Jump to content
Dogomania

Śmierć już na mnie czeka.. cukrzyca.. W najlepszym domku na świecie, a ja tęsknię...


ulvhedinn

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tak, tak prosilam Magde zeby mnie umowila na zabieg u lekarza ktory ja prowadzil, a jak nie to zrobie zabieg u mnie na miejscu, chcialabym jeszcze porownac ceny, bo wet w mojej okolicy dosc drogo sobie liczy... moze masz pojecie jakie sa ceny takiego zabiegu?

Link to comment
Share on other sites

nie chce jej ciagnac tak z marszu na ten zabieg, bo musi sie oswoic narazie z nowym domem zeby miec sily na stresy medyczne...Magda mi powiedziala, ze zdiagnozowano guzka jako niegroznego tluszczaka wiec chyba zabieg pod koniec marca nie bedzie za pozno?

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich,

mam pytanie - na wątku Rudzi do niedawna umieszczony był banerek Soni, suczki z łódzkiego schroniska, która pojechała do kliniki do Szczecina - czy możecie mi podpowiedzieć jak odnaleźć wątek Soni na dogo?

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

brzydki guzek na brzuszku Rudzi wyciachany w zeszlym tygodniu, dziewczynka ma sie dobrze...brzuszek ladnie sie goi; Rudzia jest jednak najgrzeczniejszym psiakiem na swiecie, po operacji byla taka slabiutka, a mimo to chciala wyjsc siku na dwor.... (chociaz usilowalam animować ja nawet do wysikania sie na balkonie zeby sie nie nadwyrezala)...moje cudeńko:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

...pewnie wzielabym jeszcze jakiegos starego biedaczka ale mam ta pieprzona wyjazdowa prace....
Rudzia na szczescie czuje sie w samochodzie jak w domu...i moge ja wszedzie zabierac ze soba (Rudzia, tak na marginesie, wszedzie czuje sie u siebie....bylam z nia juz trzy razy w niemczech) ale i tak wszyscy patrza na mnie jak na kompletna wariatke jak co chwile pakuje do auta miseczki, poduszki, pakunki i moje starsze panie.....
Moge Wam najwyżej pomoc jakos doraznie, gdybyscie chcialy gdzies wyjechac albo cos, a ja w tym terminie bede akurat w domu to moge wziac jakies stworzonko(a) na krotko ...

Link to comment
Share on other sites

Kikou, są 4 psiaki na które wyrok już zapadł...
Takie jak Rudzia - stare, więc strzykawka czeka.
To "doraźnie" może oznaczać ŻYCIE!
Proszę Cię, obiecuję że będę szukać domu jak szalona, tylko żeby ich nie zdążyli zabić...

Link to comment
Share on other sites

wczoraj Rudzia zszokowała mnie.... spacerowałyśmy leniwie jak na starsze panie przystało... mijała nas dziewczyna z młodym labradorem, dziewczyna z daleka uspokajała, ze piesek jest pokojowo nastawiony... i rzeczywiscie wesolo machal ogonkiem, nawet minimalnie nie warknął... natomiast nasza ślepka najpierw szczekała troszke (tak na wszelki wypadek szczeka na wszystkie spotkane psiaki), a kiedy zbliżyła sie do młodziaka, rzuciła sie jak wściekły pitbull podskakując gdzieś w okolice szyi tamtego psa... z obnażonymi zębiskami, ....uchylił sie w ostatniej chwili... dziewczyna odciągnęła go spiesznie wykrzykując cos o wrednych kundlach, pokurczach.... a ja stałam jeszcze chwile jak wryta... :crazyeye:
chyba Rudzia minęła sie z powołaniem...może powinnam ją zacząć wystawiać do walk?;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...