Jump to content
Dogomania

MUFKA - mam nie tylko imię !!!!! Mam Przyjaciół !!!!!!


Recommended Posts

Od wczoraj myślę o Mufce!.. na razie cieniutko u mnie z pieniążkami( jak tylko się ogarnę finansowo to na pewno będę pamiętać o Mufce, Blekim i jeszcze jest dziadziuś od Gusiaczka) na razie ... sterylka mojej Laluni :)

Danuniu, wiesz że jeszcze(mam nadzieję!  chyba że Alzhajmer) nie złamałam słowa ;)

a Ciebie koffam... kocham... Ty wiesz ;)

 

... aaa... a może? któraś ciocia zrobi bazarek?  to mogłabym dołożyć troszeczkę fantów :)

Jeśli podeślesz zdjęcia, to mogę ująć je w tworzonym bazarku z zaznaczeniem, że to fanty dla Mufeczki.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli podeślesz zdjęcia, to mogę ująć je w tworzonym bazarku z zaznaczeniem, że to fanty dla Mufeczki.

.. dziękuję Elik ,a kiedy otwierasz bazarek?   ... ja raczej ,mogę coś pomyśleć po Świętach! ... wszystko na moich rencach ;)

Link to comment
Share on other sites

Jestem w trakcie robienia dużego (mam nadzieję) bazarku więc i Mufka się zmieści w beneficjentach :)

 

Dziękujemy

 

Chyba jedna osoba po Misi przekaże stałą deklarację na Mufinkę :).

 

Bardzo dziękuję

 

Może trzeba wpisać na pierszej stronie deklaracje ma biedulkę?

Tak,zaraz to zrobię

 

Jeśli podeślesz zdjęcia, to mogę ująć je w tworzonym bazarku z zaznaczeniem, że to fanty dla Mufeczki.

 

To super by było ,ja od trzech dni usiłuję wyrzeźbić bazarek ,po wstawieniu kilku zdjęć wyskakuje mi słynny error, wrrr....

Mój TZ powiedział, że da 100 zł jednorazowo na Mufkę, a co potem "to zależy" (nie będę pisać od czego bo zaraz zmasowany atak by nastąpił...)   

 

 

Ciekawe... ;)

 

Zaglądam do Mufki. :)

 

Prowadzę rozmowy z domowym hotelikiem,prowadzi go cudowna osoba,niestety,po tym co ostatnio zadziało się na dogo ,zastanawia się czy przyjąć psa dogomaniackiego.

Uprzedzam pytania - nie jest to Makila

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam zestawienie w drugim poście,Mufka ma zadeklarowne łącznie 400 zł (300 zł jednorazowych i 100 zł stałych).

 Na początek by wystarczyło,ale co dalej ? 

Na pewno na dzień dobry trzeba jej zrobić przegląd generalny,zobaczyć co z oczkiem,odrobaczyć,zaszczepić

Link to comment
Share on other sites

.

 

Prowadzę rozmowy z domowym hotelikiem,prowadzi go cudowna osoba,niestety,po tym co ostatnio zadziało się na dogo ,zastanawia się czy przyjąć psa dogomaniackiego.

Uprzedzam pytania - nie jest to Makila

 

Cholerka,chyba źle to napisałam.Makila jest wspaniałą osobą i ma ogromne serce dla psiaków,ale nawet nie śmiałabym się do niej zwrócić,kiedy tyle zła spotkało ją na dogomanii

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

.. dziękuję Elik ,a kiedy otwierasz bazarek?   ... ja raczej ,mogę coś pomyśleć po Świętach! ... wszystko na moich rencach ;)

Podeślę Ci link do bazarku w trakcie robienia. Jedynym beneficjentem jest jeszcze Maszeńka :(  ale zmienię to po  zamieszczeniu wszystkich fantów.

Link to comment
Share on other sites

...To super by było ,ja od trzech dni usiłuję wyrzeźbić bazarek ,po wstawieniu kilku zdjęć wyskakuje mi słynny error, wrrr....

 

Jeśli masz gotowe zdjęcia to możesz podesłać do mnie i razem z fantami anicy i moim zrobię bazarek. Nie kończę teraz tego co robię, bo chciałam dać sporo fantów, a mam trudności z robienie zdjęć tych fantów, które już mam. Ale jak zbierzemy razem to już mogłabym uruchomić bazarek. Fanty od anicy, od Ciebie i część moich byłyby tylko dla Mufki.

Podeślę Wam link do tego bazarku który robię.

Link to comment
Share on other sites

 

Te narośle na powiece to nie są kleszcze, tak mi przynajmniej powiedziano.
Może to jakieś brodawki?

 
To mogą być brodawczaki. Kiedy adoptowałam Maję miała takie na górnej i dolnej powiece. Dr Orzeł pięknie zoperował i nie ma śladu.
Link to comment
Share on other sites

To mogą być brodawczaki. Kiedy adoptowałam Maję miała takie na górnej i dolnej powiece. Dr Orzeł pięknie zoperował i nie ma śladu.

Może trzeba sie będzie zająć tymi brodawkami, bo jak urosną mogą zasłaniać pole widzenia.

 

Link do bazarku w trakcie robienia wysłany :)

Link to comment
Share on other sites

Mufiątko trzeba ratować jak najszybciej,ona potrzebuje pomocy na cito.Przede wszystkim weta w moim odczuciu.

 

Rozumiem to doskonale,ale musiałoby być przynajmniej 130-150 zł deklaracji ,resztę jakoś się dozbiera bazarkami.

Nie jestem w stanie wziąć na siebie kolejnego psa,bo nie wyobrażam sobie zaleganie z opłatami,czyli musiałabym dokładać od siebie,a mam już jednego w hotelu,ma 50 zł deklaracji ( w tym 20 moje),reszte musze wykombinować,nie jest lekko.Że o tymczasach nie wspomnę ,te są na moim wyłłącznym utrzymaniu

A deklaracje jednorazowe trzeba przeznaczyć na opiekę weterynaryjną,choć i tu pewnie trzeba będzie robić bazarki

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem to doskonale,ale musiałoby być przynajmniej 130-150 zł deklaracji ,resztę jakoś się dozbiera bazarkami.

Nie jestem w stanie wziąć na siebie kolejnego psa,bo nie wyobrażam sobie zaleganie z opłatami,czyli musiałabym dokładać od siebie,a mam już jednego w hotelu,ma 50 zł deklaracji ( w tym 20 moje),reszte musze wykombinować,nie jest lekko.Że o tymczasach nie wspomnę ,te są na moim wyłłącznym utrzymaniu

A deklaracje jednorazowe trzeba przeznaczyć na opiekę weterynaryjną,choć i tu pewnie trzeba będzie robić bazarki

Danusiu, podeślij link do wątku tego biedaczka  Tusia, to podlinkuję Ci jego banerek. Banerek nie podlinkowany nic nie daje :(

Ano właśnie naszej sunieczce przydałby się banerek.

Zamówię u TZmestudio.  Banerki w Jego wykonaniu bardzo mi się podobają.

Link to comment
Share on other sites

Danusiu, podeślij link do wątku tego biedaczka  Tusia, to podlinkuję Ci jego banerek. Banerek nie podlinkowany nic nie daje :(

Ano właśnie naszej sunieczce przydałby się banerek.

Zamówię u TZmestudio.  Banerki w Jego wykonaniu bardzo mi się podobają.

 

On był podlinkowany,jak ja to zrobiłam że nie przekierowuje na wątek - tego nie wie nikt.

Link to comment
Share on other sites

A teraz wiadomość z ostatniej chwili

 

Mufka w poświąteczny wtorek opuszcza schron !!!

 

Czeka na nią miejsce w domowym hoteliku ,ale pojawiła się też inna ewentualność.

Nic nie napiszę,dopóki nie będę pewna na 100 %.

Jestem wredna,wiem że jesteście baaardzo ciekawi,ale nie chcę zapeszać

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

On był podlinkowany,jak ja to zrobiłam że nie przekierowuje na wątek - tego nie wie nikt.

To wklej tu link do wątku Tusia, podlinkuję Ci go na nowo :)

 

A teraz wiadomość z ostatniej chwili

 

Mufka w poświąteczny wtorek opuszcza schron !!!

 

Czeka na nią miejsce w domowym hoteliku ,ale pojawiła się też inna ewentualność.

Nic nie napiszę,dopóki nie będę pewna na 100 %.

Jestem wredna,wiem że jesteście baaardzo ciekawi,ale nie chcę zapeszać

Wiem, fantastyczna wiadomość :P

 

Moja koleżanka Marta B. z Krakowa deklaruje 10 PLN/mies. dla ślicznej Mufeczki. Będę wpłacać razem za koleżankę i za siebie. Żeby Mufka prędziutko wyszła ze schronu.

Sybil, wielgachne dzięki :)

Tak nie możemy sie umówić na te fanty :( Ale chyba dopiero po świętach będziemy obie miały więcej czasu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...