potem z innymi osobami po to , żeby uswiadomić im , że wystarczy nie wysunąć biodra albo o parę cm skrócic obrót ciała, żeby pies skoczył nie tą przeszkodę co trzeba. Mam nadzieję, że ktos z was pamięta jak wiele prób podejmowały osoby biegnące z Guru i on zawsze skakał przeszkodę pułapke a wystarczyło sie troszke inaczej ustawić i biegł dokładnie tam gdzie trzeba .

Zdecydowanie łatwiej uczyć siebie a dopiero potem psa dlatego niektórzy dostali taką mozliwość biegając z moim psem, który sam wyłapywał wasze błędy, co nie zmienia faktu , że ze swoim psem też biegli.
Mając za partnera psa poczatkującego przewodnik często nie skupia się na sobie tylko na psie , żeby w ogóle skoczył i zdecydowanie trudniej koryguje się ustawienia ciała.

Podsumowując , osoby które chciały się czegoś nauczyc na pewno to zrobiły . Cieszę sie , że mogłam z wami być :) Pozdrowienia dla Goleniowa;)

Link to comment
Share on other sites

Sonya zawodów z agility miało nie być, bo nic nie przygotowałam ... zapomniałam, że to niedziela i zoologiczny zamknięty, dlatego zawody agility były zastąpione zawodami frisbee, myślę, że wszyscy się świetnie bawili ... były rozegrane 3 rundy ... szkoda, że ty nie brałaś udziału.

Co do torów ... ja biegłam dwa różne + ćwiczenia (których nie liczyłam, ale było ich sporo) ... więc też nie można powiedzieć, że było narzucone co ćwiczymy ( Diana dla każdej osoby dawała odpowiednio inne ćwiczenia !!! ). Tylko, że ty siedziałaś przy drzewie, więc może nawet nie wiesz :( .

Po za tym zapytaj dziewczyn (od spaniela i sznaucerka) mówiłam im, że z czymkolwiek mają problem to mają powiedzieć Dianie i ona im pomoże, bo szkoli psy ... Patrycja skorzystała i ćwiczyliśmy ''bieganie biegaczy'', Adze też Diana pomogła i myślę, że Figo się zmieni, gdyż Agnieszka teraz wie jak z nim postępować ! Spanielkowi zostało pokazane jak zaczynać z psem który pierwszy raz widzi tor i u wszystkich postępy były widoczne od razu !!!

Po za tym był czas na pogadanie, także atmosfera była luźna ... np. przy grillu, kiełbaski było pod dostatkiem dla każdego :) .

Także było naprawdę super i zapraszam Diana na następne spotkanie jeśli znajdziesz chwilkę czasu :) .

A tymczasem dobieram się do tych 6 złotych płyt :loveu: Ah te piękne foty .... :loveu: :lol: :diabloti: .


Pozdrawiam

Karolina & Boo .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MusliStracciatella']no własnie te płyty a to aż 6 a ja myślałam , że 3 nie wiem skąd mi ta cyfra przyszła do głowy ale Karolina jak możesz to od razu dawaj tu w dogomanii na temat semin. frisbee szczecin bo tutaj nic nie ma:(
moje możesz mi na pczte wrzucić [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ;)[/quote]

Oki, to jutro, bo ja muszę teraz już iść ... jeszcze zajęłam całe miejsce na serwerze więc wszystko co jest na forum border collie będę zmieniać linki ... na razie niech będą te ... ale jutro wstawię na dogo też :)

Link to comment
Share on other sites

Ech no to tak. Odrazu mówie,ze nie chce na nikogo najechać,nikogo bronić,ani nic podobnego. Sonia nigdy mi na treningu nie powiedziała nic zlego o Tobie Diano ,ani o Anecie. Co sie działo między wam -w to nie wnikam i nie zamierzam. Moje spotkania z wami dalej stoją pod znakiem zapytania,a wszystko przez to,ze Maryśka wtedy zgubiła telefon i wszystko się opóźniło. Tak się składa,ze mój tata nie jest wyrozumiały.:angryy:
Jednym słowem niewiem czy wogóle jeszcze sie kiedys pojawie. Póki co ćwicze na Psim Ranczu i mimo wszystko dostaje opieprz,ze wszedzie ciągle "podróżuje" z psem i nie jade na żadne wakacje :angryy: schociaż jest mi to bardzo na ręke :evil_lol: Wole treningi niż wyjazd do jakiejs cioci kloci do Warszawy,żeby popływac nad Bugiem :cool1::cool1::cool1:

Link to comment
Share on other sites

Ale i tak wspaniałomyślnie wyobraziłąm sobie siebie w twojej sytuacji i stwierdziłam że na ręke ci pójde proponującm wyjazd od razu;);)

wracając do tematu
Sotkanie jak zwykle suuper dużo emocji:lol::pi radości z nimi związanych moje pierwsze miejsce w rzutach do koła (nie myślcie sobie ze sie chwale bo ja sie wcale nie chwale:lol::lol::lol::lol::lol: póżnej nie pamiętam kto miał pierwsze miejsce Diana ? oraz Weronika (też złoto;))
pózniej było skaknie jeden pies (bursztyn) poznał uroki kosmosu które do wrażenia zapewniła Diana:lol: inny piesek (figo) poznał nowe wcielenenie swojej pańci która znalazła (with diana) innowacyjne zastosowanie gałazki:lol:
Jednym słowem Diana wprowadziła wiele atrakcji >>>>>>>>>>>>:cool3:
Tylko ze szkoda że tyle psów było i ludu bo mniej czasu spędzaliśmy na torze ale przynajmniej kiełbasek było dość :lol!:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...