Jump to content
Dogomania

Pełnia szczęścia - Klusia u Zosi4!!!


Tweety

Recommended Posts

  • Replies 598
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wyniki ładne a to na bródce to ponoć uczulenie na wołowinę i ryby. Czekamy na sygnał od Lidii, że można uruchamić procedurę adopcyjną.

Podejrzewam, że Klusia wyzdrowiała tylko dlatego, że znalazł się dla niej dom. No bo czy tak wygląda kot, który umierał? Gdzie to wyłażące garściami, matowe futerko, zapadnięte boczki?

[IMG]http://img210.imageshack.us/img210/995/obraz101qq2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fona']Tweety, jaki jest stan skarpety Klusi. Czy jeszcze są potrzebne pieniadze?[/quote]

Nie mam jeszcze ostatecznego rozliczenia za leczenie Klusi, poza tym samochód matik na wodę pewnie nie jeździ więc ciężko mi powiedzieć ile będzie jeszcze potrzebnych pieniędzy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']no, moi drodzy, chyba Klusię czeka wielki dzień:loveu: Martik, fura nawoskowana? :evil_lol:Bo taką jedna królewnę trzeba odstawić do domu:multi::multi::multi:[/quote]

A bez wosku może być, bo u nas pada i mi się niezbyt chce w tej pogodzie fordzika woskować:evil_lol:

Bardzo się cieszę, że z Klusią jest dobrze, na zdjęciach to w ogóle nie widać żeby chorowała, śliczna dziewczynka:loveu:
Tweety piszę już pw do Ciebie;)

Link to comment
Share on other sites

Trzymajcie kciuki, żeby pannica w końcu osiadła w swoim domu! Zosieńko, wielkie dzięki za Twoje serce, Martik a Tobie za pomoc w dowiezieniu Klusiuni. Wszystkim pozostałym za kibicowanie i podnoszenie wątku a przede wszystkim za wpłaty na dziewczynkę :loveu::loveu::loveu: .
Czekam na rozliczenie ewentualnych długów Klusi u weta, Martik wzięła koszty transportu na siebie :loveu: Klusia dostanie w prezencie karmę dla wątrobowców. Reszty posagu Klusi Zosia wyrzekła się i prosiła aby przekazć innym bidusiom :loveu: Czy ktoś z wpłacających ma coś przeciwko aby to poszło na inne koty w potrzebie, które to wystąpują nawet na dogo w ilościach przemysłowych?:shake:

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że chyba nikt nie będzie oponował.
Jest jeszcze tyle potrzebujących sierotek, a Klusia jak będzie już u mnie to będzie nareszcie u siebie, w swoim domu i niczego jej nie zabraknie.

No i jak już wszystko dojdzie do skutku to ja będę gospodynią wątku, rozpanoszę się tu jakem Zosia i zasypię Was zdjęciami moich kotków. :kociak::kociak:

Link to comment
Share on other sites

A królewnie kupię smyczkę i szeleczki, bo skoro ona jest niewychodząca, to bałabym się, że się gdzieś zagubi (a u mnie naprzwdę jest gdzie).

A zresztą wszystkie swoje koty zawsze przetrzymywałam najpierw 3-4 tyg. w domu, żeby się przyzwyczaiły, że tu mieszkają. Pierwsze spacery zawsze były kontrolowane, a później koty chodziły już w sobie wiadome miejsca.

A to będzie nowy kolega Klusi, 5 letni kocurek Bazyl:


[IMG]http://img525.imageshack.us/img525/2491/kot2zg9.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ustalenia są już ostateczne, jutro po południu kicia już będzie w swoim domku.

Tweety - jak mnie znasz (i moje wątki), to wiesz pewnie, że - starym zwyczajem - u mnie w domu jeszcze nikt nie wie, że będzie nowy zwierz w domu. Tak po prawdzie, to jeszcze nie wiem co im "sprzedam" ale jaja będą na pewno :diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zosia4']Ustalenia są już ostateczne, jutro po południu kicia już będzie w swoim domku.

Tweety - jak mnie znasz (i moje wątki), to wiesz pewnie, że - starym zwyczajem - u mnie w domu jeszcze nikt nie wie, że będzie nowy zwierz w domu. Tak po prawdzie, to jeszcze nie wiem co im "sprzedam" ale jaja będą na pewno :diabloti:.[/quote]

Klusieńka w swoim domu!!! Boże, jak ja się cieszę. Nie wiem czy wiesz ale zastanawiam się nad koszulką z napisem "Kocham Ulv i jej Ciocię", w takim razie kolejna będzie z napisem "Kocham Zosię":loveu: .Chociaż z racji Liska należy Ci się pierwszeństwo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...