Jump to content
Dogomania

Diana wychudzone nieszczęście z lasu w BDT


Moli@

Recommended Posts

Psy po śniadaniu...Miśka z Roxi po pierwszym spacerku :)

....mogę spokojnie wypić kawę.

Głupio się czuję....wstyd mi (:, rano wyprowadziłam panienki na spacer, patrzę i oczom nie wierzę - przed ogrodzeniem, na drodze ścięta trawa. Wczoraj, było już ciemno gdy przyjechałam z pracy. Biegiem z gwiazdkami na spacerek dopiero rano zauważyłam.

Niewidzialna ręka skosiła trawnik :)

Kosiarka padnięta...musiałam wybierać, kupić nową czy pieniądze przeznaczyć na Misię...wcześniej na uratowane kociambry.. (:

Link to comment
Share on other sites

Od 03.03 dwie panienki Misia i Roxi zjadły 20kg suchej karmy...plus wkładki - konserwy, gotowane mięso...gryzaki (1/3 paczki kurzych łapek jeszcze jest)

 

Dnia 2.03.2018 o 14:03, Moli@ napisał:

Błyskawiczna dostawa :)

100_3086.JPG

 

Link to comment
Share on other sites

Misia jeździła dziś na kontrolną wizytę...rana goi się. Zlecono antybiotyk w tabletkach na 3 dni i chyba odstawią. W piątek wetka podejmie decyzję :)

Ucięto pazurki

Zapłaciłam 36,00zł (paragon)

 

100_4270.JPG

100_4264.JPG

Link to comment
Share on other sites

I ja zaglądam z serdecznościami, zaległości nadrabiam,  buziole zostawiamzakochany.gif

Mam nadzieję ,że uda nam się z Elik, jeszcze w maju ,bazareczek jakiś zorganizować :) moja podopieczna ma iść w niedzielę do swojego domku, pomyślałam ,że część pieniążków pójdzie dla piesków Moli :)

Super zdjęcia!  lubię tu zaglądać!  lubię bardzo fotorelacje Moliserduszka.gif

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj pokazałam Diankę na psiej grupie na FB. Podsunęłam też jednej chętnej rodzinie. Domek brzmi fajnie, bez zwierząt. Na razie szukają psiaka do adopcji, ale odbijają się ze ścianą: nikt nie chce im wydać psa, bo mają dzieci. A dzieci są fajne, domek brzmi mądrze. Może Dianka się spodoba...

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Dzisiaj pokazałam Diankę na psiej grupie na FB. Podsunęłam też jednej chętnej rodzinie. Domek brzmi fajnie, bez zwierząt. Na razie szukają psiaka do adopcji, ale odbijają się ze ścianą: nikt nie chce im wydać psa, bo mają dzieci. A dzieci są fajne, domek brzmi mądrze. Może Dianka się spodoba...

Dzieci w jakim wieku?

Męscy członkowie rodziny będą dla niej najważniejsi ,)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...