Jump to content
Dogomania

Mała Dusia-Duszka już w swoim domku :)


Mortes

Recommended Posts

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi Pozdrawiamy
 zachwycamy
 Pancia kocia i lapusia suniusia
 wszytkie te serduszka podobne sobie
 jako jedna cudowna rodzinka
 i nie wcisnie sie zadna krzynka
 ...chyba chyba zeby jeszcze jakas kiedys malisienka ...psinka ...
no i oczywiscie polubionka mnie siem skonczylly
  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Byłyśmy na nocnym spacerku i niestety... już się zaczęło :(

Spokojnie sobie idziemy, a tu za budynkiem sssyyyk i łuuup!!! Już cymbały testują petardy. Ja na szczęście się mocno tak nie boję. Jeśli daleko, to nawet nie reaguję. Ale jak tak rąbnie w pobliżu, to trochę dygam. Współczuję strachulcom :((( a szczególnie moim lękliwym pobratymcom w kojcach i na łańcuchach. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.12.2018 o 11:37, Dusia-Duszka napisał:

Ha, ha, ha! I jakie wnioski?

obieście ładne dziewczyny i podobne do siebie nawzajem :)

1 godzinę temu, Dusia-Duszka napisał:

Byłyśmy na nocnym spacerku i niestety... już się zaczęło :(

Spokojnie sobie idziemy, a tu za budynkiem sssyyyk i łuuup!!! Już cymbały testują petardy. Ja na szczęście się mocno tak nie boję. Jeśli daleko, to nawet nie reaguję. Ale jak tak rąbnie w pobliżu, to trochę dygam. Współczuję strachulcom :((( a szczególnie moim lękliwym pobratymcom w kojcach i na łańcuchach. 

żeby im łby pourywało.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Znowu wróciły problemy z moim lewym okiem.

Spokój 2-3 miesiące był. W środę potarłam łapą pod nieobecność pańci. Jak wróciła z pracy, powieka od wewnątrz była już zaczerwieniona i troszkę rozpulchniona, co zawsze utrudnia repozycję gruczołu trzeciej powieki. Najpierw musiały być kropelki żeby ogasić śluzówkę i nawilżyć. Dopiero po jakimś czasie od zakroplenia udało się pańci włożyć gruczołek na miejsce. Wyjęła też fafecia włosowego, który z pewnością był przyczyną potarcia oka łapą.

Wczoraj było dobrze.

A dziś, kilka chwil temu, znowu trach, trach łapą, bo mnie coś zaswędziało albo ta rozciągnięta i urażona trzecia powieka wolniej pracuje i mnie to przeszkadza. Ale tak na świeżo, to łatwo się gruczoł chowa. I już naprawione. Tylko kilka dni trzeba zakraplać przeciwzapalnie i... pilnować gówniarza jednego, czyli mnie :))))))))) we własnej osobie. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...