Jump to content
Dogomania

Śmierć już na mnie czeka.. cukrzyca.. W najlepszym domku na świecie, a ja tęsknię...


ulvhedinn

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='basiaap']Podałam Ci na priva, wierzę, ze Ulv sie nie pogniewa[/quote]
Dzięki, wysyłka przygotowana, dzisiaj postaram sie po pracy wejść na pocztę :) Karmy dla wątrobowców sa drogie, wiem bo kupowałam RC 7kg dla Dakoty u Missieek na tymczasie.

Link to comment
Share on other sites

Podbijam wątek i uciekam. Dzisiaj po południu pierd....eła mi rura w łazience. Na dodatek główny zawór wsi jest pod kluczem i nie można się dostać do niego inaczej niż rano. Udało się strumień wody ograniczyć drugim awaryjnym starym zaworem, który miał być wymieniony już dawno, bo przecieka :placz: Póki co mam już serdecznie dość tej ruiny. :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rebellia']Podbijam wątek i uciekam. Dzisiaj po południu pierd....eła mi rura w łazience. Na dodatek główny zawór wsi jest pod kluczem i nie można się dostać do niego inaczej niż rano. Udało się strumień wody ograniczyć drugim awaryjnym starym zaworem, który miał być wymieniony już dawno, bo przecieka :placz: Póki co mam już serdecznie dość tej ruiny. :placz:[/quote]
Bardzo Ci współczuję. Jeszcze czeka Cię walka z hydraulikiem :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oktawia6']Ulv-Rudzi nikt nie adoptuje Wiesz o tym....ona zostanie u Ciebie do końca[/quote]

Rany.... Oktawia...
Dlaczego to Rudzi ma nikt nie zaadoptować???? Nawet Pająkowi się udało - i to zobacz jak szybko:lol: .
Przecież Rudzia jak się okazuje będzie droga w utrzymaniu (karma itp.)! Skąd Ulv ma na to brać kasę?

Ja w momencie, kiedy Ulv ją wzięła, zobowiązałam się wpłacać kasę dla Rudzi co miesiac, tak długo jak będzie trzeba, czyli jak długo pozostanie na TYMCZASIE u Ulv.

Przecież wyraźnie jest napisane na poczatku tego wątku, że TYMCZAS MUSI BYĆ PŁATNY, bo Ulv juz jest obciążona ponad miarę...
Rozumiem, że życzysz mi wydrenowania kieszeni?:) Hm....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zdrojka']Przesłałam przed południem 50 zł na konto ulv, powinno być już, albo jutro rano. Lepiej, jak ulv kupi u siebie, bo przesyłka z Wawy kilku kilo też kosztuje, a mam ciut za daleko, żeby kupić i dowieźć. Mam nadzieję, że się przyda...[/quote]
Myślałam raczej o sklepie internetowym, np. [URL="http://www.krakvet.pl"]www.krakvet.pl[/URL] Tak wysyłałam karmę do Missieek dla Dakoty. Ja robiłam zamówienie i płatność, a pojechało o Missieek, bo za zakupy powyżej 99zł nie płaci się za transport, a ja kupowałam 7kg karmy, co kosztowało ponad tą sumę.

Link to comment
Share on other sites

A mi się marzy dla Rudej dom z ogrodem... Mogłaby sobie po nim dreptać do woli, bo w terenie musi być na smyczy, a w znajomej okolicy umie się poruszać swobodnie... No i mogłaby sobie wychodzic na siku, kiedy by jej się zachciało (o, moje biedne podłogi...:placz: )

...a na razie- Ruda w lesie:

[IMG]http://img210.imageshack.us/img210/9729/image037rm1.jpg[/IMG]

[IMG]http://img72.imageshack.us/img72/5939/image036wy3.jpg[/IMG]
Co tu tak pachnie?

[IMG]http://img465.imageshack.us/img465/9765/image034qv2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Własnie ja też mam:evil_lol:

A las jest wszędzie dookoła Wrocka, to wykorzystuję ciocię i jej autko i zabieram ferajnę na wyprawy... ostatnio był zestaw: Pałek, Aksa, rudzia i Piesia. Aks i Pao szaleli po chaszczach, a starsze panie dreptały statecznie, węsząc w trawie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...