Jump to content
Dogomania

Bleki-3-letni,malutki,przesympatyczny piesek już w DS w Poznaniu.Dziękujemy szafirko.


Anula

Recommended Posts

Bardzo dziękuję za pomoc.

 

Dzięki Poker za pomoc dla maluszka.

 

Wróć,wróć do nas.

 

Dziękuję za pomoc.Wiem,że są biedne dlatego skupiłam się na pomocy kudłaczom.W BDT wszystkie były i jest u mnie kudłaczek,zresztą kocham kudłacze,tak mam.

 

O rany, Gabrysiu dziękuję bardzo.Fajnie przydadzą się pieniążki nawet w każdej minimalnej kwocie.

 

Anula, podziękowania należą się osobom, które wsparły Elmusia.

 

Elmo po pobycie u Makili, gdzie miał wspaniałą opiekę (wbrew temu, co wypisują niektóre użytkowniczki) pojechał do cudownej rodziny w Krakowie.

 

Oby Blakuś też znalazł taki domek!!!

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za zaproszenie.
Mały grosik dla kudłacza wpłaciłam na bazarku ewy gonzales.
Bleki jest śliczny, Jak się go trochę "odrestauruje", to szybko takie cudeńko znajdzie dom.
Będę odwiedzać i w miarę możliwości jeszcze wspomogę.

Bardzo dziękuję za mały grosik,każdy grosik to bardzo wiele jest.

 

Anulo jestem na zaproszenie.

Pomyślę i dam znać na co mnie teraz stać :/

Tak,daj znać.Dziękuję.

 

Ja też przybiegłam na zaproszenie Anuli, później poczytam :)

zapisuję.....

Aniu poczytaj i bądź u Blekusia.

Link to comment
Share on other sites

Proszę o nr konta, też  wpłacę na psinkę.

Bardzo dziękuję za pomoc dla maluszka.

 

Anula, dałabyś radę oddzielić jednorazowe wpłaty od deklaracji i te podliczyć.Będzie wtedy wiadomo ile jeszcze brakuje stałych deklaracji.

No właśnie wróciłam z pierwszej strony,czy tak może być,jest to przejrzyste?

Link to comment
Share on other sites

To Bleki ładnie już zbiera :)

Tak,ale jeszcze sporo brakuje pieniążków.

 

Mam bardzo dobrą wiadomość.Blekuś jutro opuści przybytek.Jutro mamy transport płatny załatwiony.Udało się maluszkowi dość szybko pomóc.Opłata transportu będzie podzielona na dwa psiaki.Jeszcze nie znam kosztów transportu.Rozliczenie nastąpi po przywiezieniu psiaków na miejsce.Dwa psiaki jadą do tego samego Hoteliku,a hotelikowanie zawdzięcza Blekusiowi drugi piesek,który jest po operacji i drutowaniu łapki.

Bardzo proszę,trzymajmy kciuki za jutro aby wszystko udało się pomyślnie,bez jakiś niespodziewanych przeszkód.

Link to comment
Share on other sites

Rano jadę po Blekiego do schroniska. Dzisiaj go widziałam, nawet poszczekał na mnie i Państwa, którzy byli ze mną.

Psiak ze zdrutowaną łapką jest już u mnie. Jutro pieski pojadą razem. Tę drugą połowę ja pokrywam.

Link to comment
Share on other sites

Tak,ale jeszcze sporo brakuje pieniążków.

 

Mam bardzo dobrą wiadomość.Blekuś jutro opuści przybytek.Jutro mamy transport płatny załatwiony.Udało się maluszkowi dość szybko pomóc.Opłata transportu będzie podzielona na dwa psiaki.Jeszcze nie znam kosztów transportu.Rozliczenie nastąpi po przywiezieniu psiaków na miejsce.Dwa psiaki jadą do tego samego Hoteliku,a hotelikowanie zawdzięcza Blekusiowi drugi piesek,który jest po operacji i drutowaniu łapki.

Bardzo proszę,trzymajmy kciuki za jutro aby wszystko udało się pomyślnie,bez jakiś niespodziewanych przeszkód.

... Anusiu, nie martw się! zobaczysz dozbieramy :) ja na razie muszę zbierać na sterylkę mojej Laluni, ale wiesz że nie zostawię Ciebie i Blekiego ,nasze dobre ciocie też pomogą :)

Rano jadę po Blekiego do schroniska. Dzisiaj go widziałam, nawet poszczekał na mnie i Państwa, którzy byli ze mną.

Psiak ze zdrutowaną łapką jest już u mnie. Jutro pieski pojadą razem. Tę drugą połowę ja pokrywam.

Basieńka12.gif ... no jak Ty ,przewieziesz Blekiego :)  to jak ma być?!  będzie dobrze :)

Aniu podaj nr konta. Wpłacę teraz 10zł...i jeśli tylko wyrobię się z 3 obiecanymi bazarkami to będę pamiętać o maluchu....bo uwielbiam kudłacze :wub:  :wub:  :wub:

Bogda 12.gif  a może ?  ... gdybyś tak... (czysto teoretycznie)znalazła chwilkę na bazarek( nie wiem jak Twój wnusiu? czy więcej śpi? czy rozrabia?) ... to mogłabym, przysłać kilka fancików( wiem, wiem! nie lubisz przyjmować tych paczek... ale ?!...lubisz kudłacze ;))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...