Jump to content
Dogomania

Śmierć już na mnie czeka.. cukrzyca.. W najlepszym domku na świecie, a ja tęsknię...


ulvhedinn

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[CENTER]Tylko czy to dobre wyjście ?dla kogo ?[/CENTER]

[CENTER]Magda chce Rudzię wydać, bo nie ma miejsca, środków,czasu i jest ogólnie zmęczona taką ilością psów.A psina z kolei czułaby się idealnie na kanapie u jakiejś starszej Pani, gdzie miałaby święty spokój.. podejrzewam, że też ma trochę dość taranowania przez Kraksę ;) To naprawdę nie jest dobre wyjście i proszę - nie liczcie na to, tylko spróbujcie pomóc w tej adopcji.. :-( [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Faktem jest, że Rudzina to przylepka straszna-myślę, że najszxczęśliwsza byłaby jako jedyny pies, królujący na kanapie, lub przy nogach ukochanego Pana:loveu: ale aż tak źle nie jest- no dobra- wczoraj było, bo akurat wszyscy na raz postanowili zaliczać wpadki i przy myciu przedpokoju po raz n-ty szlag mnie trafił... Więc dziś wydłubałam ostatnią luźną stówę:placz: i kupiłam wykładzinę PCV... inaczej klepki szlag trafi do reszty:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oktawia6']ja jednak jestem pewna, że ona u Ulv zostanie-nie pisac proszę że nie może zostac-bo jest full house itd. bo to wiem-ale ona zostanie-wspomnicie jeszcze moje słowa:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]

Oktawio, Ulv od razu pisała, że Rudzia NIE MOŻE U NIEJ ZOSTAĆ.... Że nie ma już sił, miejsca i pieniędzy na kolejnego psa, że to musi być tymczas płatny...
A trzeba pamiętać, że już po Rudzi zlądował u Niej jeszcze niespodziewanie Pająk:shake: I to już chyba ma każdego byłoby zbyt wiele...
Te psiaki sa starsze i w zwiazku z tym ich utrzymanie jest kosztowne. Już choćby to stanowi problem - bo Ulv póki co w totka nie wygrała.
Mała musi znaleźć dom i życzę tego i Jej, i Ulv - oby jak najszybciej!

Dziewczyny - gdzie ona ma ogłoszenia? O ogólnych portalach myślę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwlajn']Ja powstawiam, tylko poproszę namiary na [B]Ulv[/B].[/quote]
WSPANIALE!!! :multi: :multi: :multi:

Ulv nie ma połączenia z Internetem do wtorku :(

Tel. do Ulv (z ogłoszenia na Allegro) 609 325 217
[SIZE=4][COLOR=#FF1616][B][/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][B]
[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...