Jump to content
Dogomania

Pełnia szczęścia - Klusia u Zosi4!!!


Tweety

Recommended Posts

  • Replies 598
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='karina1002']Tweety, a jak w ogóle stan kotki?
Ciągle taki sam? Nie chce jeść? Jest jakas poprawa.

Kurka, jak dziś wyślę pieniądze, to i tak nie dojdą. Wyślę w poniedziałek jakieś 50 zł.[/quote]
Wiem,ze przekazem telegraficznym pieniadze dochodza w tym samym dniu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrowa23']a ja nie pozwole jej spasc na sam dol...dopoki mod mnie nie zbanuje to bede walczyla o mala...chociaz przez podnoszenie bo wiecej juz nie mam co zrobic...ale musze wyjechac i co...mala zginie gdzies na n-tej stronie...nie pozwolcie na to...[/quote]
Najgorzej,ze ja tez przez kilka dni moge nie miec dostepu do Dogo...!!! A co sie stanie z kicia?! Mam nadzieje,ze niektore Cioteczki z Dogo... pomoga kotce?! Tak zreszta czulam,ze watek Dogo... nie bedzie dobry dla umierajacej Kici...:-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(

Link to comment
Share on other sites

Bidunia chyba czuje, że tutaj się o nią walczy, bo zaczęła troszkę jeść, co prawda tylko z ręki, jak jej ktoś nie poda to sama nie weźmie. W związku z tym nadal potrzebne są kroplówki i leczenie. Ona potrzebuje przede wszystkim domu i kogoś kto będzie o nią dbał na co dzień. Pomyślcie, ona od zawsze w w fundacji, w miejscu pełnym kotów, gdzie jedne przychodzą inne odchodzą do domów a jeszcze inne za TM. Dziewczyny się dwoją i troją aby każdy kociuch miał okazane należne zainteresowanie ale mają w tym momencie 32 koty.
Przeżyła juz 7 lat, nie wiadomo ile pożyje jeszcze a nikt nigdy nie kochał jej tak jak się kocha swojego zwierzaka, jak się go tuli, podsuwa smakołyki, bawi się z nim. Przecież nie może odejść nie zaznawszy tego, to nieludzkie ....:shake:

Dziękuję dziewczynom, które dbają aby kocinka była na pierwszej stronie i tym, które pomogły finansowo. Za każdą, nawet bardzo drobna kwotę, Bidunia dziękuje bardzo, bardzo gorąco, dla niej to znaczy - szansa na życie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']Biduniu, pokaż suię na górze, może znajdzie się jakiś miłośników psów, który wie, że koty to tak jak psy: tak samo czują, chorują, cierpią, oczekują pomocy, kochają i są zdane częśto na ludzką pomoc[/quote]

Tweety - dokładnie opisałaś mnie. Jest jakaś możliwość żeby kicię do mnie dostarczyć ?
Jestem gotowa przyjąć ją do siebie, zająć się nią i być dla niej docelowym domem.

Ten bezmiar nieszczęścia mnie powalił na kolana.
Toruń jest ode mnie dokładnie 260 km. Nie mogę - naprawdę nie mogę po nią pojechać ale jeśli tylko będzie to możliwe żeby przyjechała do mnie - to będzie u mnie miała naprawdę dobry domek.

Jeśli będzie potrzebny jakiś wywiad przedadopcyjny - pytajcie, na wszystko odpowiem. Ale wiem też, że od Ciebie Tweety mogę liczyć na w miarę dobrą rekomendację.


Jeśli to możliwe - proszę o wiadomość na PW.

Link to comment
Share on other sites

Zośka, ja to chyba Ci kiedyś :mad: :evil_lol: Już miałam jeden stan przedzawałowy jak czytałam mail'a od Ciebie, że zdecydowałaś się wziąć Liska, teraz dom dla Biduni:crazyeye:
Zosia, ja Ci się chyba kiedyś oświadczę a przynajmniej teraz publicznie wyznam, że kocham Cię nad życie:loveu:

Napisałam do dziewczyn z KOT-a, czekam na odpowiedź

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...