Jump to content
Dogomania

Śmierć już na mnie czeka.. cukrzyca.. W najlepszym domku na świecie, a ja tęsknię...


ulvhedinn

Recommended Posts

dlaczego dla starej:evil_lol: ja lubię spokojne i stateczne psy-takie ludzio/psy-a jestem młoda:eviltong: .
Bo Ty Ulv masz dobry wzrok-a "zwykli ludzie" to w większości chcą szczeniaki-a potem płaczą, że mają poszczane mieszkanie! sami dokonują wyboru-nie ma to jak dorosły pisiul taki dojrzały a nawet pełnoletni!
Bo Rudzia już na ludzkie lata niemal pełnoletnia:cool3:
.\Dam Ci jeszcze jedną rad: kup tuńczyka w puszce w sosie własnym-odlej sos-i zobacz jak Ruda oszaleje jak jej dasz kawałek-to wyśmienite dla psów-tylko nie miej potem pretensji do mnie, że Ci tuńczyka w spokoju nie daje zjeśc:evil_lol: :scared:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A myślisz, że jak jem cokolwiek innego dobrego to mam spokój? Przy Rudej, Pałku i KrA? :roflt: :roflt:
Babcia w ogóle ma węch niesamowity- wczoraj wywęszyła w szafce starą, zapomniana kość z prasowanych ścięgien... W efekcie na ziemi znalazł się rozdziubany worek z zaprawą szamotową (zawadzał):mad: a babulka i tak kość zdobyła:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']
Bo ciocia ulv co chwila lata do kuchni i sprawdza, czy chlebek jej się dobrze piecze :eviltong:
[/quote]
:shocked!: poważnie? uwielbiam taki chlebek-z masełkiem i solą! gruby jak dla chłopa i masło posmarowane masłem:eviltong: i już apetyt mi wzrósł-to chyba wtakiej maszynie jak w tv reklamowali robisz?:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']
A nie- robię w piekarniku (ech, marzę o porządnym piecu, takim wiejskim). Dziś chlebek z cebulką, taki słonawy... :p A czasem też z kminkiem, albo czarnuszką...
[/quote]
koniec! zamykam dogo i idę jeśc Ulv-to przez Ciebie!:mad: :evil_lol: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Rudka jest niesamowita:loveu: Rozkładu mieszkania nauczyła się błyskawicznie, a teraz juz umie sama zejść po schodach. bo je zna...

A teraz mały komiks:

[IMG]http://img166.imageshack.us/img166/1978/image001jf7.jpg[/IMG]
"W zasadzie to Cię bardzo lubię...

[IMG]http://img293.imageshack.us/img293/3892/image002se7.jpg[/IMG]
...ale jeśli chodzi o kość....

[IMG]http://img181.imageshack.us/img181/192/image003pf0.jpg[/IMG]
...to jednak wolę ją schować!"

Link to comment
Share on other sites

No przecież to KrA- a to ciągle ta cholerna odleżyna- mieliśmy małe problemy z gojeniem, w pewnym momencie się nawet pogorszyło, mimo smarowideł, lampy i opatrunków, ale już jest coraz lepiej.... Zresztą jak miała drugą, to też były takie jakby przestoje w gojeniu, a została tylko blizna.
Jakbym dorwała tego pierwszego weta teraz.... To się tak wydaje, że to się powoli strasznie goi, ale też odleżyna odlezynie nierówna. KrA przez 10 dni bez przerwy leżała złamana wpół, nacisk całego ciała był przez to na jeden punkt! o powierzchni ok 2-3 cm2, na samej wystającej kości. w dodatku jak się wierciła, to wierciła się też na tym skrawku ciała :placz: Nawet nie wiecie, ile martwicy trzeba było usunąć :shake: A teraz organizm powoli "nabudowuje" brakującą tkankę..

Ale to temat Rudej, a nie KrAksicy;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...