Jump to content
Dogomania

Starsza Lilo, mimo choroby znalazła kochający dom!


saphira18

Recommended Posts

Poniżej wstawiam wyniki Lilo. Jak tak porównuje z poprzednimi to te wskaźniki, które miała za wysokie teraz są wyższe ale nie jakoś znacznie. Może faktycznie antybiotyk był nietrafiony i będzie lepiej. Ja trzymam mocno kciuki, żeby tak było i żeby do Lilo w końcu los się uśmiechnął! Musimy uzbroić się w cierpliwość przez tydzień do następnych wyników...

 

Morfologia%2520Lilo.JPG

Link to comment
Share on other sites

a ja chyba zbyt emocjonalnie podchodzę do tego... albo mnie to przerasta.

tak czy siak, miałam jechać jutro wykluczyć białaczkę, ale rozmawiałam z Panią kierownik i po rozmowie stwierdziliśmy że jednak poczekamy ten tydzień, na wyniki. Dzwoniłam do jednej rodzinki, powiedziałam im jak sprawa wygląda, przyjadą w sobotę ze swoim psem. Proszę wszystkich o 3manie kciuków za zdrówko Lilo, bo już w życiu wystarczająco dużo przeszła :( 

a domki (bo są dwa) są super! 

pierwszy ten który przyjedzie w sobotę to dom z ogrodem, przy lesie, 30 km od Katowic, ale państwo pracują w Katowicach. Mają starszego baseta i kota, oraz dwójkę dzieci 9-10 lat. Pani bardzo fajna, zakochała się w Lilo i chciała jej bardzo dać domek. Pan działa w związku kynologicznym

drugi domek z polecenia Agnieszki Dominik, też bardzo fajny, Pan konkretny. Też drugi pies a właściwie sunia i uratowany króliczek. Małe dziecko ale od zawsze zwierzęta były w domu, też o Lilo tu bym była spokojna....

 

Myślałam że wszystko się ułoży, od roku prawie żadnego tel o Lilo, a dzisiaj aż dwa i to jakie konkretne! Pomogło bardzo zdjęcie i opis.

3mamy więc kciuki za Lilo! 

Link to comment
Share on other sites

dzisiaj odbyło się spotkanie Lilo z jej przyszłą rodzinką i psim kolegą basetem :) Państwo zachwyceni Lilo, chociaż Panna pokazywała ząbki na kolegę baseta, to ten się nie zrażał, tylko się cieszył ;) coś czuje że go w domu ustawi, bo charakterek to ona ma. a baset to taka ciapa kochana, państwo mówili że kot jak był mały to go nawet ustawiał :D

prawdopodobnie w piątek Lilo pojedzie do nowego domu, państwo mają weekend wolny i chcą go spędzić z sunią. Mam nadzieję że wyniki się poprawią i Lilusia pójdzie do domu bez żadnych zmartwień.

Lepszej rodzinki dla niej nie mogłam sobie wymarzyć :) życzę każdemu bezdomnemu psiakowi takiego domu 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Łezka się w oku kręci, Lilo godzinę temu opuściła schronisko, na zawsze! przyjechali państwo z synem. Akurat kiedy przyjechałam to już załatwiali formalności w biurze. Lilo bardzo się cieszyła, bez przerwy merdała i łaziła, tuliła się :) Na pewno będzie tam miało dobrze, a wręcz doskonale, jedynie o co się martwię to jej stan zdrowia. Rozmawiałam wczoraj z wetem i dobrych wiadomości nie mam, leukocyty co prawda spadły nieznacznie ale płytki znowu się podniosły... wet nawet mówił że może dojść do zatoru i Lilo może w każdej chwili umrzeć :( podał parę opcji, jedne bardzo pesymistyczne inne mniej... od choroby Cushinga po chorą tarczyce, aż po ostre zapalenie bakteryjne... Mówiłam o tym właścicielom Lilo, będą o nią walczyć na pewno i otoczą ją opieką. Jutro Pani ma zadzwonić jak tam się Lilo zaaklimatyzuje. Cały weekend będzie miała ludzi w domu, no i oczywiście kolegę Baseta i kotka (na pewno ich ustawi ;) )

Oczywiście Państwo zapraszali do siebie, mieszkają w Bobrownikach. A Pana Lilo można jutro spotkać na wystawie psów w spodku ;)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Pani już jednak dzwoniła ;) Lilo grzeczna,no nie przywitała się z kolegą Portem najlepiej, ale radośnie wyszła z auta. Domu jakoś nie chciała zwiedzać, ale za Państwem pójdzie wszędzie. Zjadła a raczej przebrała mięsko, ryż został. Troszkę kulała jak wychodziła ze schroniska, Pani też mi wspomniała o tym, ale wczoraj było wszystko ok więc mam nadzieję że jutro będzie lepiej. Teraz Lilo sobie odsypia

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...