Jump to content
Dogomania

Agilitowe spotkania 2009 - Goleniów!!! Zaprasza Fast Dogs.


BooBC

Recommended Posts

Marianno- czyzbyś chciała, zobaczyc jak rewelacyjnie kasuje Cie Twoja przyszła konkurencja :mad: :razz: bo dla mnie to bylby powalajacy widok:roll: :eviltong: :diabloti: :cool1::mad: Lub moze znow chcesz miec satyswakcje, iz Lucky bexize miał detkę ( oby nie) :mad: :diabloti: ;) :lol:


Mam taki, zamiar tym razem przegonić Cię o 2 sekundy, a nie o 1 :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[I]Jezeli chodzi, o czas to wystarczy sie w nim zmieści, co nie jest dla mnie wyzwaniem, a w agility, liczy sie DOKLADNOSC- slyszalem to od mistrzow, wiec nie mam z nia problemow :p i nie zamierzam, pokazać "chały" na prostych torach... an to nie liczcie... :p :eviltong:
Vigo vel dokładny Jełop ;)

[/I]Czy ja kiedy kolwik narzekałam na mojego "miszcza" :roll: :p :razz: Po prosu, Vigo, kiedy tzreba to sie naprawde stara, ale kiedy wie ze nic o wysokiej randze sie nie szykuje- olewa ;):roll: gdybym byla psem- robila bym to samo :lol:Stwierdzam iz Vigo, niema zadnych watpliwosci, co do biegania, wolnego, i dokładnego... dla niego, to wszystko jest na luzie... easy, easy... :cool3: gorzej i lepiej byc nie moze, wiec nie ma co sie pekac...( chyba):roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia123']Marianno- czyzbyś chciała, zobaczyc jak rewelacyjnie kasuje Cie Twoja przyszła konkurencja :mad: :razz: bo dla mnie to bylby powalajacy widok:roll: :eviltong: :diabloti: :cool1::mad: Lub moze znow chcesz miec satyswakcje, iz Lucky bexize miał detkę ( oby nie) :mad: :diabloti: ;) :lol:


Mam taki, zamiar tym razem przegonić Cię o 2 sekundy, a nie o 1 :evil_lol:[/quote]

Sonyo chciałam zobaczyć przyszłego mistrza polski na torze agility raz jeszcze:lol:
A ty mnie tu nie strasz jakimiś sekundami my sie ciebie nie boimy i cała nocke ćwiczymy:PP:eviltong::eviltong::eviltong::cool3::errrr::vamp:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia123']mnie itak pewnie nie bedzie, takze jakby, co to niech ktos inny wezmie adidasy, i ders na wage oraz parasolki itp.[/quote]
Coo? O co chodzi? Jutro [B]musisz[/B] przecież być... :mad:
A Pysiaczek teraz ładnie skacze bo dostała dżoffsa . :cool3:

Link to comment
Share on other sites

No chodzi, o to ze rano mama pewnie powie mi, ze nie da mi kasy, na paliwo dla Diany, i plany sie rozjechały.... poza tym jak nie biore kasy od taty, ktorego niema obecniew Szczecinie, to ona zawsze mowi ze nic jej nie mowiłam, i nie moge jechać.

Link to comment
Share on other sites

To co może znaleść się miejsce dla 11 miesięcznego cocker spaniela angielskiego Rockiego? Pytałam się już mamy właścicielki: zgoda:multi:, mojego taty, który nas zawiezie: zgoda. To co mgę przyjechać z Marleną, jeśli tak to będzie na 100%

[B]Sonia123 [/B]musisz być, masz mi dać dużo cennych porad!:):)

Link to comment
Share on other sites

Sonya masz być !!! Myślę, że Diana zgodzi się abyś rozliczyła się z nią później :) . ALE MASZ BYĆ ... jak ktoś nie wie jak dojechać to niech napisze to podam na pv numer kom. aby w razie problemów zadzwonić !!! :)

Link to comment
Share on other sites

Mapa:

Czerwone - jak dojechać do miejsca spotkania (parking na Szczecińskiej 22 godzina 12.00)
Zielone - jak będziemy jechać na stadninę (nie widać kawałka polnej drogi, więc nie radzę jechać samemu !!!)

[URL]http://img265.imageshack.us/img265/3558/mapavh4.png[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Łuhu przeszłam przez wszystkie ok. 10 str. :evil_lol:

W roli ścisłości: nigdy nie mówiłam, że od razu po obozie będziemy mogły jechać na spotkanie, a wręcz przeciwnie. ;)

Nieźle pokręcone było to kto z kim i kiedy dojedzie. :lol:

Mam nadzieję, że jakieś foteczki będą. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='palma']Widocznie źle zrozumiałam :) .

A jak obóz ? :)[/quote]

Nie no spoko. ;)

Obóz super! Kika się rozbiegała i nakręca się na mój głos + "szczypanie" . :lol: Kto był na obozie, może poświadczyć, że widział "szalonego spaniela". :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...