Jump to content
Dogomania

Dwie sunie z Barchaczowa już szczęśliwe w swoich domkach :)


handzia

Recommended Posts

Cudne wieści. Kochane koteczki.

Nie pisałam o tym, ale bałam się, czy czasem kocice nie zechcą pobić "intruza". Udało się i bardzo, bardzo się cieszę :)

Bądź szczęśliwa maleńka a cała reszta się ułoży :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Czarnulka już od środy jest w domku, rozmawiałam z panią, wszystko jest w najlepszym porządku. Od razu, tego samego dnia została zaszczepiona. Koty przez pierwszą dobę siedziały pochowane po kątach, na drugi dzień zaczęły podchodzić, wąchać. Bacznie ją obserwują, ale nie przejawiają niechęci do niej, wręcz przeciwnie. Najmłodsza kotka nawet została polizana przez sunię.. :) Razem z kotami wita wracającą panią z pracy ;)
 
Czarnulka jest jeszcze trochę przestraszona, na spacerze boi się odchodzić dalej, ale do domu wraca jak torpeda :) Boi się chyba, że znowu gdzieś pojedzie...
Ma dobry apetyt, wyjada nawet kociakom karmę ;) Dostałam na razie jedno, nieśmiałe zdjęcie. Pani obiecała przesłać mi więcej, jak się sunia oswoi bardziej z nową sytuacją :) zapomniałam zapytać o imię, ale zapytam następnym razem...
 
2qiuv7n.jpg

 

dobrze, że sunieczka poszła już do ds, bo strasznie szybko sie przywiązuje do człowieka i dłuższy pobyt w dt, a później rozstanie, nie byłby dla nie dobry. Czekam na weselsze zdjecia..
Link to comment
Share on other sites

Czarnulka była taka bardziej wycofana, musi minąć trochę czasu zanim zaufa swoim nowym opiekunkom :)

Jak widać na załączonych obrazkach, do wylegiwania się na kanapie długo nie musiała się przyzwyczajać ;)...Mam kolejne dwa zdjęcia :)

 

vf8pz4.jpg

 

33os70y.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dzisiaj dostałam podsumowanie kosztów pobytu dziewczynek w lecznicy. Sam pobyt, karma, leki odrobaczające kosztuje 400 zł :(

Sterylka nie wchodzi w to rozliczenie....

Zrobiłam bazarek, myślałam, że zostanie trochę na inne psiaki, ale niestety...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...